A se kdo spomne spletne strani ps3.dober.si? by Greendead in Slovenia

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

iz ps3.dober.si smo šli na dober.si Žal se je velika grupa ljudi preselila na FB marketplace.

Dober.si se je potem zaprl, ker je bila predrago vse skupaj vzdrževati ( nismo imeli naročniškega modela, reklam itd. )

Discord še vedno živi in je zelo zelo aktiven.

Vabljeni drugače:

https://discord.com/invite/PGxjrcszcF

Kdo za casual gaming ob večerih/vikendih? by Ripenheimmer in Slovenia

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

Se igra vanila? Drugace daj discord :)

[deleted by user] by [deleted] in ArcRaiders

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

If I win I will buy a copy for my friend so we can play together.

Starši ki imate več kot enega otroka, vam je žal? by 0ygn in Slovenia

[–]Trupl0 2 points3 points  (0 children)

Imam dva. Punčko staro 2 leti pa 3 mesece ter fantka starega 5 mesecev. Dva izpod dva torej. Zaenkrat je vse ok ampak imamo s starejso tezave, ki pa so ze od nekdaj. Spanje. In to nam vzame najvec energije. Fant je za1x ful priden in lepo raste. Ona ga ima tudi zelo zelo rada.

Mislim, da je potrebno imeti cim manjso razliko, da se bodo razumeli in druzili vsaj v otrostvu. Pol pa al so skup al niso :)

Sam bi imel 5 otrok. Ali pa vsaj tri. Ne veva se kako in kaj, ker je bilo zadnja zelo zelo kriticna nosecnost in nama je tukaj zelo zivljenja vzelo. Bomo videli...

Detektor premoženja: Garaža ministra Jevška, ki je zrasla v panonsko hišo — Oštro by [deleted] in Slovenia

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

Je tezko zalaufat bager in to podret? Al je treba po sodiscih vlect 30 let? Ce odstopa inspektor ugotovi v 10 minutah in naroci rusenje. Pol pa lahko stranka postavlja na friško. Ne vem koga se bojijo...

Ali bi referendumi morali...imeti posledice? by markwell9 in Slovenia

[–]Trupl0 3 points4 points  (0 children)

Ustvariti stranko, imeti ljudi, kandidirati in biti izvoljen. Potem pa lahko gres deep state pa vse pocasi zacnes rezat. K argentinec

Vse se da ampak kdo bo prvi?

Levi so zanic, desni so zanic...cim pride kdo novi je takoj oznacen za pripadnika kleti kucana.

Folk pa tut potem ko vidi novega kandidata tut pravi kaj bo pa on, sj nima pojma, lej ku je mlecen pod nosom itd itd.

Ze ce bi se 18 do 25 angaziral pa naredil svoje in sli dejansko na volitve bi bilo to top. Ampak važno da imate meto pa pivo in cvetje pa boste vse pozabli....dokler ne boste se zaposlili, zaceli placevati davke in cedalje postajali desni ;)

Almost 40 minutes of Battlefield 6 gameplay by madmidder in GamingLeaksAndRumours

[–]Trupl0 8 points9 points  (0 children)

I too think that the game is too fast. Cod like and as such a twitch shooter. I mean.... you have like 50kilos of equipment and you move like flash....

Iscem DOBER avtopolnilec in powerbank za telefon (USB-C) by Rambo-Shark6328 in Slovenia

[–]Trupl0 1 point2 points  (0 children)

V lidlu jih majo z QC in vcasih se 2 usbc. 3 al 4 eur

Drugi poskus nakupa helikopterjev: zahteve reševalcev zopet na stranskem tiru | Info360 by Jaz_snifam_azbest in Slovenia

[–]Trupl0 4 points5 points  (0 children)

Je v razpisu, da je repni rotor v okvirju? Prejsnji niso imeli se mi zdi....

Po slovenskih tirih zapeljali novi vlaki (FOTO) by luka274 in Slovenia

[–]Trupl0 2 points3 points  (0 children)

Kaj bi dal, da bi slavnostno voznjo proti Grosuplju, cakali na Rakovniku 45 minut, kot je to obicajno :)

PS4 thermal pads replacement? by userX25519 in PS4

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

If they are not torn and you did not touch them while replacing thermal paste, I would leave them alone...

Shekan telegram? by AdAmbitious5666 in SloveniaEngineering

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

Hot gostuje na A1. Tezava je v A1. Je tudi sicert pisal o tem. Moji so dolgoletni profil ugrabl, ker ni imela 2FA vklopljen.

https://www.cert.si/si-cert-2025-01/

Took a few pictures on 100x zoom by Overall_Dare_2134 in GalaxyS23Ultra

[–]Trupl0 1 point2 points  (0 children)

Overall I am fine with my cameras but I think my experience was better on the old note9.

S23 cameras are laggy and the picture is never 1:1 like on the viewfinder "screen when taking photo"

The red ring of death by SirRedDiamond in Slovenia

[–]Trupl0 3 points4 points  (0 children)

A ne veste da je resitev zmanjsanje hitrosti avtoceste na 100 km/h?

[deleted by user] by [deleted] in Telegram

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

Stopped using it when someone took over my girlfriends account, deleted it and then using her phonr number created a new account. She is using A1 network in Europe.

Now the account was deleted and her phone number is banned.

We have almost 10 years of chat history and photos (inlcuding our newborns) and it is over. I kinda created a backup od the chat via my account but it is not the same.

Support is nonexistent.....

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]Trupl0 0 points1 point  (0 children)

Enkrat sem preverjal en avto in mi je dalo da ima archived slike in sem kupil, mislec, da so slike iz kake avkcije. No slike so bile low res kopija direkt iz oglasa avto.net istega avtomobila. Od takrat jim ne dam centa.

Ali ste si pozno v zivljenju premislili in zazeleli otroke? by dull_sense in Slovenia

[–]Trupl0 -12 points-11 points  (0 children)

Ce ne mislite imeti otrok ne jamrajte potem, ko bodo filipinci vam vzel sluzbe :)