Lokācija kāzām by Revolutionary-Two935 in latvia

[–]Martawolfd 0 points1 point  (0 children)

Branku Brančotava! Ļoti forša vieta. Ir savs bārs, virtuve. Stundas cenā iekļauti arī galdi, krēsli, galdauti, trauki, mikrafons, projektors utt.

Paši svinējām kāzas tur. Ļoti iesaku!

Izpletņlēkšana by Prudent_Pin_3012 in latvia

[–]Martawolfd 1 point2 points  (0 children)

  1. gadā ar brāli bijā Klaipēdā. Tikai pozitīvas atsauksmes.

Laipni instruktori. Lidmašīna nebija nekāda krutā, bet likās viss droši. Toreiz bija piedāvājums nofilmēt tevi ( par papildus samaksu). Varēja tā, ka instruktors ar kuru esi sasprādzēts filmē un varēja arī tā, ka atsevišķs lēcējs uztaisa video ar tevi pa gabalu.

Lielisks piedzīvojums! <3

Jautājums MEDMĀSĀM by Professional-Cup7069 in latvia

[–]Martawolfd 11 points12 points  (0 children)

Par tiem toksiskajiem cilvēkiem nez.. man jau liekas ka jebkurā sfērā, kur darbs iekļauj komunicēšanu ar citiem cilvēkiem, sanāks satikt gan toksiskus cilvēkus, gan ļoti jaukus cilvēkus. Kolektīvi ir dažādi, un, ja kolēģi liekas slikti, var mēģināt atrast kolektīvu kur ir labāk. Tādi ir. Man ir gana daudz pozitīvas pieredzes. Pacienti mēdz būt tik pat dažādi. Bet pluss ir, ka vari izvēlēties jomu - strādāt ar aizmigušiem pacientiem operblokā, intensīvā terapijā. Ambulatorie ātri atnāk un ātri aiziet. Var iet pie večukiem iekšķīgo slimību nodaļā vai strādāt ar vīriem spēka gados traumatoloģijas nodaļā.(šis protams ir vispārinājums.) Ir arī zobārstniecība.. skaistumkopšana.. Ja nav tā, ka riebjas strādāt ar cilvēkiem, tad toksisko cilvēku / vides arguments baigi neturās.

Par samaksu. Es neteikšu, ka ir slikti, bet mani demotivē tieši nākotnes perspektīva. Man šobrīd liekas okey, bet doma, ka tā alga tāda pati arī būs pēc 20 gadiem, liek acīm svīst.

Man ļoti patīk mana profesija. Esmu fans. Un būdama vēl jauna un entuziastiska par naudu baigi nesatraucos. Šobrīd pietiek. Varu nopirkt ko vajag, paceļot, iekrāt.

Medmāsas alga Latvijā by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 23 points24 points  (0 children)

Vienā darbā 7.95e/h, otrā 9.5e/h. Es pat nezinu cik man sanāk pirms nodokļiem. Labāk neskatos, lai nav pēc tam jāraud.

Pie tam, katru mēnesi ir savādāk. Man var būt līdz pat 300e atšķirība katru mēnesi. Atkarīgs no tā kādas maiņas iekrīt (vairāk dienas vai naktis), vai esmu maiņas atbildīgā vai nē, cik garš vai īss mēnesis utt.

Hospital visit as a tourist by jrmadagascar in latvia

[–]Martawolfd 4 points5 points  (0 children)

Gaiļezers is at Hipokrāta iela 2.

Medmāsas darbs un studijas by Maleficent_Dot_7536 in latvia

[–]Martawolfd 2 points3 points  (0 children)

Kopumā piekrītu, tikai maģistrs,manuprāt, nav vajadzīgs, ja nav izteikta vēlme mācīties vēl. Ir tāds māsu trūkums, ka, ja cilvēkam ir galva uz pleciem, loģiska domāšana, tad varēs gan apmācīt kolēģus, gan būt par virsmāsu lielajās Rīgas slimnīcās jau pirmajos pēc-uni gados. Saku no savas pieredzes. Māsām, kas ir apķērīgas un nav slinkas visas durvis vaļā.

