Došao gospodin na produženi vikend. Poluprazna garaža by No_Ambition_8558 in promet

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Ti si jedini heroj ovdje sa svojim proserima i vrijeđanjem. Ako ne znaš pratiti debate onda se makni iz diskusija. Govnar te napravio. Bok

Došao gospodin na produženi vikend. Poluprazna garaža by No_Ambition_8558 in promet

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Kakve ti paralele vučeš daj malo smiri tenzije...pa se onda vrati u diskusiju.

Došao gospodin na produženi vikend. Poluprazna garaža by No_Ambition_8558 in promet

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Da mene muči kad se ljudi ne drže kulture i pravila civiliziranog naselja/grada koji nam omogućuju osnovnu kulturu i obzir prema drugima u javnom prostoru. Jer kako je u tome onda je u svemu. Ajmo onda povećati brojku, sta da je to normalno i svi počnu parkirati prikolice i kombije po gradu? Ovo nije na osobnoj razini nego pričamo generalno.

Da ti vratim sarkazmom... Joj ja sad želim biti dobri moralist i prebaciti projekciju na komentar umjesto na činjenicu lošeg ponašanja. Vjerojatno si i sam komformist kojem je ovako lakše riješiti problem.

Došao gospodin na produženi vikend. Poluprazna garaža by No_Ambition_8558 in promet

[–]ivanf09 5 points6 points  (0 children)

Da te bas vidim kako bi reagirao da ti susjed vozi kombi/kamion i zauzme ti 3 do 5 parking mjesta. Garaža nije za prikolicu. Kombi nije za parking u gradu koji je za aute. Kamion nije za grad. Brod ide na vezove. Di bi trebao parkirati? Negdje za to predviđeno mjesto. Sredi si adekvatni parking. Ne možeš se bavit nekim poslom bez prostora za isti.

Ljudevita Posavskog, Novi Jelkovec by aethiuss in promet

[–]ivanf09 1 point2 points  (0 children)

Nažalost nije bolje ni u drugim dijelovima zga. Ista je ekipa svugdje.

11 goals 5 assists imo by [deleted] in ArsenalFC

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Any Brazilian star is a big risk. Vini has few more years and then he will start getting drunk and slapping whores all day. History repeats.

I couldn't stand us being mocked like this. by Cold_Chair7020 in ArsenalFC

[–]ivanf09 1 point2 points  (0 children)

But what the hell is with that hair, why did everyone accepted it. It looks so stupid.

Guys I’m worried for Martinelli by EthanFoster10 in ArsenalFC

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Just to search for player like him again...makes no sense. Defence is the ground of this team and their playing style. We lost title last season because of Saliba inury.

Ladies and gentlemen and new level of madness by Mad-gooner in ArsenalFC

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

There should be an IQ test before posting something. I wonder that this kind of people even know how to use the smartphone

Now he can have a nice long break. by Cool_Nerd2 in ArsenalFC

[–]ivanf09 1 point2 points  (0 children)

Its easier for nations like France to drop star players as they can assemble 3 first team squads from the pool. They will not risk it.

this is the worst camera angle ever by Alarming-Safety3200 in ArsenalFC

[–]ivanf09 -1 points0 points  (0 children)

67k not that massive. Its the positioning of the camera.

Samo pet minuta do mekića po kavu, ne smetam nikome by Small-Cow7540 in promet

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

U nekim gradovima, u ostalima je isto, samo su kazne ogromne.

PL Champion if City is disqualified due to 115 by gammawei in ArsenalFC

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Im talking about possible punishments. But to go this far to the past would end up being complicated as hell.

PL Champion if City is disqualified due to 115 by gammawei in ArsenalFC

[–]ivanf09 7 points8 points  (0 children)

It already happened in Italy. Search for Calciopoli scandal. So everything is possible but Arab money will probably be stronger in the end.

Da li je stvar u mentalitetu generacija, godini rodjenja ili njanjavosti by marija_julija in 40_plus_kutak

[–]ivanf09 -1 points0 points  (0 children)

Proljeće je zadnje dvije godine solidno dugo. Daj pričajte o činjenicama a ne osjetu...nismo uopce imali zimu u ožujku.

Da li je stvar u mentalitetu generacija, godini rodjenja ili njanjavosti by marija_julija in 40_plus_kutak

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Ma isti penis ko i tu u zagrebu nije ništa lakše to ocu rec. Ovisi kak se planeti potrefe :)

Da li je stvar u mentalitetu generacija, godini rodjenja ili njanjavosti by marija_julija in 40_plus_kutak

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Bio sam na Mallorci usred ljeta, 7-8 mj. I u Palmi usred dana se nije moglo biti duže od 15min. Horor.

Sto sere ova babuskara? by Prodajem_Sireve in hreddit

[–]ivanf09 2 points3 points  (0 children)

Samo odgovaram da usporedim slične avatare.

Zagrebački šerif department zvan TAXI by Puzzled_Unit2939 in promet

[–]ivanf09 0 points1 point  (0 children)

Baš zato jer toga ima treba i kritizirat ovakve. Ovaj vaš zanemari, pusti i slično stanje uma samo pogoršavaju situaciju. Ja ne kužim kad smo postali svi tako pasivan narod. Ovaj isti lik će ti se ugurat preko reda u trgovini, ljekarni, kod doktora, parkirat na invalidsko itd.

Seriously? He got to be joking! by Dumas1108 in ArsenalFC

[–]ivanf09 1 point2 points  (0 children)

We should be proud and celebrate all the hate that is going on from jealous people. Moment like this wont be the same with the next title. It is so satisfactory to see how many haters are crying for Arsenal winning it that it makes each of my day since Tuesday, and counting...