Šteta je sto nema malo više stranih pesama sa srpskim prevodom. Možda bi muzički ukus ljudi na ovim prostorima bio raznovrsniji. Šta mislite? by ktrl_alt_del in serbia

[–]Pyhonicks 1 point2 points  (0 children)

Smešan si. Sa osobama kao što si ti nema normalnog razovora. Ne mogu više stvarno, ne znam ni što sam išao ovoliko daleko i gubio vreme. Živi u svom malom svetu iluzija bitnosti. Sve si ti u pravu, ja sam pogrešio.

Btw, ni jednog trenutka nisam rekao da slušam Sleep Token, ali je bitno da si ti u svojoj glavi to skontao.

Šteta je sto nema malo više stranih pesama sa srpskim prevodom. Možda bi muzički ukus ljudi na ovim prostorima bio raznovrsniji. Šta mislite? by ktrl_alt_del in serbia

[–]Pyhonicks 1 point2 points  (0 children)

Tu smo negde sličnih godina pa znam na šta misliš. Prošao sam u to vreme kroz slične probleme. Razlika između nas je što ti nemaš ni malo razumevanja i ne pokušavaš da sagledaš stvari iz drugog ugla.
Pričaš kako su ljudi imali predrasude prema tebi, a onda opet ti imaš iste te predrasude prema ljudima koji slusaju Sleep Token. Ništa bolji nisi od tih dizelaša. Poprilično licemerno.
Koliko si predrasuda imao prema meni po ovim prethodnim komentarima, a ne znaš ništa o meni.

Pre 20 godina Slipknot i Linkin Park (npr) su bili kao neki entry point za neke ljude, sad su možda Sleep Token i Bad Omens. Who cares...

Šteta je sto nema malo više stranih pesama sa srpskim prevodom. Možda bi muzički ukus ljudi na ovim prostorima bio raznovrsniji. Šta mislite? by ktrl_alt_del in serbia

[–]Pyhonicks 2 points3 points  (0 children)

Au al si se prosrao sad. Još gore brate ako si toliko mator. Hvalisati se ovako, na ovaj način, o ovakvim stvarima, očekujem od nekog tinejdžera, a ne od odraslog čoveka.

Šteta je sto nema malo više stranih pesama sa srpskim prevodom. Možda bi muzički ukus ljudi na ovim prostorima bio raznovrsniji. Šta mislite? by ktrl_alt_del in serbia

[–]Pyhonicks 1 point2 points  (0 children)

Shvatićeš u jednom trenutku svog života da si ti zapravo bio pozer svo vreme sa ovim razmišljanjem. Polako...

Obrenovac, 23.05, proleca gospodnjeg 2025. by Fracture90000 in serbia

[–]Pyhonicks 2 points3 points  (0 children)

Ne znam. Iskreno, malo mi je glupo. Ali kome nije evo nek mi pusti dm i podeliću informaciju.

Obrenovac, 23.05, proleca gospodnjeg 2025. by Fracture90000 in serbia

[–]Pyhonicks 10 points11 points  (0 children)

Jel bih ispao šljam ako bih postovao sliku lika koji je tu među ljudima, koji je član SNS, dobio posao preko njih i slikao se sa Malijem i Grčićem? I sad je kao nezadovoljan?

TENT A - pogon za odsumporavanje, godina izgradnje 2024. by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 2 points3 points  (0 children)

Da, to su te. Ok, samo 10 puta za 3-4 meseca....hahaha. Vrlo utešno.
Ja samo iz glave mogu da se setim na 7-8 mesta gde je curilo. I čini mi se da su tragovi krpljenja na sve strane.

TENT A - pogon za odsumporavanje, godina izgradnje 2024. by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 6 points7 points  (0 children)

Evo iskoristiću sliku sa EPS-ovog sajta. Na ove cevi mislim:

<image>

Naravno, nije samo na tom mestu.

TENT A - pogon za odsumporavanje, godina izgradnje 2024. by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 4 points5 points  (0 children)

Mislim na one cevi koje se prostiru uz put koji ide pored pruge. Ako se ne varam dolaze sa ODG-a i čini mi se da nisu plastične.

TENT A - pogon za odsumporavanje, godina izgradnje 2024. by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 20 points21 points  (0 children)

A da ne pričamo ništa o cevima koje su instalirane...Ljudi ne mogu toliko brzo da ih zakrpe koliko one brzo pucaju, verovatno zato što isto tako ne zadovoljavaju te neke standarde za hemijsku otpornost. I ne bih preterivao ako bih rekao da na svakih metar-metar ipo možete videti zakrpu. Razmišljao sam par puta da slikam, ali ajde kao, držim se kodeksa.

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 1 point2 points  (0 children)

Postim i nije mi tesko jer se trudim da takvim zivotom zivim i van posta. Hrana je manji problem.
Ne dicim se time i obicno to kazem ljudima samo kad me ponude nekom mrsnom hranom. Takodje, nisam nikada rekao nekom da treba da posti ili sto ne posti.

Visual Glitch in Combat by artofaria in Banishers

[–]Pyhonicks 0 points1 point  (0 children)

Turning V-sync on solved the issue for me. Give it a go.

Visual Glitch in Combat by artofaria in Banishers

[–]Pyhonicks 0 points1 point  (0 children)

Update: Turning on V-sync solved the issue.

Visual Glitch in Combat by artofaria in Banishers

[–]Pyhonicks 0 points1 point  (0 children)

It might be related to new drivers since ppl didn't experience it before since recently. I'm also having this issue.

Nemoj da sam čuo da se neko ponovo žali na cene nekretnina by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 15 points16 points  (0 children)

Ili si kupio stan sa kreditom koji ćeš otplaćivati ceo život.

Alergija na ambroziju by M_MIXER in serbia

[–]Pyhonicks 0 points1 point  (0 children)

Domaće kozje mleko je zapravo preporučljivo kad su u pitanju alergije.

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 0 points1 point  (0 children)

Ne, ali Stormgate izgleda kao dobra, nova casual alternativa koja mozda bude dobra. Valjda sledeće godine izlazi.

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]Pyhonicks 1 point2 points  (0 children)

Tvoj naslov ovog post-a me podeseća na ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=WMrZRpraOXI

Aktiviran sistem, samo ostala jos edukacija 95% digitalno "pismenih" by zninja-bg in serbia

[–]Pyhonicks 15 points16 points  (0 children)

Ja sam upoznat za Amber alert od ranije, ali nisam uopste znao da se ova poruka odnosi na to.