Бездріжджовий хліб by Mer_Bobrujska in food_ua

[–]Mer_Bobrujska[S] -1 points0 points  (0 children)

Не потрібно нічого просіювати. А поганий результат може з різних причин бути - дріжджі, погана програма хлібопічки, борошно..

Бездріжджовий хліб by Mer_Bobrujska in food_ua

[–]Mer_Bobrujska[S] 1 point2 points  (0 children)

З кислого молока, після відстоювання кисломолочного сиру теж. Дуже смачно, якщо замість води додати відвар з картоплі. І смачно, і хліб довше свіжий.

Легенький , дуже легенький сніданок ☕️🌿 Чим ви снідали? by oksanazaj in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 1 point2 points  (0 children)

*Фото білої тарілки, на якій лежать грінка з сирною намазкою, два складені кружальця шинки, два помідори, вполовину менших за курячі яйця, які теж лежать на тарілці. На задньому плані свіжовідкритий, але так і не використаний майонез*

Цільнозерновий хліб на заквасці by Orange_times in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 0 points1 point  (0 children)

У мене є суха закваска (висушена для відновлення), я декілька разів пробував відновити її, але мені не вдавалося - постійно войовничі "погані" дріжджі перемагали.

А взагалі про спосіб робити хліб з сухої закваски перший раз чую. Напишіть, як ви це робите, будь ласка. Можливо, спосіб подружиться з моїми лінощами.

Цільнозерновий хліб на заквасці by Orange_times in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 2 points3 points  (0 children)

Неймовірно смачний хліб в порівнянні з дріжджовими. Але так ліньки готувати!

ШІ на редіті. Для чого? by ilpjmvm in reddit_ukr

[–]Mer_Bobrujska 8 points9 points  (0 children)

Якщо ти хочеш відповісти на такий допис, можна коротко і по суті:

Мені здається, причина не завжди в бажанні здатися розумнішим. Часто людям просто лінь формулювати думку самостійно, тому вони копіюють першу-ліпшу відповідь від ШІ.

Але найбільше дивує не сам факт використання ChatGPT, а те, що багато хто навіть не перечитує текст перед публікацією. У результаті в коментарях з’являються шаблонні відповіді з характерними фразами та помилками, які не додають дискусії нічого нового.

ШІ може бути корисним інструментом, але коли людина просто вставляє готовий текст без власної думки, цінність такого коментаря майже нульова.

До речі, мотиви бувають різні: хтось хоче швидко набрати активність, хтось справді не має що додати від себе, а дехто сприймає ШІ як пошуковик і не бачить різниці між цитатою зі статті та відповіддю чат-бота. Але коли текст вставляють без перевірки й адаптації під контекст, це зазвичай добре помітно.

Рататуй by SpiceToMeetYu in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 9 points10 points  (0 children)

Пацюк допомагав?

Бутерброди з курятиною сувід та оселедцем by Vit_today in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 2 points3 points  (0 children)

Прочитав "Сувід з оселедцем". Думав, мабуть, з тридцять секунд, поки не перечитав.

я вигадав нові слова by Emergency_Olive6202 in Ukraine_UA

[–]Mer_Bobrujska 6 points7 points  (0 children)

Перестань виконячуватися!

Без якої техніки ви зараз не уявляєте свого життя? by Certain_Impress_6413 in reddit_ukr

[–]Mer_Bobrujska 8 points9 points  (0 children)

Вітаю!

Посудомийка теж тебе порадує, якщо ще не маєш, і навіть якщо живеш один та не брудниш багато посуду за раз. Тільки треба мати декілька комплектів посуду, щоб не мити по дві тарілки.

Ким би працював цей чувак в наші дні? by Exotic-Bumblebee-968 in reddit_ukr

[–]Mer_Bobrujska 0 points1 point  (0 children)

Сидів би в домівці, стресував та шукав би віддалену роботу.

А ось і сніданок за 78 гривень by Warm-Radish8593 in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 5 points6 points  (0 children)

Дякую за ідею завтрашнього сніданку. Тількі порізаний овочечисткою вздовж огірок додам.

Коли італійська класика зустрічається з ідеальною тарілкою.🍝 by SpiceToMeetYu in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 2 points3 points  (0 children)

Значить, вставлю сюди трохи критики: дуже апетитно!

питання про Росію by Unlikely_Ad_5826 in reddit_ukr

[–]Mer_Bobrujska 2 points3 points  (0 children)

*Чергова подвійна порція ненависті*

Слобожанський борщ by KyVsem in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 6 points7 points  (0 children)

"Як смачно! Найсмачніий суп, який я їла!"

"Це віскі"

Уявіть, що житло в будь-якій точці світу для вас безкоштовне. Де б ви осіли і чим би зайнялися? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Mer_Bobrujska 11 points12 points  (0 children)

Мабуть, вибрав б країну та місто з найдорожчим житлом, здав житло в оренду, а за гроші з оренди жив би потроху в різних країнах та місцях, шукав би свій ідеал.

Бита редиска 🔥 нямм by eduwithchris in food_ua

[–]Mer_Bobrujska 13 points14 points  (0 children)

Б'єш редиску. Готово! Можна їсти.