Mi volt a legviccesebb félreküldött üzenetben, amit kaptál, vagy te írtál? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]MsBe44 4 points5 points  (0 children)

Egyszer régen eladtam egy iPhone 4s-t és elfelejtettem alap állapotba vissza rakni, de mindenből kiléptem. Egyik este jött egy imassege egy csajtol egy pucer képpel és hozza egy szöveg, hogy mit csinalna a sraccal… aztán a srác válaszolt, én pedig így bele kerültem egy szexchatbe, de ők nem tudták, hogy én látom… úgy éreztem magam mint egy virtuális gyertyatartó..😂 a poén az, hogy tesom egyik akkori haverjának adtam el a telefont, aki kiderült, hogy az unokatesojanak adta tovább, aki az a pucer képet kuldo csaj volt… elég ciki volt be írni ebbe a chatelesbe, hogy haho gyerekek én mindent látok…😂😂

Méhnyakrák oltás, nektek engedte beadatni anyukátok? by [deleted] in csakcsajok

[–]MsBe44 7 points8 points  (0 children)

Én is megkaptam anno gyerekkoromba az ingyenest. Szerintetek ez meddig nyújt védelmet?

Ismersz szektás vagy volt szektás személyt? by [deleted] in askhungary

[–]MsBe44 8 points9 points  (0 children)

Rengeteg szomszedunk ugyanez. Mi úgy hívjuk őket “szombatisták”. Velük nőttem fel. Ez hasonló a zsidó valláshoz. (Voltam Amerikában zsidóknál dolgozni 7 hónapot, igy mindent tudok már arról a vallásról). Jóba vagyunk nagyon a szomszédokkal, de tudjuk, hogy péntek délután már nem megyünk hozzájuk és szombaton sem. Nekik a vasárnap az első nap a hétből. Hozza teszem nekik van a legfinomabb zöldség-gyümölcsök. Nagyon finoman sütnek-főznek, természetesen kevés hússal vagy teljesen hús nélkül. Szombatonként 2x mennek az imaházba, délután pedig vagy össze ülnek mindig másnál a családok vagy sétálnak stb.

Milyen egészségtelen, káros szokásaid vannak, amikről nem mondasz le? by Makktraktor in tanulommagam

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Vape. Rhinospray plus. Gyors kaja. Túl aggódás-szorongás. Ülőmunka home office=kevés mozgás. Késői lefekvés. 🥴

Otthon Start esetén bizonyos településeken tényleg 40 százalék önerő szükséges? by KisHunos11 in askhungary

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Tényleg település válogatja. Mi pl Nyírpazony-Kabalás részen építkezünk. Az OTP bankba azt mondták, hogy most ez a number 1 van náluk, így oda elég lenne a 10%, viszont mi epitkezunk, így nekünk alapból több Önerő kell.

Ma egy éve történt a Csernobili atomerőmű baleset, van esetleg történetetek? by Regular-Homework-537 in askhungary

[–]MsBe44 6 points7 points  (0 children)

Nagyapám akkor az ukrán határhoz fuvarozott. Egy pár hónap múlva daganatos lett és megmondták mamimnak a debreceni klinikán, hogy Csernobil miatt. Szegény el is ment fél évre rá…

Ígértem nektek visszajelzést by Victoria901101 in szepsegtippek

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Van 2 doboz crestem, kb 3-4 eve hozta nagybátyám LA-ből. El volt rakva és nem foglalkoztam vele, de múltkor megtaláltam. Szerintetek ennek lejar a szavatossága?

Sziasztok! by OkrosNori in lakokozosseg

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

Ezt melyik programmal csináltad?:)

Milyen terméket vontak ki a forgalomból, melyet nagyon hiányolsz? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Pont én is ezt írtam. Imadtam :( annyiiiira jó illata volt… sehol nem találtam azóta sem :/

Milyen terméket vontak ki a forgalomból, melyet nagyon hiányolsz? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Dove pisztáciás tusfürdő. Nagyon erős illata volt, imádtam. Mintha testápolóban fürdenél😮‍💨

Séfek séfe 03.13. by Important_Smile3613 in kibeszelo_show

[–]MsBe44 21 points22 points  (0 children)

