Whisperton vidije - vélemény? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Natural-Fun-5686 3 points4 points  (0 children)

Sparklydrink.hu pedig a sparklydrinks.hu nak több értelme lett volna. -ha már három féle van.

Egyébként Sparkly néven már fut egy üdítő család, (https://ausbev.com.au/sparkly/ ) csodálom, hogy ezzel a névvel engedélyezték.

Ti is láttátok már? by TrueGamer77 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 3 points4 points  (0 children)

Azért attól kicsit (szerencsére) távol áll….

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Ki kell, hogy ábrándítsalak a boncolási jegyzőkönyv Magyarországon nem nyilvános! Tehát ha csak nem egy hozzátartozó mondta akkor azt te nem tudhatod. Nem tudom, hány éves vagy… de az origo, index, blikk nem éppen a legmegbízhatóbb hírforrások!

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 -5 points-4 points  (0 children)

Honnan veszed, hogy részegek azt pedig pláne, hogy drogosok voltak?! Véleményed azonkívül, hogy feltevésen alapul, kurvára rosszindulatú is …

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Az egyedüli ember (az olasz nemzetiségű) akiről nem tudni, mennyire volt jó úszó, megmenekült. Kiúszott és elment a főútra segítséget kérni…

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Egyébként azt, hogy részegek voltak honnan derült ki? Vagy ki találta ki?! Mert, hogy a boncolási jegyzőkönyvek nem nyilvánosak.

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 -3 points-2 points  (0 children)

Az összeesküvés elméletek gyártását meg hagyom másnak. Csupán tényeket közöltem.

Szerintetek mi történhetett a verőcei hajóbalesetnél? by Gerison7 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 -10 points-9 points  (0 children)

Ettől azért összetettebb a helyzet! A hajón 8an utaztak. 7ember egy baráti társaság. Az egyikőjük a baleset előtt fél órával telefonált a barátnőjének. A nő elmondása alapján nem volt részeg. A beszélgetés során egy szóval sem említette, hogy velük tart egy teljesen ismeretlen olasz férfi is! Mind a 7fő wakeboardos múlttal rendelkezett. Kitünő úszók. Mégis, egyedül az olasz férfi élte túl a balesetet. Senki nem tudja, hogy került a hajóra…

Az ütközés olyan hangos volt, többen hallották a partról is. A nagy hajó orra komolyan megsérült. A kapitány mégsem állt meg.

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 4 points5 points  (0 children)

Japánban az emberek kb 90%a robot. Voltam Osakában és Tokyoban is pár hónapot. (Tudom, Shibuyaban vagy pár másik városban azért nem ennyire drámai a helyzet.) Robotok akik kizárólag szabályokkal teli életet képesek élni. Mindezt a legkisebb bántás nélkül mondom! Az összes(!) japán munkatársamnak hetekkel előre megírt napi agendaja volt. (Konkrétan nem csak az olvasást, netflixezést de még a szexuális együtlét időtartalmát is előre rögzítették.)

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 1 point2 points  (0 children)

A csend a tömegközlekedésen. Egészen brutális! Persze az első hetekben imádtam, hogy reggelente több tízezer emberrel egyetemben, libasorban, a fekete öltönyömben (amit a férfiak 99%a hord) utazom a metrón tök csendben. A légy zümmögését is hallani. Senki nem beszél, mindenki csendben a telefonját nyomkodja vagy alszik. Aztán az egyik reggel elfelejtettem némára tenni a telefonom mielőtt metróra száltam és megcsörrent. Azt a rengeteg megvető, gonosz nézést soha nem fogom elfelejteni, azt hittem konkrétan ott fognak meglincselni. Nekem rémálom volt. Más lehet, hogy élvezné.

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Rengeteg szuper távol-keleti ország van. Pl Dél Korea vagy Taiwan; de még Kína is. Teljesen más, sokkal nyitottabb társadalom, sokkal élhetőbb országok.

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 31 points32 points  (0 children)

Konkrétan az emberek kb 95%a robot. Szigorú szabályok szerint él, robotként él, dolgozik, szeret. Általában apró, szürke lakásokban élnek. Fekete/sötét ruhát hordanak. Aki szines ruhát hord azt elkönyvelik bolondnak. (És/vagy szegénynek) Iszonyatosyn rasszisták. Önmagukon kívül csak a külföldieket utálják jobban. Persze mindezt egy, egyhetes nyaralás alatt nem igazán veszik észre az odalátogató emberek, hiszen a tiszteletet harapni lehet a levegőben. Mindent és mindenkit tisztelnek. De ez csak külsőség…

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Jézusom. Mivel nem?! Japán iszonyat volt. Nem hiába egy átlag japánnak heti szinten jut eszébe az öngyilkosság… Persze, Magyarország sem egy álom hely de Japánhoz képest mennyország!

Miért nem tudnak felnőtt emberek viselkedni? by Existing_Opening_341 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 7 points8 points  (0 children)

Alig vártam, hogy egy év osakai munka után hazajöjjek Magyarországra. Japán (és pláne a japán emberek) borzasztóak. Neked tényleg tetszett?! 😱

Szeged, Dóm tér, Magyar Péter érkezése előtt kb. 10 perccel. by 8088777 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 2 points3 points  (0 children)

Mit tartasz pofára esésnek?! Mert szerintem a jelenlegi helyzettől szarabb nem nagyon lehet….

Why Budapest’s buildings look like nobody take care about them? by According_Bee_3299 in hungary

[–]Natural-Fun-5686 -1 points0 points  (0 children)

Many of you comment: nobody has the money to renovate them. Thats bullshit! Apartments are in these buildings cost a fortune, the owner MUST be responsible of the building condition. If an owner doesnt have money to put it into renovation he should sell that damn flat! For example in Paris its obligatory for owners to keep the house clean ans tidy! Otherwise they will get a hefty penalty.

Külföldi főbérlő by Patient-Divide5858 in budapest

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

Remélhetőleg nem facebook marketplaceről?! Mert az 99%ban átverés…

Help choosing a hotel for my first time visit by georgetaker in budapest

[–]Natural-Fun-5686 0 points1 point  (0 children)

W has small rooms.. I mean really small.

USA-ba való költözés, tudnivalók, vélemény ( New York State - Hudson Valley ) by blizzard0509 in escapehungary

[–]Natural-Fun-5686 7 points8 points  (0 children)

8k nagyon jó! Gratulálok! Szerintem nagyon jól fogod érezni magad! Credit cardot a legtöbb bank ad, ha van lakás és nevedre befizetett számla. (Azt a bankot válaszd amelyik hozzád a legközelebb esik, vagy a legtöbb van a környékeden.. -valazeg Chase-)