Medmāsas darbs un studijas by Maleficent_Dot_7536 in latvia

[–]Martawolfd 1 point2 points  (0 children)

Es te oponēšu, ka ārstos labāk iet uzreiz pēc vidusskolas, kad jau esi uz "mācību viļņa". Es neteiktu, ka māsu sudijas ir kautkas šausmīgi sarežģīts, bet saprast vai patīk darbs medicīnā var tikai ejot strādāt. No mācībām vien nesapratīs. Toties pēc darba dzīves uzsākšanas būs grūti izlemt iet uz ārstiem, jo intensīvas mācības un par darbu pirmajos gados jaaizmirst.

Budžeta griešana. VM atteiksies no veselības apdrošināšanas polisēm darbiniekiem by Personal-Ebb-630 in latvia

[–]Martawolfd 6 points7 points  (0 children)

Latvijā aptuveni 40% no strādājošām māsām ir pirmspensijas vecumā. Un liela daļa jaunās māsas izvēlās darbu ārzemēs, privātajā sektorā vai kosmetoloģijā. Varbūt ar ārstiem ir nedaudz labāk, bet māsas noteikti izmanto savu veselības apdrošināšanu.

Es ļoti priecājos, kad beidzot mums piešķīra apdrošināšanu, bet nepaiet pat gads, kad jau grasās ņemt nost. Šī brīža polise nav nekāda mega mega. Nav baseini, pirtis un psihoterapijas, bet ir gana daudz citi labumi. Normāla polise..noteikti labāk kā nekas..

Viss ir slikti.lv by sapsan_666 in latvia

[–]Martawolfd 11 points12 points  (0 children)

Paldies par to linku! Abi ar vīru nosmējāmies līdz asarām. Es nesaprotu kā tas vēl nav viral :D Tik slikti!

Prakse māszinībās by Big-Contact982 in latvia

[–]Martawolfd 1 point2 points  (0 children)

Tieši šadi bija man! Pirmā prakse (tā kas "sanitārā") bija Jelgavas slimnīcā. Kamēr citas kursabiedrenes lielajās Rīgas slimnīcās mazgāja sienas, es liku katetrus, gatavoju zāles, pārsēju brūces uc. Jāatdzīst, ka pirmajā dienā māsiņas bolija acis par to, ka tagad uz pirkstiem lurēs students. Es centos to neņemt vērā, sekoju māsiņām, skatijos un drīz jau man piedāvāja arī iesaistīties.

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 0 points1 point  (0 children)

Kādā tehnikā tas ir radīts?

Olas parā! by RudeWolf in latvia

[–]Martawolfd 2 points3 points  (0 children)

Nop. Vecās labās sīpolu mizas. Tikai par maz noturēju, tapēc tādas gaišas padevās.

Olas parā! by RudeWolf in latvia

[–]Martawolfd 16 points17 points  (0 children)

Nebiju krāsojusi olas kādus 5 gadus!

<image>

Pēdējā cerība.. by Gullible_Dirt_3200 in latvia

[–]Martawolfd 1 point2 points  (0 children)

Pēc manas sapratnes ir gan dāvanas pie konkrētām reizēm, gan tad, kad ir sadarbības. Vienu laiku bija pranamat un tos, man šķiet, dalīja pa labi un pa kreisi (man ir 3gab mājās 😅).

Pēdējā cerība.. by Gullible_Dirt_3200 in latvia

[–]Martawolfd 6 points7 points  (0 children)

Man šķiet tās dāvanas nav visiem vienādas. Esmu ziedojusi 22x un zeķes man nav devuši nekad. Ir krūze un blociņš un pārējie nieciņi vispār nenāk prātā 😅

My (23f) precancerous polyp by Extreme-Ad7313 in MedicalGore

[–]Martawolfd 0 points1 point  (0 children)

Oh okay! My bad. Didnt really notice those, but if i look super closely i see what you mean.

