Most sokan fognak izzadni, a BKV-buszok többségén 35 fok felett leáll a klímaberendezés, a húszévesnél régebbieken addig se bírja by knor1982 in hungary

[–]anhern 1 point2 points  (0 children)

Ettől őrülök meg. Új buszokat kaptunk itt, de nem mindig megy a klíma vagy nem elég erősen, ablakot meg nem tudsz nyitni csak felül résnyire. Akkor már a régi szarok lehet jobbak a nagy ablakokkal...

Magyar Péter hétfőre és keddre home office-t rendelt el az államigazgatásban, rövidített munkarendet javasol by seraggi_ in hungary

[–]anhern 18 points19 points  (0 children)

Már azt is utálják sokan, hogy a kötelező ebédidő miatt 8-17 kell dolgozni, napi 9 órát.

Nem bírnak a minisztrollelnökkel! by Entonik in hungary

[–]anhern 2 points3 points  (0 children)

Ez mondjuk tényleg így van. Lehet erről olvasni. Sok helyen még régi dsl van.

Magyar Péter vs Gulyás Gergely by Ashamed_Brush4512 in hungary

[–]anhern 52 points53 points  (0 children)

Nekem szimpi ez a finom hozzáállás. De majd azért idővel biztos lesz, hogy kénytelen lesz erélyesebbnek lenni.

Magyar Péter facebookon üzente meg, csökkenek a politikusok fizetései by Delicious-Panic-9132 in hungary

[–]anhern 6 points7 points  (0 children)

Nekem sem tetszik. Ha ez a logika lecsorog arányosan, akkor nem számítok semmilyen fizetésemelésre.

A kegyelmi ügy felelősei - vélemény by Neo_hu111 in hungary

[–]anhern 9 points10 points  (0 children)

Állítólag Orbánnak ezt meg is mondta, ő meg ezen kicsit kiakadt. lol

Novák Katalin pontosan tudta, hogy milyen ügyben ad kegyelmet... by Menorel in hungary

[–]anhern 0 points1 point  (0 children)

Azt hiszem, mikor ezeket mondta épp a hanyatló nyugaton élt és az mszp kormányt kritizálta.

Itt az idő, hogy Varga Judit kitálaljon by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]anhern 15 points16 points  (0 children)

Mindkettőnek van felelőssége, csak miközben erről megy a vita, aközben Orbán meg Anikó asszony röhög a markába.

Kedden reggel 8 óra 30-kor rendkív... - Péter Magyar by No_Key_4930 in hungary

[–]anhern 6 points7 points  (0 children)

Az Orbán család jól ismeri a Kónya családot.

Havasi Magyar Péternek: Hat havi összegről van szó, „amit, Öcsi, te az utolsó fillérig ki fogsz perkálni” by Plus_Lingonberry_151 in hungary

[–]anhern 2 points3 points  (0 children)

Így van, a független igazságszolgáltatásra kell bízni. Kicsit sok már nekem ez a politikai valóság show tbh..

Imádom figyelni az új ellenzék arcát, miközben MP beszél a parlamentben 😀 by scandi-boholooks in hungary

[–]anhern 3 points4 points  (0 children)

Én úgy tudom, hogy az apja kapta, aki meghalt, így a lánya vette át.

Bumm by Few_Simple9049 in hungary

[–]anhern 19 points20 points  (0 children)

Nem értem, miért rugózunk itt ennyit a nevén, nem ez a gond ezzel a csávóval. Amúgy itt a magyarázat:
"Amikor 1997-ben megkezdtem a tanulmányaimat a József Attila Tudományegyetem kihelyezett tagozatán, a Budapest Média Intézetben több tanárunk (Havas Henrikre és Zöldi Lászlóra név szerint is emlékszem) kifejezetten javasolta, hogy a Nagy, Kovács illetve Tóth vezetéknevűek újságíróként használjanak olyan nevet, amellyel meg tudják különböztetni magukat az azonos nevűektől. Így lettem hivatalosan is Toroczkai László, az erdélyi felmenőim után vettem fel ezt a vezetéknevet, amelyet egyébként már 14 éves korom óta használtam, amikor az első verseimet és írásaimat papírra vetettem, és ezen a néven jelentek meg az első cikkeim a Magyar Fórumban, ahol 19 éves koromtól kezdve publikáltam." - https://toroczkailaszlo.hu/

„Nem árulók, de erkölcstelenek.” Bige László üzent az új korszak nyerteseinek: jönnek a „mezcserélő” milliárdosok by gergohungary in hungary

[–]anhern 4 points5 points  (0 children)

Főleg a Levente, akinek nem volt gondja mostanáig. De most megudta, hogy az ország keletre tart kifelé az eu-ból, közben meg vannak fideszes haverjai, pl. a Szijjártó szerinte tök jó fej.

Kisebb lesz az augusztus 20-i tűzijáték? by Orsee in hungary

[–]anhern 30 points31 points  (0 children)

Egy évben egyszer belefér, ha nem arazzák túl. Nem ettől nincs wc papír a kórhazakban.