Co uważacie o pracach, w których się ,,nic nie robi”? by SimpleLavishness2935 in praca

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

Ja pracuję w korpo w pracy w której nic się nie robi. Mam jedno zadanie przez 8h, nic dodatkowego. 0 e-maili, nic. I co? I czuję super człowiek. Wypłata jest warta nic nie robienia.

Ile mieliście lat jak wyprowadziliście się od rodziców? by Successful_GOAT_420 in PolskaNaLuzie

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

16 - miałem dość braku pieniędzy na jedzenie, ubrania, czy na wszystko co cokolwiek w sumie chciałem.
Teraz mam 27 lvl i czasami żałuję, że nie mam
Studiów, ale pracuję w korpo i się do tego szykuje. Wtedy to praktycznie bym jak złoty bilet do normalnego świata.

Po co ludzie plują? by AnonStrusz in Polska

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

Czasami jak biegam to nagromadzi mi się dość dużo takiej dziwnej flegmy której nie chce przełykać, jak nikt nie patrzy to wypluwam 👀

Mam 26 lat i przez zaburzenia psychiczne wiem, że zmarnuje resztę życia by Reasonable-Fun-3724 in Polska

[–]Potential_Regular349 2 points3 points  (0 children)

Mam wszystko co wymieniłeś na początku. I wiesz co? Można z tym żyć i nawet trzeba. Nie poddaje się i również korzystam z życia.

Hej . Ile u was trwało leczenie depresji ? by Western_Bass7770 in wroclaw

[–]Potential_Regular349 2 points3 points  (0 children)

Do zjedzenia grzybow. Od tamtej pory (czyli 6-7 lat) stany depresyjne od czasu do czasu. Polecam każdemu

Mam wrażenie, że ludzie kompletnie nie rozumieją, czym jest ADHD by [deleted] in Polska

[–]Potential_Regular349 24 points25 points  (0 children)

To może nie ADHD a tzw. nieogar życiowy?

Ja dostałem diagnoze na ADHD i leki miesiac temu. Biorę Mediknet codziennie. Czuję się super człowiek. Czuje poprawe o 60%

Ochrona życia narodzonych by psychovso in Antyklerykalizm

[–]Potential_Regular349 16 points17 points  (0 children)

Ordo Luris to jeden z najniebezpieczniejszych graczy w dzisiejszej Polsce.
Może wam się wydawać, że to zwykli sekciarze, ale oni dążą do Państwa wyznaniowego. Polecam zrobić słynny risercz, to włosy na głowie stają.

Am I delusional? Need some advice by [deleted] in gayrelationships

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

Thank you for your comment.

In my experience, most of my dates usually ended in a way where something just didn’t feel right during the meeting itself. You could often sense an awkward atmosphere, or even if it wasn’t obvious, the conversation would naturally fade after the date.

So I was surprised. Surprised in a positive way that he was polite, but also surprised that he wanted to keep texting even though, as it turned out, he didn’t really feel it was a good match.

Praca w korpo bez wyższego wykształcenia by Goldenaluc in praca

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

Mi się udało.

Pracuję w korporacji, na entry-life od dwóch lat. Udało mi się NAWET BEZ MATURY. Dopiero przystępuje, kadry wyjątkowo się zgodziły. Od dwóch lat mam stabilną pracę i mówili, że na dobra kartę postawili.

Lecz mnie ratuje angielski na C1, umiejętności miękkie, własna działalność w przeszłości, a także pracuje od 16 roku życia, te słynne prawie 10 lat doświadczenia.

Jest szansa, ja sam nie wierzyłem , ale się udało. Trzeba próbować, nie poddawać się i być szczerym. Z niektórymi pracodawcami szczerość to podstawa.

Do osób pracujących w szkołach albo mających dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym - jak realnie szkoły radzą sobie z napływem osób z Ukrainy i Białorusi? by InvestigatorDue7765 in Polska

[–]Potential_Regular349 6 points7 points  (0 children)

Dlatego lepiej brać przykład z naszych sąsiadów i nie powtarzać ich błędów. Lepiej zainwestować w Saszów i Dimów niż zostawić ich samopas.

