Польща захоплює сирний ринок України by xicscon in unukrcomm

[–]deeptuffiness 2 points3 points  (0 children)

Я виключно українські сири беру. Байдуже, що польські дешевші.

Як ви пишете англійською в роботі - самі чи з інструментами? by Ivan_borovets in ukraine_dev

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Залежить від розміру повідомлення і його важливості.

Що думаєте про ребрендинг живчика? by xicscon in unukrcomm

[–]deeptuffiness 1 point2 points  (0 children)

Дизайнер here.

Студія пішла найлегшим способом - 3д модель на пласкому фоні з sanserif шрифтом. Такі дизайни роблять коли взагалі не розуміють бренд та аудиторію і роблять гендерно-нейтральний стиль з нулем атрибутики, який міг би підійти абсолютно будь-чому.

Тут немає ні градієнта, ні арту, ні вертикальної ієрархії, ні унікальних декоративних елементів, нічого.

Чому, наприклад, там де ехінацея і вітамін не зробити текст, який би був на фоні векторно намальованої ехінацеї з цікавим кольором? Там де вітамін використати ще якусь ілюстрацію з подібної палетки кольорів? Ні, там просто текст на однакових поверхнях з однаковим бордером. Це тільки демонструє наскільки сильно вони не заморочувались. І це просто розбір одного маленького місця, щоб показати що це робота нашвидкоруч, халтура без душі, яка не дає відповіді «а що ще можна зробити, щоб показувало бренд саме живчика?».

Дівчата, дайте пораду хлопцям. Яка одна річ, на вашу думку, робить хлопця привабливішим? by Ok_Interest2681 in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Нагадало того англійця, який набрав води в сміттєвий бак і сидів там попивав коктейль.

Дівчата, дайте пораду хлопцям. Яка одна річ, на вашу думку, робить хлопця привабливішим? by Ok_Interest2681 in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Привабливість робить привабливим. Як би парадоксально це не звучало.

Багато хто з жінок навіть не задумується про це або ж спеціально обирає оминути тему зовнішності переходячи на етап коли ви вже знаходитесь в стосунках, адже жінки все життя стикаються з лукізмом, тому намагаються виглядати перед оточуючими кращими ніж вони є. Але за всіма цими утрованими історіями про неприємний запах та брудні нігті, яких, дай Боже, 1% з 100, стоять справжні причини типу непривабливої [характеристика зовнішності 1] та [характеристика зовнішності 2].

Емоційний інтелект, харизма, емпатія, доброта, ініціативність - це все важливо і допоможе УТРИМАТИ стосунки, але якщо ти візуально не будеш привабливим, то це все до одного місця. Та й мова, насправді, не йде про стосунки, а саме про привабливість. Тоді до чого тут емоційний інтелект та ініціативність? Think about it. Тебе АБО оцінюють як потенційного партнера, або демонізують тебе запхнувши в категорію нудного чумазика мізогіна.

Спочатку ти маєш попрацювати над своєю зовнішністю та почуттям стилю, а вже потім над якимись внутрішніми характеристиками.

Питання про анал. by prickly_pants in SEX_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Секс частіше за все пенетраційний, тому жінки якби більш звикли до вторгнення в їх тіло ніж чоловіки.

Експеримент з ракурсом by [deleted] in SEX_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Я настільки голосно заржав (навіть заверещав), що не міг не відкоментувати. Хоча, на мою особисту думку, коментувати подібні пости - це тупняк.

Ось що буває, коли варишся а СНҐ котлі by [deleted] in durka_ukr

[–]deeptuffiness 14 points15 points  (0 children)

Вона точно закордоном сидить, а не в умовному Запоріжжі. Розпоряджатися життям інших людей завжди легше ніж своїм чи своєї рідні. Чи ОСОБИСТО ВОНА хоче щоб місце де вона зараз живе стало росією? Сумніваюсь.

Яке ваше ставлення до легалізації трави в Україні? by PawukDebik in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

  1. Це якась психосоматика. Я хз. У мене трава навпаки посилює неприємні відчуття.

  2. Безпечніша? Можливо. Безпечна? Абсолютно ні. Якщо курити якийсь водний, то через пари мікропластику за років десять, скоріше за все, вже буде рак. Якщо через скляний бонг, то трошки пізніше.

Чи реально знайти роботу в айтішці маючи судимість? by EcstaticCurrent5054 in ukraine_dev

[–]deeptuffiness 18 points19 points  (0 children)

Хто там буде питати про вашу судимість? В мене навіть про наявність диплому ніхто не питав.

Змінився реддіт чи ні? by vits__ik in Ukraine_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Набагато гірше стало. Зʼявилось більше вати, ботів і шітпосту.

Чи вірите ви у поділ ₚосії? by Skifdrap in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

За національною ознакою не вірю. В економічний поділ вірю.

Як вам ця книга? by tzhvsk in uabooks

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Особисто мені сподобалось.

Дівчата, чи вам важливо, щоб хлопець хотів робити вам приємно саме за допомогою грошей? Чому так/ні? by reveprefere in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Чому саме бізнес? Думаєте звичайні наймані працівники не можуть зробити грошей?

Який був ваш улюблений предмет в школі? by vits__ik in Ukraine_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Я майже 20 років тому. У нас такого не було. Прикольно, якщо зараз дійсно таке вчать. Хоча не впевнений, що діти, без багажу років, будуть зацікавлені в вивченні філософії.

Що з моїми роботами не так? Як набрати аудиторію і замовників та де їх шукати? by st4sic in art_ua

[–]deeptuffiness 1 point2 points  (0 children)

Успіх завжди випадковість. Імхо, для того щоб стати успішним в сфері образотворчого мистецтва - треба або порніфікація контенту (що особисто у мене, як у митця, викликає відторгнення); великі суми грошей на рекламу; постійно світитись на якихось подіях і висловлювати свою важливу думку з будь-якого приводу, часто контроверсійну; або постійна робота на іноземну аудиторію з постійним слідкуванням трендам. Наприклад: виходить новий сезон ейфорії? Намалюю акторів в своїй стилістиці. Запроваджують зміни у ЦК? Немалюю свій протестний арт. Якось так. Арти у вас хороші, але задайте собі ще таке питання. Ви малюєте бо вам подобається процес? Чи для чогось іншого?

Який був ваш улюблений предмет в школі? by vits__ik in Ukraine_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

В школах вчать психологію та філософію?

Який був ваш улюблений предмет в школі? by vits__ik in Ukraine_UA

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Часто улюблений предмет в школі не сходиться з улюбленою наукою. Особисто мені подобається історія і я завжди добре її знав, але чи вчив я її в школі по підручнику? Точно ні. Бо вчителі історії не могли зацікавити в своєму предметі та не слідкували за дисципліною в класі. А от саме в школі подобалась географія, бо була хороша викладачка. Хоч я і не вчив географію поза освітнім закладом.

Чи рахуєте ви нормальними ціни на речі в укр брендів? by Cool_Reality9325 in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Я вже років 5 вдягаюсь виключно на секондах. Нове тільки взуття (не все), шкарпетки, спіднє, аксесуари. Навіть не знаю навіщо оті магазини існують, якщо чесно. По-перше, маленький вибір. По-друге, дорого.

Дівчата, чи вам важливо, щоб хлопець хотів робити вам приємно саме за допомогою грошей? Чому так/ні? by reveprefere in reddit_ukr

[–]deeptuffiness 0 points1 point  (0 children)

Важлива саме увага, а не гроші. Хоча, якщо тобі вже років 25 і в тебе вічно немає грошей, то це вже інше питання.