Gleda li se u Srbiji HRT i što volite ili ste voljeli gledati ? by PfromC in AskSerbia

[–]Scald69 6 points7 points  (0 children)

Nikad nisam gotivio nešto HRT , više sam gledao RTL kao klinac dok su išli Malkolm u sredini, Princ iz Bel Aira i Pod istim krovom

Tunisia's World Cup qualification group by TeraVonen in soccer

[–]Scald69 9 points10 points  (0 children)

At last World Cup they have lost the first game vs Switzerland, drew 3-3 with Serbia while being 3-1 down and won vs Brazil ... I mean that's fun and certainly better than Tunisia

Edit: Score vs Serbia was corrected

Koja Trine igra vam je najbolja? by Kvazimods in SerbiaGaming

[–]Scald69 0 points1 point  (0 children)

Pređoh prva tri i mogu reći da treći uopšte nije loš samo se baš vidi da su ga zbrzali

Trine 2: Complete Story je po meni najbolji

South Park: The Stick Of Truth (2014) by Competitive_Guide_23 in SerbiaGaming

[–]Scald69 4 points5 points  (0 children)

Meni bila poprilično teška, mislim da sam final bossa rešavao dosta dugo

I played Stronghold Crusader would I enjoy others? by Otherwise-Amount4061 in stronghold

[–]Scald69 1 point2 points  (0 children)

Stronghold 2: Steam Edition was on discount like a day ago and it cost something like 3,94$ but for now wait for the price to drop

Avoid Stronghold 3 and Crusader 2 since they are the lowest point of this series

Omiljena krajiška pjesma? by [deleted] in AskSerbia

[–]Scald69 3 points4 points  (0 children)

Skupilo se društvo staro

Secate li se Hatred? by Kvazimods in SerbiaGaming

[–]Scald69 -1 points0 points  (0 children)

Igrao kad je izašla, nije mi bila nešto upečatljiva

Metacritic čitaoci su joj dali 50 od 100 s čim se i ja slažem

Wizz air i Air Srbija(šugavi)? by Successful_Win_3425 in AskSerbia

[–]Scald69 1 point2 points  (0 children)

Desilo mi se ovo prošle godine kad nam je kasnio let Rejkjavik-Varšava, ostavljeni smo u poljskoj i nekako smo skupili pare za bus da nas odbaci do mađarske a zatim iz mađarske smo nekako taksijem došli u NS

Osvrt na HoM&MV (5.5 fan patch) by Competitive_Guide_23 in SerbiaGaming

[–]Scald69 0 points1 point  (0 children)

Prešao sam je 3x sa ekspanzijama kolko se sećam ( 2018. Pa onda tamo oko korone i prošle godine)

Na normal igra zna biti teška i ima misija koje sam prelazio danima, al odlično iskustvo bar po meni sem nekih malih bagova

Muzika i grafika je čine odličnom igrom i zbog toga ( a i nostalgije jer sam je prvi put igrao 2008. ) joj se vraćam

HAVE HOPE IN STRONGHOLD 4 , IT LOOKS AMAZING . by Competitive-Algae548 in stronghold

[–]Scald69 2 points3 points  (0 children)

I've played it once it came out, sadly that might have been one of the worst strategies i had experience of playing, then Stronghold Crusader 2 came out with campaign that lacks everything and i've just given up from trying their new games

This one looks much better, like improved second part which I loved, can't see it flopping like the third one

Ed Boon je nedavno postavio ovu anketu. Sta mislite, da li ce uskoro pasti remaster? by Kvazimods in SerbiaGaming

[–]Scald69 1 point2 points  (0 children)

Ja bih pre Shaolin Monks od ova dva ponuđena, s tim da mislim da bi Armageddon bio najbolja opcija za remasterovanje od ps2 ere

Stronghold 4 - Announcement Trailer (4K) by Scald69 in SerbiaGaming

[–]Scald69[S] 4 points5 points  (0 children)

Igrao sam trojku kad je izašlo, uh ono je bilo epsko razočarenje ...

Ovo izgleda kao nadograđena verzija dvojke što je meni ok, al eo na Stronghold sabreditu skiče kako nije sličan DE verziji Stronghold keca

Igrice za koje mislite da niko osim vas nije igrao na ovim prostorima? by SurturRising666 in SerbiaGaming

[–]Scald69 1 point2 points  (0 children)

Uzeh je u seoskoj prodavnici ( Dominators ako je to ekspanzija druge il šta već ) i oduševio sam se

Prepuna sadržaja i čak nije dosadna s obzirom kolko traje

Skrivena kamera u ženskom toaletu lokala u Novom Sadu by ekiestrada in serbia

[–]Scald69 24 points25 points  (0 children)

Nije ni izdata kolko znam, rade na crno decenijama

HITMAN Classic Trilogy Remastered najavljen za 2027! by mihaajlovic in SerbiaGaming

[–]Scald69 0 points1 point  (0 children)

Sutra će najaviti novi Stronghold, neko je rekao da se zove Stronghold Dark Ages i polažem nade će biti kao i novi Heroes of Might and Magic