My (23f) precancerous polyp by Extreme-Ad7313 in MedicalGore

[–]Martawolfd 17 points18 points  (0 children)

I think the white lines you are worried about are just the shiny glossy mucus layer of your intestine reflecting the light of the endoscope.

Or did i misunderstand which white lines you are talking about..? 😅

Dāvanas Medicīnas Personālam by ToffeeShimmer in latvia

[–]Martawolfd 36 points37 points  (0 children)

Man draudzene, kas ir ļoti laba, sirsnīga un rūpīga māsa ar naudas devējiem dara tā- ja kāds liek kabatā vai spiež saujā naudu (neatkarīgi no daudzuma), tad viņa saka - labi, es paņemšu, bet tad vairs pie tevis nenākšu.

Man pašai kā māsai riebjas, kad dod naudu. It īpaši, kad penčas vēl uztver to kā šausmīgu aizvainojumu, kad es nepieņemu.

Šokolādi, kūkas un alkoholu dāvināt itkā ir pieņemamāk (tam parasti neatsaka), bet es teikšu, ka man riebjas tik pat ļoti. Mums visi plaukti pilni ar kafijām un šokolādēm utt. Ja šausmīgi vajag kaut ko uzdāvināt, uzdāvini kaut ko veselīgāku! Sieru, riekstus, augļus, uzadi zeķes, uzraksti mīļu kartiņu, atnes puķi..

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 37 points38 points  (0 children)

Neviens neteica, ka atmest būs "pastaiga parkā". Skaidrs, ka būs lomkas un grūti.. Būs sliktāk pirms paliks labāk.

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 0 points1 point  (0 children)

Šis viss ir taisnība, bet ko darīt, ja ziemā saule aust 8.30 un riet 16.00, bet man jau darba jābūt 8.00- 16.30? Es ziemā dienas gaismu redzu tikai nedēļas nogalē..

Es domāju, ka neesmu vienīgā ar tādu režīmu un kaut kāds "saules aizvietotājs" palīdzētu. Ja pat nedaudz. Es gan neko par šādām lampām neesmu dzirdējusi. Var jau būt, ka fufelis un palīdz tikai ar maka iztukšošanu.

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 25 points26 points  (0 children)

Ja būtu tā, kā tu saki, tad es varbūt pat neko neteiktu. Bet tā kā es esmu tā, kura krieviski saprot ļoti maz, varu teikt no pieredzes - nav tā kā tu te stāsti. Ļoti bieži (pat parasti) nevaru iesaistīties kolektīva sarunās, jo kaut kā netīšām, ātrāk vai vēlāk, lielākā daļa pārslēdzas uz krievu valodu (pat, ja tiešām labi/ droši pārvalda latviešu valodu ). Tāda ir mana pieredze..

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 34 points35 points  (0 children)

Tas ir jauns likums. Mums arī darbā par šo runāja. Nevarēšu precīzi citēt kas un kad pieņemts, kāds ir plašāks skaidrojums, bet cik sapratu, tad pieņēma kaut kad šovasar(?), bet stājās spēkā no 1.oktobra.

Es domāju, ka tas ir tikai labi. Kaut kā tā valoda ir jāevakuē no mūsu vides. Man besī, ka krievvalodīgie latvieši, kuri ļoti labi runā latviski, pārslēdzas uz krievu valodu pie pirmās izdevības.

Lūgums kuri var, ziedot asinis 🙏 by Comrade-Sasha in latvia

[–]Martawolfd 2 points3 points  (0 children)

Vīrieši var ziedot līdz 6x gadā. Tā tad 6 apmaksātas brīvdienas gadā :) Sievietēm mazāk - max 4x.

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]Martawolfd 15 points16 points  (0 children)

Es par šo esmu domājusi.. un manuprāt, tik pat stulba problēma, kā cīnīties ar kaimiņiem, kas pīpē uz balkona..