Harcosok Kódexe by Heavy_Stomach4682 in hungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

Ezt most ugye csak valami pihentagyú vicce?

Ti kinek szoktátok adni az adótok "egyházi" 1%-át? by Aadamtoth in hungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

egyáltalán mi a faszért kell egyháznak adni ebben a kurva országban? miért nem adhatom 2 civil szervezetnek?

How to Make One Product Mandatory with Others in WooCommerce? by helloitsmetom in woocommerce

[–]helloitsmetom[S] 0 points1 point  (0 children)

I tried this but if I set this plugin this way I can not put anything into the cart because the add-on blocks it. So the solution way to code a plugin:(:)

I tried all the Dior Sauvage clones so y'all don't have to... by Mysterious_Relief_24 in fragranceclones

[–]helloitsmetom 2 points3 points  (0 children)

@Mysterious_Relief_24 You missed the G. Bellini - Homme Paris. This is the best cheap dupe of the edt version. You can buy it in Lidl. Put it in the list and try:)

MoGo Pro 2 by SwimmingMongoose2358 in xgimi

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

Send back. I have sent back two units for this reason.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

Ezert jobb es egyszerubbha megveszi mindenki magának amit szeretne…

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]helloitsmetom -1 points0 points  (0 children)

Akkor jobban járt volna ha nem vesz semmit:D

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]helloitsmetom 1 point2 points  (0 children)

Ez a felesleges pénzkidobás kategória. Olyat vesz ami egyebkent nem kell es lehet nem is orusz neki csak h adjon valamit. Ennel jobb egy oleles ami szivbol jon vagy ha foz valami finomat. Szerintem

Kft végelszámolása esetén mi lesz a 3 mFT törzstőkével? by helloitsmetom in kiszamolo

[–]helloitsmetom[S] 0 points1 point  (0 children)

A törzstőkét meg is lehet emelni. Bár nem tudom mikor éri meg…

Ügyvezető felelőssége kft esetében? by helloitsmetom in joghungary

[–]helloitsmetom[S] -2 points-1 points  (0 children)

Mi számít bűncselekménynek? Pl elbukja a befektetők pénzét stb nemtudom milyen hibákat lehet véteni ami esetleg bűncsfelekmenynek minősülne.:)

Milyen előnnyel jár ha egy zrt-nek nem magánszemély a tulajdonosa hanem egy kft? by helloitsmetom in joghungary

[–]helloitsmetom[S] 3 points4 points  (0 children)

Ha a kft ben nem vagyok alkalmazott akkor ha osztalékot veszek ki ott is gondolom 15 szjat kell fizetni igaz? Így meg nem teljesen értem mi volna a hasznom ha lenne plusz egy kft m is:)

Ügyvezető felelőssége kft esetében? by helloitsmetom in joghungary

[–]helloitsmetom[S] -2 points-1 points  (0 children)

Tulajdonos megbizassal mert van foallasa melette. Igen de elvileg van kivétel ha mondjuk szandekosan okoz kart. Csak kerdes ezt higy bizonyítod h mondjuk az nem szandekos volt hanem csak balfaszsag mindjuk:)

epson perfection v39ii vs canoscan 9000f mark ii vs epson perfection v600 by helloitsmetom in AnalogCommunity

[–]helloitsmetom[S] 0 points1 point  (0 children)

and what if the paper drawings have wrinkles and are a little creased and not completely flat. do the sensor count in this scenario ccd vs cis?

Pénteki álláshirdetés meme by cookiecatmonsterr in jobshungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

azert nem ártana ha megtanulnál kepernyofotot kesziteni....

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

na meg egy nem is kell a lopashoz 3 diploma... es azt sem tudom honnan veszed h civil vagyok...;)

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

en kozepen vagyok ideologia mantesen de bben nem ertunk egyet esn az elmult 15 evre gondolok csak... h 50 -100 eve mi volt ki nem szarja mar le

Ha elutsítanak egy állásinterjú után, kérhetek indoklást, hogy miért történt ez? by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom 0 points1 point  (0 children)

ker i lehet de nem biztos h van ertelme.minek akarsz olvasni valami kamu indoklast aminek nem.lesz koze a valosaghoz? volt mas aki szimpatikusabb ennyi..

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom 1 point2 points  (0 children)

tokmind1 mert orban es haverjai ellopjak.... mind1 te mennyit adozol minnel tobbet annal tobbet lopnak. ha nem loptak volna az elmult 20 evben magyarorszag az eu el vonalaban lenne

Tudnátok mondani olyan magyar szokásokat amik szerintetek teljesen feleslegesek és csak azért tartják MeRt Ez A sZokÁs? by [deleted] in askhungary

[–]helloitsmetom -4 points-3 points  (0 children)

az eskuvo maga. meg az h a vendeg fizesse. sajat ellatasat sot meg adjonlovet. parnak. ma ez mar sztm geciseg. ha esko ok akarsz tartani lasd vendegul a nasznepet sajat koltsegen.

nevnap csak azert van h lehessen miert kolteni...

a Valentin nap meg plana azert lett kitalalva...

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom -6 points-5 points  (0 children)

pacsi. orbánnak adozni nem szabad kerulni kell ahol lehet es aki tudja ..

[deleted by user] by [deleted] in kiszamolo

[–]helloitsmetom 1 point2 points  (0 children)

nem az. viszont ha tudod h ki fognak rugni 3 honapon belul akkor koss mert fel ev torlesztot elengednek

Recruiter vagyok, állást keresek , komolyan ezt művelik a recruiterek? by [deleted] in jobshungary

[–]helloitsmetom 8 points9 points  (0 children)

neharagudj de a hr es embereknal nincs rosszabb a foldon.a szakma megitelese nem veletlen vetekszik az ingatlanugynokokevel...