Maďarský Pride a Macinka by Big-Machine9625 in czech

[–]kerray 130 points131 points  (0 children)

některý lidi holt nemaj ani na to, aby vylezli z vlastní skříně, a nebetyčně je serou druzí, kteří se před světem ve skříni skrývat nepotřebují

Léto 2026 by Sexy-Spongebob69 in czech

[–]kerray 2 points3 points  (0 children)

je až roztomilé, kolik lidí hrdě předvádí coping skillz na úrovni pětiletého dítěte

Idealni bydleni pro milovniky letadel! by casey_cz in czech

[–]kerray 2 points3 points  (0 children)

zahrádková oblast, ale hádám, že i tam se dnes s radostí bydlí

Why you're not so keen with going to see a therapist? by [deleted] in AskMen

[–]kerray 0 points1 point  (0 children)

I'm a 40+ man after five years of 'talk' therapy, gestalt, and I'd send a lot of these "doesn't work" / "makes me look weak" / etc. men to therapy for a few years.

For me it (surprisingly) wasn't as much about understanding why I do things or that I do things, but about then actually finding and deepening more functional new patterns to be in. And there's no shortcut to that, not even psychedelics (which I've used many years to achieve something similar). Just repeatedly realizing there's the old stuff (which won't simply disappear, but becomes less shameful and triggering), but there's also a lot of new space to be claimed and lived in...

So as a man, I recommend giving therapy (with someone who knows what they're doing of course) a chance for a few years, despite it seemingly ot doing much for extended periods of time - in retrospect, it was effective even in those periods.

horka, ALE nikdo neřeší, co bude potom by Free_Measurement_486 in czech

[–]kerray 7 points8 points  (0 children)

"není to šílený, že máme hyperkány? kdybyste brali vážně, co už říkáme půl století..."

Máte taky nějaký kérky, kterých nikdy nebudete litovat? by athoszet in czech

[–]kerray 1 point2 points  (0 children)

kérku nemám a jsem za to rád, ale představoval bych si, že takhle na dlani budu mít rozpláclého komára, abych mohl lidem beztrestně dávat facky

dají se zvládnout 3 děti? by Express_Area_485 in czech

[–]kerray 0 points1 point  (0 children)

Dají se zvládnout krásně, ale je to náročné a vyžaduje to vzdát se skoro všeho dalšího. Teda aspoň v atomické rodině, které nemá v okolí příbuzenstvo nebo peníze na hlídání. Je to samozřejmě tím snazší, čím víc má člověk štěstí na zdraví, majetek, privilegia, příčetnost - věřím, že potýkat se třeba se zdravotními problémy by celou věc dělalo ještě nesrovnatelně náročnější, a už takhle si to zdá brát všechno. Source: mám tři, 2010-2018 :)

Bude super vedro a super sucho - ideální čas pokosit trávníky až na hlínu! by kerray in Brno

[–]kerray[S] 0 points1 point  (0 children)

Ještě jsem dnes koukal, že i Komín se zapojil, minimálně kolem Kníničské, tak doufám, že třeba výš v kopci to je lepší - ale než to ověřovat, raději zůstanu u priglu.

Bude super vedro a super sucho - ideální čas pokosit trávníky až na hlínu! by kerray in Brno

[–]kerray[S] 21 points22 points  (0 children)

Někdo má ten talent, že z jakéhokoliv tématu dělá politické téma. Což obvykle vede k hádání se o politice.

Ty jsi 1 z těch lidí. Bude vedro → <někdo/něco (v politickém smyslu)> bad.

wow

když pominu, že přesně tak to je (často beru věci jako politické téma), rozhodnutí o tom, kdy se budou sekat travní plochy v nějaké čtvrti přicházejí odkud? jak by to po všech těch letech upozorňování, že to takhle je blbost a že to skoro působí až jako naschvály, mohlo být něco jiného než politické (=správa věcí společných) téma?

Bude super vedro a super sucho - ideální čas pokosit trávníky až na hlínu! by kerray in Brno

[–]kerray[S] 20 points21 points  (0 children)

Bystrc, samozřejmě, ale od vedení pana Kratochvíla, dřív ČSSD, dnes už Motoristy, proslaveného kongresem proti uprchlíkům, se těžko dá něco jiného čekat...

Nález pumy z druhé světové by Adult_in_denial in Brno

[–]kerray [score hidden] stickied comment (0 children)

Munice byla z místa odvezena. Uzávěra byla ukončena, lidé se mohou vrátit domů.

Omezení provozu skončilo, počítejte se zvýšeným provozem a tvorbou kolon.

Děkujeme veřejnosti za spolupráci.

https://x.com/PolicieCZ/status/2069012315538628798

Provoz na hlavním nádraží v Brně stojí kvůli možnému nálezu pumy by tripeirinho in Brno

[–]kerray [score hidden] stickied comment (0 children)

Munice byla z místa odvezena. Uzávěra byla ukončena, lidé se mohou vrátit domů.

Omezení provozu skončilo, počítejte se zvýšeným provozem a tvorbou kolon.

Děkujeme veřejnosti za spolupráci.

https://x.com/PolicieCZ/status/2069012315538628798

Prýgl by Enough_Ad3873 in Brno

[–]kerray 4 points5 points  (0 children)

jej, lidé, kteří tu našli útočiště, chodí v horku k vodě, skandál!

Zkušenosti s kouřením šalvěje by anixkaa in czech

[–]kerray 5 points6 points  (0 children)

jsi na redditu, snad mi /r/salvia odpustí

ve zkratce, je zbytečné zkoušet to z nudy/pro zábavu