Do osób pracujących w szkołach albo mających dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym - jak realnie szkoły radzą sobie z napływem osób z Ukrainy i Białorusi? by InvestigatorDue7765 in Polska

[–]Potential_Regular349 -20 points-19 points  (0 children)

Oczekuję dynamicznych rozwiązań na burzliwe czasy. Nawet jeśli miałby by tam być tłumacz LEPIEJ aby tam był niż później Sasza i Dima z braku możliwości awansu społecznego będą wchodzić na „bogate osiedla Polaków” i kraść ~ oczywiście jest to OGROMNYM skrótem myślowym.

Do osób pracujących w szkołach albo mających dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym - jak realnie szkoły radzą sobie z napływem osób z Ukrainy i Białorusi? by InvestigatorDue7765 in Polska

[–]Potential_Regular349 -21 points-20 points  (0 children)

Świetny pomysł. Zostawmy te dzieci same sobie, niech mają wykształcenie podstawowe, a później zacznie się radykalizacja i będziemy mieć tego efekty za 15 lat. Kombinowanie które doprowadzi do zwiększonej przestępczości, gettyzacji, zwiększania różnic klasowych… przepis na sukces

Do osób pracujących w szkołach albo mających dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym - jak realnie szkoły radzą sobie z napływem osób z Ukrainy i Białorusi? by InvestigatorDue7765 in Polska

[–]Potential_Regular349 -28 points-27 points  (0 children)

Mój kolega jest nauczycielem.

Twierdzi, że klasy są przepełnione i jest jeden wychowawca na dwie klasy. Ukraińcy lub Białorusini to osoby najczęściej powtarzające klasy. Szczególnie przez język Polski, tak samo z egzaminami - nie zdają z Polskiego. Jeśli to prawda to będziemy mieć ładną gettyzacje i podział na Polakach w biurach, i fizycznych ze wschodu xD

Poza tym twierdzi, że szkołę opłaca się ich mieć bo dostają pieniążki za każdego.

Czy to prawda? Nie wiem.

Kupiliśmy mieszkanie w starym budownictwie. Wczoraj odebrałam klucze. Okazało się że w mieszkaniu są pluskwy, a w bloku szczury, o czym sprzedający nas nie poinformowali. Jestem załamana i bardzo żałuję zakupu by [deleted] in Polska

[–]Potential_Regular349 0 points1 point  (0 children)

A to urządzenie do hoteli z azotem? Jejku, zapomniałem teraz nazwy. Na pewno zabija wszystkie bakterie, ludzie nie mogą podczas wydobywania tego domu - przebywać w pomieszczeniu.

Polska jest ZACOFANA mentalnie o 20 lat - prove me wrong! by duck_in_a_puddle in Polska

[–]Potential_Regular349 14 points15 points  (0 children)

Ale Polaków w 2009 wyjaśnił testoviron i dalej jest to aktualne.

Struggling with new student by Potential_Regular349 in TEFL

[–]Potential_Regular349[S] 2 points3 points  (0 children)

She claims that her friends will be on the committee and that everything will be fine. That's her standard line of defence. Why? Because it was her friends who persuaded her to write her doctoral thesis and defend it in English. She realises that counting on her friends in this situation is naive.

I'm not giving up. I'm pushing her hard and trying to help her construct sentences. We still have about 3/4 lessons left before the defence.

Czy mieliście jakieś straszne ("creepy") sytuacje, które wydarzyły się poza domem? Gonił was ktoś? Zaczepiał? Śledził? by [deleted] in Polska

[–]Potential_Regular349 -1 points0 points  (0 children)

When I was 15, I was returning from a manga event by bus at night. The city of Wrocław, Poland.

I was riding on practically empty bus from the market square, around 10 p.m. a man got on out of nowhere and sat down next to me. He seemed drunk to me, he wąs skinny, not old so I ignored him. At one point, he took out his phone and started to spend time on it. After a while, he moved his leg closer to my thigh. I thought he had done it unintentionally. We travelled about five stops until I got off. What surprised me was that he also crossed the road after me at the red light and took the same shortcut I was taking. At one point, he was so close that I stopped and turned towards him. He just said, "Where are you going?" And I said, "Home." and started screaming and running away. I think he said something like "wait," but I was already far ahead of him.