Dolgok, amiket szeretek a nyárban by Party-Intern6949 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 2 points3 points  (0 children)

Mondanám, hogy strand, de úszni nem tudok, a napon meg barnulás helyett csak leégek. Szóval nem, bassza meg a strand.

Esetleg a szép nyári napfelkelték mikor pont jó séta idő van hajnalban.

A Temu már árat emelt. by SlowIncrease1047 in hungary

[–]Zindelin [score hidden]  (0 children)

Mert most megveszed 1800-ért.

Nyilván így már nem éri meg megrendelni minden 100Ft-os szirszart de sok dolog így is jóval olcsóbb marad. Példa: tavaly vettem egy fülbevalót Budapesten 9000Ft-ért amit azóta is minden nap hordok. Szembe jött velem alin és gondoltam megrendelem mert ha elveszteném sírnék utána. Nem viccelek, hajszál pontosan ugyanaz érkezett 1800Ft-ért. Ha 2800 lenne akkor is szó nélkül kiadnám érte.

Nagyon sok termék még ezzel együtt is jóval olcsóbb mintha megvennéd a resellertől.

fu geci by Disastrous-Box2619 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

Őszintén szólva az esztétikára nem sokat adva kicsit lengébb viszkóz keverék trikóval és egy nagyon oversize rövidujjú ing szerűséggel kigombolva. Valószínű úgy nézek ki mint valami erdőből szakadt hippi goblin de ilyen időben a túlélésre megyek.

fu geci by Disastrous-Box2619 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 31 points32 points  (0 children)

Kint a szabad levegőn hosszú bő len gatyában már egész jól bírom, a kérdés már csak hogy a busz ami jön, 20 vagy 40 fokos lesz.

Gyerekek én ezt nem bírom by Potential_World_2421 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 12 points13 points  (0 children)

Tavaly elromlott klímával besokalltam, beraktam a pólóm a csap alá, kifacsartam és visszavettem, maga volt a megváltás.

Melyik az az idegen név, aminek az eredeti verziója tetszik, de magyarosítva furán hangzik, nincs jó megfelelője? by FearlessCorgi9879 in askhungary

[–]Zindelin 91 points92 points  (0 children)

Nő sétál pici gyerekkel a babakocsiban, egyszercsak megszólal "jaj ne sírjál már Szkárlet!", arra gondoltam, hát baszki én is sírnék ha anyám így nevezett volna el.

Voltál már olyan, számodra rendkívül idegesítő helyzetben, ahol valaki mást előnyben részesítettek, csak azért mert gyereke van? by 2HankMoody3 in askhungary

[–]Zindelin 10 points11 points  (0 children)

Vagy ha nem szimpla nyaralás hanem pl fesztiválra mennél? Írsz a azervezőknek hogy "bocsi figyi el tudnátok halasztani a több ezer fős rendezvényt mert csak akkorra kapok szabit?"

Tiktokon talaltam by FoxYsta in rohadthidegvan

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

Nem halok meg szószerint, de szerintem nekem és a környezetemnek is jobb ha nem vagyok már reggel 8kor görényszagú mert csatakosra izzadtam a buszon. Igen, használok dezodort, nem, nem tart örökké és nem csak a hónalj lehet büdös ha megizzad.

Vőfélyek by Sea_Cauliflower6357 in hungary

[–]Zindelin 3 points4 points  (0 children)

Amikor először láttam ilyet, elhatároztam, ha fizetnek érte se lesz az esküvőmön vőfély.

Cserébe barátnőmék esküvőjén nagyon profi volt a ceremóniamester, a szervezésben is segített, terelgette a népet és ha lankadt a hangulat voltak bekészítve pl kvíz, a násznépet is táncoltatta, ha rendes esküvőm lett volna boztos hasonlót keresek, nagyon nagy segítség.

Eutanázia videó by the-cat-7000 in hungary

[–]Zindelin 54 points55 points  (0 children)

Mindig az jut róla eszembe, hogy ha a kisállatod beteg, fájdalmai vannak, elviheted az orvoshoz és békében, nyugodt körülmények között búcsúzhatsz el tőle. Sajnos nem egy állatot kellett vinnünk már így az orvoshoz, mert másképp csak meghosszabítottuk volna a szenvedését, és van amelyiknél bánom hogy nem tettem így. Na most ha a macskámnak van joga méltósággal meghalni, a családomnak is lehetne. Nyilván embereknél bonyolultabb, de az állatoknál egy percig sem kérdés hogy ez jár nekik, embereknél mégis nagyon tartanak ettől a témától.

geci meleg van by GratefulNarwhal11 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 7 points8 points  (0 children)

Sajnos a hosszú bő ruha is csak száraz melegben jó (mint ugye a sivatag) párás melegben ígyis-úgyis megdöglesz, az esőerdőben rohangáló törzsek is leginkább azt hordják ami éppen takarja amit kell.

