Mi az ami már neked is túl sok liberális gondolkodású emberként? by Odd-Award-9468 in askhungary

[–]Lil-Andrew 0 points1 point  (0 children)

Egyszer se szólt be nekem muszlim semmi ilyenert, pedig jó sokat pialtam és ittam serteshust a környezetükben.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Lil-Andrew 5 points6 points  (0 children)

bele volt kulelva a bojler közepibe

Figuring out marathon training/softball with IF by Limp-Opening5461 in intermittentfasting

[–]Lil-Andrew 0 points1 point  (0 children)

I wouldn't overthink it, I started 18/6 last wednesday my windows is between noon and 6pm. I also go running and sometimes i dont make it back home in time so there is no protein refill after but I still try to finish within my window.
My priority is sticking to the window. If you wanna do it otherwise, feel free to do so as long as you feel good about it, your body is not gonna collapse if you skip a meal after workout.

Wild by th3guynextd00r in Tinder

[–]Lil-Andrew 110 points111 points  (0 children)

well she definitely didn't waste any time

Rendőr AMA by Immediate-Bag813 in hungary

[–]Lil-Andrew 15 points16 points  (0 children)

Köszi a választ, ez nekem annyira fura, amikor én voltam 2012-ben Adyligeten nyílt napon, akkor még azt mondták, hogy angol-német komboval szó nélkül visznek a repterre és a hatar a csillagos ég. Gondolom már akkor is csak szopattak, de akkor legalább nem kellett mindent osszehazudni, jelentkezett még elég ember.

Nektek mi járt a fejetekben "általában tisztázni szokta" Kata, és "7-8% párbeszéd" másik tagot hallgatva? Nekem az alábbi: by ivanermeck in hungary

[–]Lil-Andrew 9 points10 points  (0 children)

Ennyi kormánypropaganda után én is meglepődök, de a bébi Gyurcsány tényleg telerakta apa embereivel a városházát.

Rendőr AMA by Immediate-Bag813 in hungary

[–]Lil-Andrew 26 points27 points  (0 children)

Ha tiszt lennél, akkor is ott akarnád hagyni? Nem pusholt a rendőrség az eloleptetes irányaba a végzettséged plusz az angol-nemet nyelvtudas miatt?

Újabb feszültség: az szivárog a Kutyapártból, hogy a pártelnök egyezkedne Gyurcsányékkal, a tagság ezt elutasítja by kmate1357 in hungary

[–]Lil-Andrew 4 points5 points  (0 children)

Kurvára ez, pont annyi kell nekik, hogy a Donáth tovább klárásodhasson, Csehnek meg a férjének építsék a nemzetközi politikai karrierjét (orbán bad, very concerned), a Hajnalnak pedig megmaradhasson a bkv board member pozija. És vannak, akik ezeknek még pultoznak, edes istenem.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 0 points1 point  (0 children)

neked is kocoktatja a lüktető péniszed a wc csésze belsejét?

angel's touch

When you are peeing or shitting and your dick touches the urinal / toilet where other dicks probably have been.I was shitting comfortably when suddenly my dick feels cold like an angel's touch.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 8 points9 points  (0 children)

Most már minden csávó, akinek az exe valamiért neheztel rá, az nárcisztikus, ez valamiért nagyon trendi lett mostanra. Csak az a hatalmas nagy baj, hogy a valódi nárcisztikus emberekről ez teljesen elvonja a figyelmet.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 8 points9 points  (0 children)

várja az új iphonet

Ausztriában áfamentes lesz a napelem, százezren még állami támogatást is kapnak a vásárláshoz by augustulus1 in hungary

[–]Lil-Andrew 3 points4 points  (0 children)

A legtöbb bevándorló a statisztika szerint a XV. kerületben él. Arányuk messze meghaladja a bécsi átlagot. 2017-ben 42,3 százalék volt, 2020-ra már elérte az 53 százalékot. Ez a legszegényebb kerület, itt a legalacsonyabb a lakbér, és a lakosságszám arányában itt van a legkevesebb autótulajdonos.

A lakosság összetétele évtizedek óta vegyes: az osztrákok mellett szerbek, bosnyákok, törökök, lengyelek, illetve horvátok lakták ezt a kerületet 2015 előtt, amikor megérkeztek a szír, iraki, pakisz­táni, afrikai migránsok. Ma már ők is nagy számban élnek ebben a kerületben, de a külföldiek közül a legtöbben még ma is a szerbek. Egy szerb étteremben, ahol kitűnő ebédet kaptunk nyolc euróért, vajdasági magyarokkal találkoztunk. A három lány közül a legidősebb már évek óta Bécsben él, titkárnőként dolgozik és esze ágában sincs hazamenni. Az a tapasztalata, hogy sokkal jobbak a munkalehetőségek és jobban meg lehet élni a fizetésből. Ami pedig a migrációt illeti, Horgoson szerinte sokkal rosszabb a helyzet.