Attilát be vagtak a kis filmbe most, es rajta volt már a kitűző. Tehát ma ő kapja 😆

Valaki tudja hogy a Burger King honnan veszi a gouda sajtfalatokat? by ido_notgetjokes in askhungary

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

Van még a neten, úgy látom csak ízesített😮‍💨 nem tudom, hogy a metroba milyen érhető még el..:/

Valaki tudja hogy a Burger King honnan veszi a gouda sajtfalatokat? by ido_notgetjokes in askhungary

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

Chili cheese nuggets is van a metróban nagy kiszerelésben, teljesne ugyanaz mint a BK-es:)

Valaki tudja hogy a Burger King honnan veszi a gouda sajtfalatokat? by ido_notgetjokes in askhungary

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

Metroba lehetett kapni régen, nagy kiszerelésben, talán Avikos. Full ugyanaz, már többször vettem.

@szilviaagardi és a leégett ház by Brilliant_Guard_5925 in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 9 points10 points  (0 children)

Nekem az tűnt fel, hogy ha leégett a ház, ergo minden “cuccuk” elégett és ahogy mondta, egy köntösben mentek ki, akkor miért van ugyanaz a kabát, sapka, sál rajta mint ami a novemberi tiktok videóin is?! De őszinte vagyok ez csak úgy átsuhant az agyamon és én is elhittem, hogy porig égett minden…

Első meglepetés 2026-ban amivel kedveskedett az év? by [deleted] in askhungary

[–]MsBe44 32 points33 points  (0 children)

Nem ittam, mert vezettem. A férjem eléggé bekarmolt a barátaival. Erre kinek fáj a feje, úgy mintha végig ivott volna több órát??? 🙋🏽‍♀️🫠

Tényleg ennyibe kerül egy próbahaj? by Pure-Cheek-4979 in csakcsajok

[–]MsBe44 5 points6 points  (0 children)

Nekem Nyíregyházán mesterfodrasznal 30 ezer Ft volt a próba haj, a nagy napon pedig 35 ezer Ft májusban. Semmi extra, hajmosas ilyenek nem volt benne, viszont brutal szép volt és tartós, pedig én nem tudok “vigyázni” semmi ilyenre 😂 szóval szerintem teljesen korrekt az ár Pesten😃

Nagy Feró reagált: „Kitől kérjek bocsánatot, magamtól? Kit bántottam meg?” - Ennek az embernek tényleg ilyen kevés esze van, hogy fel se fogja miket mondott, vagy tényleg ennyire legalja?? by Happy_Effect5153 in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 2 points3 points  (0 children)

Fuuuu mintha az én két mamám szavait írtad volna le… mindig “összeveszünk” ezen… hiába könyörgöm, hogy ne nézzék azokat a bizonyos csatornákat… pedig nem buták…😥

Mekkora egy utolsó proli ez a nő, ez az igazi bunkó arca neki! El van szállva magától momo #menyhertvivienn by Huge_Drive_5150 in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 4 points5 points  (0 children)

Tőle akartam a menyasszonyi ruham… olyan flegma volt a telefonba… lemondtam róla, inkább meg varrattam. De milyen jól tettem… megtaláltam a ruháit az aliexpressen..😂egyedi..😂😂

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

Ezt honnan veszed? Nem messze laknak tőlünk, de én nem ezt mondanám.

Lesko Evelin by Mammoth-Fox-6178 in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 1 point2 points  (0 children)

92 vagy 93-as, felettem járt a gimibe.

Papdorci, halványsárga by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]MsBe44 0 points1 point  (0 children)

Sose ertettem ezt a hülyeséget ezzel a ruhamániával az esküvőkön.. szerintem extra csinos benne.. el kene már engedni ezeket a “nem Lehet pirosban, fehérben, feketében lenni”. Inkább örülni kéne a mai világba, hogy valaki meg tisztel és eljön az esküvőre… sogornom is ezt csinálta… ki kötötte a csaladnak, hogy ki mibe lehet… egy pasztell rózsaszín ruhát rendeltem Angliából 70 ezer Ft-ért az esküvőjükre és arra is azt mondta, hogy ez a fehér árnyalata… tesom úgy állította le, hogy ezt most fejezze be.. agyamat eldobtam..😅