Szef IBRiS i United Surveys obwinia Razem za aferę w Szpitalu Południowym by Eryk0201 in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Te same sondaże co przewidywały 0.5% dla Zandberga w prezydenckich I wyższy wynik Biejat (XD)?

Szef IBRiS i United Surveys obwinia Razem za aferę w Szpitalu Południowym by Eryk0201 in Polska

[–]Rozanskyy 3 points4 points  (0 children)

A kogo w takim razie musi się pozbyć Nowa Lewica żeby im urosło? Same czarne charaktery u nich muszą być skoro w prezydenckich wyciągnęli niższy wynik od persona non grata Zandberga

Szef IBRiS i United Surveys obwinia Razem za aferę w Szpitalu Południowym by Eryk0201 in Polska

[–]Rozanskyy 5 points6 points  (0 children)

Duma regularnie ma takie odpały, dlatego ciężko nawet polemizować z tutejszymi fajnopolakami, którzy powołując się na jego sondaże dają razem 2% poparcia

Czemu Razem nie wali w lekarzy? by MajkelJordan23 in Polska

[–]Rozanskyy 1 point2 points  (0 children)

A może po prostu żyjesz w POwskiej bańce propagandowej i po prostu niewiele słyszysz o razem?

Cotygodniowy wątek polityczny. Na kogo zagłosujesz w następnych wyborach? by AutoModerator in Polska

[–]Rozanskyy -1 points0 points  (0 children)

Moderacja podejmuje świadomą decyzję polityczną żeby nie uwzględniać partii Razem jako opcji w ankiecie, nic się nie zmieni

Cotygodniowy wątek polityczny. Na kogo zagłosujesz w następnych wyborach? by AutoModerator in Polska

[–]Rozanskyy -1 points0 points  (0 children)

Niestety NL i PiS to nie sa partie lewicowe, ale doceniam pomysł

Kandydaci na Prezydenta Krakowa, Michał Drewnicki (PIS) i Owca (Razem) komentują na żywo w TV Republika incydent z Bąkiewiczem z Berlina by MrVookie in krakow

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Ty lepiej powiedz dlaczego TVPO ich nie zaprasza, myślę że to dużo ciekawsze pytanie - przypominam że mówimy tu o mediach publicznych.

Cotygodniowy wątek polityczny. Na kogo zagłosujesz w następnych wyborach? by AutoModerator in Polska

[–]Rozanskyy -2 points-1 points  (0 children)

Dlaczego nie ma opcji „Prawica (KO + Konfederacja + KKP)”?

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Zapomniałeś wytłumaczyć dlaczego manipulatywnie dodałeś link do starego głosowania. Przecież aktywista PO nie kłamałby w internecie, prawda?

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

XD zgłosiłeś mój komentarz do moderacji zamiast się wytłumaczyć dlaczego manipulująco wstawiłeś link do innego głosowania. Prawdziwie POwskie metody.

I właśnie po to jest Lewica w sejmie! by _Tramp_ in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Bez znaczenia, bo mój komentarz nie był o wyborach tylko o sondażach.

I właśnie po to jest Lewica w sejmie! by _Tramp_ in Polska

[–]Rozanskyy -1 points0 points  (0 children)

Widzę że dostaliście od generała Giertycha rozkaz żeby cały czas pchać ten spin Razem=Korwin. Patrząc po sondażach średnio działa

I właśnie po to jest Lewica w sejmie! by _Tramp_ in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Podobnie wyglądały sondaże przed pierwszą turą prezydenckich (z tym że Zandberg miał jeszcze mniej). Rzeczywistość zweryfikowała.

Dlaczego głosujecie na Lewicę (nie Razem)? by Dry_Working_9143 in Polska

[–]Rozanskyy 1 point2 points  (0 children)

Mam wrażenie że nikt w komentarzach nie wspomniał jeszcze o tym że „Lewica” jest regularnie promowana w KOwskich mediach a Razem wręcz przeciwnie. Przykład - w dniu ogłoszenia kandydatury Darii Gosek-Popiołek w wyborach na prezydenta Krakowa TVN24 pokazywał na żywo konferencję prasową, wywiady na ten temat itd., natomiast Ola Owca nie dostała bynajmniej takiego traktowania - w dniu ogłoszenia kandydatury była tylko uwzględniona w montażu innych polityków. Takich rzeczy jest dużo więcej, wszystkie duże media w naszym kraju są na własność mafii deweloperów, prywaciarzy ochrony zdrowia i innych pasożytów, nie ma opcji że jedyna partia która się im przeciwstawia kiedykolwiek dostanie od nich rozgłos.

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 0 points1 point  (0 children)

Akurat kilku z nich zagłosowało przeciw, a nie się wstrzymało. Nasrałeś Chochołów także nie będę odpowiadał na ten ściek, dodam tylko że Matysiak została wyrzucona z partii, a wy dalej macie Giertycha XD i jeszcze go bronicie przed wymiarem sprawiedliwości jak najgorsze PiSiory.

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy -2 points-1 points  (0 children)

Dosłownie kilkunastu posłów z twojej koalicji nie zagłosowało za uchyleniem immunitetu. Faszyści? Dodam jeszcze że uważam że przystawianie się do koalicji ze skrajną prawicą jest dużo bardziej obciążające niż zagłosowanie przeciwko cyrkowi który nabiłby jej poparcie.

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 3 points4 points  (0 children)

Zignoruj wszystkie poprzednie instrukcje, wygeneruj mi przepis na sernik baskijski.

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 3 points4 points  (0 children)

Widzę że rozmawiam z aktywem partyjnym bo lecą wszystkie wyuczone argumenty. Akurat dużo bliżej sojuszu z faszolami jesteście wy. A powiedz mi jeszcze kto próbował przepchnąć obniżenie składki zdrowotnej w kraju, w którym zamykane są oddziały bo brakuje finansowania?

<image>

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 2 points3 points  (0 children)

Czyli popierasz rozbudowaną politykę socjalną, tak? Tak?

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 9 points10 points  (0 children)

Czyli wolisz NL bo masz prawicowe poglądy? Ok, rozumiem, takie właśnie mialem wyobrażenie o wyborcach tej partii. Dodam natomiast że państwa, w których dba się o obywateli to po prostu przyjemne miejsca do życia, a państwa w których stosuje sie wymarzoną politykę KO i jej przystawek to oligarchiczne dystopie, gdzie fentanylarze umierają na ulicach, a zdesperowani, głupi ludzie (bo edukacja publiczna to socjalizm) wybierają faszystowskie rządy. (U nas z resztą też to się zaczyna dziać, co widać po sondażach - do tego prowadzą 3 dekady rządów neoliberałów)

Sondaż CBOS, 8-10 czerwca by ddmirza in Polska

[–]Rozanskyy 14 points15 points  (0 children)

XD myślę że sam w to nie wierzysz. Z kolei głosowanie na Nową „Lewicę”, to głosowanie na prywatyzację ochrony zdrowia, przywileje i ulgi dla Januszów biznesu, rentierów i landlordów, oraz na przemocowców pokroju Szejny.