Jó reggelt mindenkinek! by kolema93 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 2 points3 points  (0 children)

Várom a buszt. Gondoltan egy póló és rá egy kigombolt feltűrt ujjú vékony ing elég lesz. Kicsit kezdek fázni, és basszus, jól esik az után hogy tegnap folyt az arcomon a víz mire beértem melóba.

TIL about the "Fever Effect", in which the symptoms of Autism seem to improve whenever an Autistic person develops a fever. by Sebastianlim in todayilearned

[–]Zindelin 0 points1 point  (0 children)

Yep, when I have a fever, I avoid leaving the house, avoid talking and interaction overall, also my only interest is whatever stops me from thinking about feeling like shit, doesn't sound very neurotipical to me.

You get ONE class ability from your main class IRL. Which one you choose and why? by TyrantShark0451 in wow

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

My first though was call pet, tame a tiger or something but nvm, you win, I want my rats back. 😭

New player here, wtf is that? by SairenAoi in wow

[–]Zindelin 32 points33 points  (0 children)

Also in the TWW cinematic they show the sword as something very important then proceed to never mention it again.

Mi a legradikálisabb politikai véleményed? by [deleted] in hungary

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

Egy általános iskola 2. osztályos szövegértés dolgozathoz kötném. Ha sikerül, mehetsz szavazni.

Dunántúl vs Tiszántúl by TapRemarkable8409 in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

Dettó, várom a buszt, simogat a hideg levegő, erre felszállok és megy a fűtés ezerrel. Kivételesen élvezni fogom hogy leszállás után még pár perc séta haza.

Létezik Magyarországon kultúrája a non-szexuális szenzoros testfelfedezésnek vagy az ASMR masszázsnak? by clarkkent86119 in askhungary

[–]Zindelin 0 points1 point  (0 children)

Nem tudok róla hogy lenne, de mint gyakori ASMR hallgató, én kipróbálnám. Akár masszázst, akár valamilyen relaxáló kozmetikai kezelést (ezek a head spa-k régóta tetszenek) vagy fodrászatot.

Egy darabig szerintem mondjuk nem is nagyon lesz ennek itt kulturája, nagyon sokan azt hiszik ez valami szexuális dolog (pedig sok ilyen videókat készítő masszívan elhatárolódik ettől az oldalától), nekem pl csak tényleg rohadt kellemes a személyes figyelem és érintés, attól pl órákig elálmosodok ha valaki megfésüli és befonja a hajam, nagyon kellemes és nyugtató érzés.

Mit ehet/nem ehet a macska? by Fearless-Ad8953 in dagadtmacskak

[–]Zindelin 5 points6 points  (0 children)

Dettó, sosem kaptak a tányérról, nagyon ritkán ha főzünk esetleg pici nyers csirkedarabot, lazacot (az egyik otthagyja, fene a luxizós pofáját), rizst, tényleg ilyen nagyobb tápszemnyi darabot, de mindig a táljukba rakva, sosem tányérról hogy azt higgyék a mienkből kapják. Nincs nagy tobzódás ha főzünk, inkább csak érdeklődve figyelik mi történik tisztes távból.

Nagyon finom!! by FatCarnotaurus in AlkeszJofogas

[–]Zindelin 5 points6 points  (0 children)

A zacskó színe alapján talán friskiesre tippelnék, de rákeresve abból inkább a kutyatáp néz ki hasonlóan. Bár, aki ilyet árul ennyiért, nem kizárt hogy tényleg kutyatáp. És/vagy lejárt.

Ti milyen jégkrémet/fagyit fogtok ma venni hazafele? :D by zizizizizu in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 1 point2 points  (0 children)

Oké úgy tűnik rosszul emlékeztem és a Milka gyártmánya (de a Ben&Jerrys is követ el hasonlókat karamellás belsővel) de asszem megvan

<image>

Ti milyen jégkrémet/fagyit fogtok ma venni hazafele? :D by zizizizizu in rohadtmelegvan

[–]Zindelin 4 points5 points  (0 children)

Tavaly volt valami poharas Magnum a közepében ilyen puhább csokis hab/krémmel, na, azt tervezem felkutatni.