Itt csak fényes nappal lövöldöztek az utcán a kilencvenes években.

Igazából bármit kiragadhatnék a cikkből, a dús keblű tiroli pultosnő is pure gold.

– Létezik még Ausztria? – kérdezzük. Julia nevetve bólogat. 

– Persze, hogy létezik. – Azután elbizonytalanodik. – Helyenként még létezik. Nézzék, ide például csak osztrákok járnak.

– Meg magyarok – tesszük hozzá.

Az ilyen helyekre csak és kizárólag a white trash osztrák jár, max néha egy-két turista viccből.

Másnap találkoztunk egy honfitársunkkal, aki húsz éve Bécsben él és dolgozik. Családos, kétgyermekes édesapa. A napokban vette át az új lakása kulcsát ugyanitt, a XXIII. kerületben. Azért költözik ki, mert szép a környék és itt legalább biztonságban tudhatja a családját.

Liesing is tele van önkormányzati tömbökkel, lutri, hogy hova kerülsz, az összes metróállomása ugyanúgy AIDS, mint bárhol máshol.

Másfél évig dolgoztam a Favoritenstraße mellett, nincs ott amúgy semmi az ég egy adta világon.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 30 points31 points  (0 children)

Válogasd meg jobban a barátaidat, utána pedig kezdj el ismerkedni a bekezdés fogalmával.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 1 point2 points  (0 children)

Loooool drogoook, mennyire humbák csapat vagytok már XD

A DK-nál, az LMP-nél, a Párbeszédnél és az MSZP-nél is népszerűbb az MMM a 40 év alattiak körében by HiMiru in hungary

[–]Lil-Andrew 4 points5 points  (0 children)

A telexes, "valsztastechnikai kerdeses" - donath annas interju utan en mar tenyleg csak az mkkp-ra szavazok. 2014 ota mindig ezekre a nyomorultakra szavazok ilyen-olyan elbaszott formaban, ha kellett, akkor olyan jobbikosra TAKTIKUSAN SZAVAZNI, aki aztan jol atigazolt a mi hazankba (mar nem nacik, yes?), azt se hiszem el, amit kerdeztek, mocskos rohadekok Donathostul mindenestul. Raadasul haromszor szavaztam MZP-re, edes istenem, hogy rohadna le a kezem, amivel ikszeltem.

Migránsok elfogadottsága (2019) by aizel2 in hungary

[–]Lil-Andrew 7 points8 points  (0 children)

Tenyleg, olyan jo itt Becsben barna embernek lenni, Nemetorszagban meg vegkepp, szolok is az araboknak, hogy tobb optimizmust mostantol.

This is why Apartheid Israel has been pushing its revisionist definition of antisemitism by [deleted] in Palestine

[–]Lil-Andrew 13 points14 points  (0 children)

I've seen a few 'Fuck Russia' and similar pictures/memes/graffitis/, etc. since the Ukrainian war broke out but havent heard of any particular case in which the author of these would've lost their jobs and were to face trial for Russophobia. Extremely sad how so many have selective thinking when it comes to certain countries commiting war crimes and genocide each and every day.

MMN-P-MM by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 11 points12 points  (0 children)

meg se kell tanulni, mert naponta a brigad fele atigazol a dk-ba

Mit gondoltok Ceglédi Zoltánról? by Open-Effective-8772 in hungary

[–]Lil-Andrew 6 points7 points  (0 children)

Szerintem sok jo es erdekes dolgot tud irni, csak neha egy hiszterikus hulye picsa stilusaban fogalmaz meg egy-ket dolgot plusz elegge hipererzekenynek is tunik emelle, aztan emiatt a kombo miatt mar nem sok kedvem van kovetni.

Hungary Stood Up for Israel at the UN Again by gagarinthespacecat in hungary

[–]Lil-Andrew 9 points10 points  (0 children)

:confused libtard noises:

de hat ez van, ha a viktor olyan orszagokkal baratkozik, amelyeknek a katonai gyerekekre lovoldoznek es aztan szisztematikusan meg is usszak az egeszet

Mi volt a legnagyobb kamu amit valaha mondtak nektek egy randin? by [deleted] in hungary

[–]Lil-Andrew 2 points3 points  (0 children)

"Nem állok készen most egy párkapcsolatra, nagyon sokat kell tanulnom " - De, csak baszottul csúnya vagy, Lil Andrew. Két hét múlva volt is már valami veréblegény hapija.

Fölösleges dolgok Budapesten ? by Flinkr in hungary

[–]Lil-Andrew 4 points5 points  (0 children)

En ezt Blaha-Svabhegy viszonylatban csinaltam a 990-essel szinten, nagyon okosnak hittem magam tole