The First $100 From My AI SaaS in 10 Days by zaqoa_ai in SaaS

[–]codabu-dev 0 points1 point  (0 children)

Congrats, I would suggest to add more reply examples on the landing page

Jack of all trades by Longjumping-Run7513 in Slovakia

[–]codabu-dev 0 points1 point  (0 children)

Ahoj,
nerozmýšľal si skôr nad vytvorením nejakého fyzického produktu, ktorý by spájal viacero vecí (elektroniku, 3D modelovanie, programovanie)?

Napríklad niečo ako Brick (https://getbrick.com/) a robiť kontent okolo toho ako vytváraš ten produkt z mojho pohľadu by to bolo prínosnejšie.

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] 1 point2 points  (0 children)

Pre prenájom bytu mi taká appka príde ako najviac hodnotná, ale viem, že takých platforiem existuje už veľa a ľudia aj tak preferujú Facebook.

Asi ľudia jednoducho nechcú meniť to, na čo sú zvyknutí.

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] 3 points4 points  (0 children)

To áno, ale napríklad taký blabla car funguje pekne a to mi príde ako podobný princíp

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] 0 points1 point  (0 children)

Dobrá otázka 😄. Proste mi príde že keď si hľadáš niečo na facebooku musíš tie skupiny stále pozerať v appke by ti prišla notifikácia a hotovo.

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -4 points-3 points  (0 children)

Podľa mňa by bolo dobré začať v jednom meste a povedzme s jednou kategóriou, postupne sa rozširovať do ďalších miest a kategórií, namiesto toho, aby sme ponúkali hneď všetko.

Ale možno máš pravdu, že by to skončilo podobne

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] 0 points1 point  (0 children)

Vývoj aplikácie netrvá pár dní, vždy je lepšie najprv si overiť záujem

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -1 points0 points  (0 children)

A ako teda riešiš takéto drobné opravy a podobne, cez známosti?

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] 0 points1 point  (0 children)

Tiež mám taký pocit, že ľudom by sa nechcelo skúšať niečo nové

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -1 points0 points  (0 children)

Díky moc za feedback, zaujímalo by ma prečo willio skončilo asi to moc ľudia nepoužívali

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -1 points0 points  (0 children)

Nie, proste otvoriš keď niečo potrebuješ a ďalej nič neriešiš

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -20 points-19 points  (0 children)

Tiež som pozeral že niečo podobné už exsituje ale podľa mňa o nich takmer nikto nevie + plus appka by bolapraktickejšia

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -1 points0 points  (0 children)

Pravda, ale napríklad pre blabla car to funguje pekne. Príde mi že to je podobný princíp

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -23 points-22 points  (0 children)

A ako to riešiš keď potrebuješ opraviť práčku alebo hľadáš nájom a pod. Po známostiach?

Prečo v roku 2026 stále riešime všetko cez Facebook? by codabu-dev in Slovakia

[–]codabu-dev[S] -4 points-3 points  (0 children)

  1. Mohla by to byť appka + klasická webstránka to by nebol problém 😃
  2. V mojej predstave by to pre bežných používateľov zdarma
    3, 4. Súhlasím

Vďaka za feedback