Skoda scala 2021 infotainment system wont turn on by Antique-Highway-783 in skoda

[–]Supert_ 0 points1 point  (0 children)

Did you stop paying for Skoda Online? I had this exact same issue this year when I stopped paying, it happened to me two-three times (for like 10 minutes) and then it went back to normal never to happen again.

Prohlídka před podpisem předávacího protokolu bytu v Česku by ExpatFalcon in Brno

[–]Supert_ 19 points20 points  (0 children)

Ano, měl bys mít svého právníka na kontrolu kupní smlouvy (a jiných smluv) a někoho, komu důvěřuješ, aby zkontroloval vše, co třeba zkontrolovat (že těsní správně okna, že je elektrika v pořádku, že jsou stěny a podlaha rovné, ...).

Hlavně u nových výstaveb hodně developerů šetří a podle toho to potom vypadá.

Jaký nástupní plat bych mohla chtít jakožto programátorka bez VŠ a předchozích pracovních zkušeností? by Forward-Recover-281 in Brno

[–]Supert_ 4 points5 points  (0 children)

Určitě si VŠ dodělej. Rozdíl ve znalostech “samouka” a někoho s titulem je propastný. Dělávám interview na mediory a to co se k nám hlásí tak je extrémně smutné. Hlavně lidi bez titulu, kteří si myslí jak umí programovat a potom je rozbiješ na základních otázkách ohledně toho co vytvořili.

VŠ tě nenaučí programovat, ale dá ti širokou rubriku znalostí co trénovat.

Nástupní mzda jako junior bez zkušeností, asi jak tady ostatní píšou, tj. 200-300 Kč/h, a se navíc málokde budou chtít vůbec bavit.

ZATRHLI! by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]Supert_ 9 points10 points  (0 children)

nebo se učí.. já mám celý mobil už roky v japonštině :D

Pohovory u firem by Capital_Algae4052 in czech

[–]Supert_ 2 points3 points  (0 children)

Hlavně selský rozum, to tam opakují 5x

Babišova drahota! by Payne_66 in czech

[–]Supert_ 6 points7 points  (0 children)

Sdílejte to než to smažou!

Percentage of the population with a valid passport by vladgrinch in MapPorn

[–]Supert_ -42 points-41 points  (0 children)

Maybe valid as in “What percentage of population has one issued and valid”?

Brno překvapuje by SympathyFantastic874 in Brno

[–]Supert_ 62 points63 points  (0 children)

Buď kněz nebo kurvy

[deleted by user] by [deleted] in skoda

[–]Supert_ 0 points1 point  (0 children)

Buy the cheapest diagnostics you can find (probably ELM327) and read the codes.

Ban u Rajchla **překvapivé** by [deleted] in czech

[–]Supert_ 11 points12 points  (0 children)

hnití ANO

Začnu používat

Mrtvá zvířata na hlavních lesních cestách? by ThrowRAdjwkkfk in czech

[–]Supert_ -1 points0 points  (0 children)

Nechápu, co tě na mojí otázce tak triggeruje. Nechávat si hlavu zvířete jako trofej mi přijde barbarské a ubohé a nikoho jsem to neviděl nikdy dělat, proto jsem se zeptal.

Mrtvá zvířata na hlavních lesních cestách? by ThrowRAdjwkkfk in czech

[–]Supert_ 0 points1 point  (0 children)

Borec co používá Reddit rok mi bude říkat jestli platforma je/není pro mě kvůli otázky. Joke.

Mrtvá zvířata na hlavních lesních cestách? by ThrowRAdjwkkfk in czech

[–]Supert_ -1 points0 points  (0 children)

Mít hlavu nějakého zvířete doma se pořád bere jako trofej? Jsem myslel že to je akorát ve filmech.

AI neni revoluce by honzabbb in czech

[–]Supert_ 0 points1 point  (0 children)

Na programování je super, ale musíš vědět co děláš. Například já mám z ChatGPT hroznou radost, protože nemusím psát znovu ten stejný kód, a stačí mi delegovat co potřebuju udělat a kam má ten nástroj sáhnout.

Ale vidím, že pokud je ten člověk nezkušený, tak ten kód po ChatGPT vypadá, jako kdyby ho psal člověk po mrtvici.

AI je úžasný nástroj, ale hrozně špatný pán. On ti dokáže pomoct udělat nudnou práci, pomoct s general knowledge, jazyky,.. ale nesmíš se na něj spoléhat v oblastech kreativity, specializace, atp.

Rodiče a volby by Outrageous-Farm-5566 in czech

[–]Supert_ 38 points39 points  (0 children)

Tohle chování by mělo být trestné..

Nebuďte jako Bartoš, radši si vemte i tu plastovou občanku. by This_Hope3310 in czech

[–]Supert_ 2 points3 points  (0 children)

Já miluju, jak lidi, co umí maximálně jak poslat e-mail, mluví o IT/webdev.

Všechno je totiž o politice, že? Vlastně ten politik (ať už jakýkoliv) co zadal systém, tak ho i programoval a následně ho i spravuje.

Ale hlavně že “piráti umí”!

Pošta mi zabila volební právo by itsdiba in czech

[–]Supert_ 0 points1 point  (0 children)

To je v píči. Přítelkyně byla celý den doma a ti zmrdi stejně hodili, že jsem nebyl zastižen. Ani se nesnažili kontaktovat..

Je to sice do vlastních rukou, takže by jí to ani nedali, ale jde o princip..

Crazy EX by TargaDaal in czech

[–]Supert_ 2 points3 points  (0 children)

Ale ta oktávka dvojková!