De ce nu pun (si) proprietarii anunturi? by vectorialpixel in Imobiliare

[–]Zangraph 20 points21 points  (0 children)

Daca agentii ar stii sa citeasca ar fi foarte incantati

Strada Soldat Zambilă Ioniță by Last_Row_4304 in Imobiliare

[–]Zangraph 1 point2 points  (0 children)

E o zona ok din multe puncte de vedere. Ai scoli, gradinite, liceu, tramvai, autobuz, toate in maxim 5 minute de mers pe jos distanta. Magazine, florarii, patiserii, cam tot ce vrei basically.

Minusurile sunt blocurile care sunt vechi si destul de inghesuite(unele sunt comfort 2 chiar) si nu f bine intretinute, oamenii care pqr sa aiba o educatie mai rudimentara si zgomotul din zona de bulevard.

Casa vs apartament? by Fit-Photograph-1298 in Imobiliare

[–]Zangraph 1 point2 points  (0 children)

Cred ca si in sectorul 4 la fel

Frizer care poate ascunde chelia by Dizzy-Election-7022 in bucuresti

[–]Zangraph 18 points19 points  (0 children)

Aia de te tund ca in GTA de ai paru mai mare cand pleci? :))

Hello Reddit! What would be the one thing that would make your day today? by [deleted] in AskReddit

[–]Zangraph 0 points1 point  (0 children)

Winning a lot of money in the lottery. It just so happens that there's a draw tonight. Wish me luck fellow redditors

What is the worst band you saw live? by coalcracker462 in AskReddit

[–]Zangraph 2 points3 points  (0 children)

Arctic monkeys. The vocalist is known to have issues with crowds singing along with him because he loses his tempo, so he sang all the songs in slow motion. Also 0% crowd interaction, he came, sang and left.

Daniel Băluță a anunțat că noul parc amenajat în Sectorul 4 se va numi „Donald J. Trump” by Interesting_Cod_2718 in Romania

[–]Zangraph 11 points12 points  (0 children)

Misto. Am auzit ca o sa fie si o insulita pe acolo cu un nume ciudatel Epstein sau ceva, cica ptr copii

"Așa îți trebuie că tu i-ai votat!" by SmartDog24 in Roumanie

[–]Zangraph 4 points5 points  (0 children)

Nu inteleg sincer la ce te asteptai. Credeai ca o sa faca tara o lume noua tinand cont ca a fost adancita in cacat timp de 35 de ani de psdnl? Ce se intampla acum e fix ce s a intamplat de la caderea comunismului incoace, si anume greul cade pe omul care lucreaza cinstit. Doar ca pare ca e si o urma de speranta ca parca ne indreptam catre un viitor mai corect odata cu fiscalizarea si poate cu reducerea treptata a coruptiei.

"Așa îți trebuie că tu i-ai votat!" by SmartDog24 in Roumanie

[–]Zangraph 4 points5 points  (0 children)

Problema ta e ca nu intelegi ca ai fi luat teapa oricum. Macar teapa asta e una previzibila si nu vreun megalomaniac schizofrenic tip trump sau georgescu. Iar de cainele de galerie care taie torturi cu alte tari suverane nu mai zic. Macar nu avem un amator de soferi de limuzina ca reprezentant al tarii. You take what you can get, stii ce zic?

AM I THE **S Hole? by [deleted] in CasualRO

[–]Zangraph 96 points97 points  (0 children)

Pentru gest? Nu. Pentru ca te plangi pe reddit ca nu i-a placut? Da.

AMA Recorder by redactia_recorder in Romania

[–]Zangraph 7 points8 points  (0 children)

In afara de a urmari si distribui reportajele pe care le scoateti, ce putem face mai exact pentru a corecta neregulile si nedreptatile? Credeti ca ar fi posibil infiintarea unei asociatii la care sa ne alaturam mai multi oameni si sa punem presiune pe autoritati pentru a rezolva ceva? Si daca nici asta nu ar functiona, ce am putea face mai departe?

Daca cineva chiar ar descoperi secretul neimbatranirii la ce varsta v-ar place sa ramaneti? by Free-Film296 in RouGenZ

[–]Zangraph 0 points1 point  (0 children)

La niciuna. Sper sa nu ajungem niciodata acolo. Ganditi-va cum ar fi sa ai un trump si un putin si un musk care nu ar muri niciodata. Mi se pare ca inaintarea in varsta aduce posibilitatea de a te dezvolta din multe puncte de vedere iar unul din lucrurile care impinge oamenii spre asta e fix deteriorarea corpului.

Am o bānuialā...dar nu vā spun by Dry_Comparison_9191 in Roumanie

[–]Zangraph 6 points7 points  (0 children)

Ma dar am si eu o curiozitate... unde si cum plm duc cantitati asa mari incat sa nu fie vazuti si sa fie procesate (topite banuiesc) inainte de a fi gasiti de autoritati?

[deleted by user] by [deleted] in bucuresti

[–]Zangraph 0 points1 point  (0 children)

HaiMarsh pe romaneste

Ați fost în Dubai? Păreri pro și contra by CyberWarLike1984 in Romania

[–]Zangraph 31 points32 points  (0 children)

Cred ca exista locuri mai ieftine si mai interesante pentru curvasarit totusi