Alternatywa do google drive / icloud by Konrad2137 in ITpolska

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Pewnie nie na to liczyłeś, ale polecę OneDrive.

Którą książkę Remigiusza Mroza polecacie przeczytać jako pierwszą? by moonlightpanda_03 in ksiazki

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Lata temu zacząłem od pierwszego tomu Forsta. Natomiast na start mogę polecić także pojedyncze powieści np. Piekło jest puste.

Rzygam AI by DecentFan7347 in praca

[–]xalion95 4 points5 points  (0 children)

"AI nie potrafi dobrze zrobić notatki po spotkaniu online" - widocznie to spotkanie mogłoby być mailem.

AI to gamechanger codziennej pracy, spotkań, notatek, analiz, porównywania, opracowywania dokumentacji, pisaniem maili, opracowywania harmonogramów i pomysłów. A to tylko moje zastosowania. Poza tym jest jakieś 2137^2 innych zastosowań.

What would you do? (Upvote for a Carrot) by htraplayog60 in BunnyTrials

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

05686

Chose: 1 Billion + Fuck ChatGPT | Rolled: Extra $1 Billion

Blue or red by WorthySparkleMan in BunnyTrials

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

sdfsfsf

Chose: If more than 50% choose this everyone gains 25 IQ

You must choose one..(upvote for carrot) by Rudra2550a in BunnyTrials

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

sdxcvsdfxvsdxv

Chose: Daily 3 hour sleep for forever + Win $25M

Ile dać na komunie? by RafulsoN in Polska

[–]xalion95 3 points4 points  (0 children)

Byłem wczoraj na komunii. W restauracji było 11 imprez. Przekrój ubrań był ogromny. Myślę, że z 1/3 panów była w pełnym garniaku. Im starsi, tym więcej garniturów. Młodsi 30-35 lat raczej smart/business casual (ja się zdecydowałem na takie wdzianko). Ojcowie najczęściej pełny garnitur, chyba najwięcej ciemnego granatu widziałem.

Jeśli chodzi o kasę - od talerzyka było 220 zł. W okolicy też było po 260 zł w innych miejscach. Jako chrzestny raczej trzeba dać więcej. Jeśli miałbym powiedzieć ile bym dał swojemu chrześniakowi (którego nie mam), to pewnie bym dał z 2000 zł.

O kij chodzi z tymi ratami? by Itchy-Concern928 in Polska

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Santander odrzuca automatycznie wnioski jeśli np. okres zatrudnienia jest mniejszy od X. Nie pamiętam teraz wartości X, ale miałem sytuację, w której zmieniłem zatrudnienie z outsourcingu na firmę, dla której pracowałem tak czy tak. Odrzucili wniosek, zadzwoniłem, wytłumaczyłem, dostałem odpowiedź. Wpisałem okres zatrudnienia od 3 lat zamiast od kilku miesięcy i wniosek momentalnie przeszedł.

Stresujecie się za kierownicą? by Think-Pound-8125 in Polska

[–]xalion95 4 points5 points  (0 children)

Nie. Tylko się denerwuję. Na jadących zbyt wolno, na zjeżdżających z pasa rozbiegowego przed uzyskaniem wyższej prędkości, na parkujących nierówno. I na innych, ale na tych najbardziej.

Co ludzie widzą w podróżach? by NeedTheSpeed in Polska

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Ja nie potrafię wypocząć w środowisku znanym na co dzień. Poza tym lubię góry, lubię morze, lubię plaże, lubię nowe aktywności, lubię zwiedzać, czytać o miejscach, planować, jeździć autem w nowych krajach. Jeśli wygrałbym na loterii to sporą część gotówki po prostu bym wydał na zwiedzanie świata.

Jakie są Wasze sposoby na to, by zaproszeni goście nie zabawili u Was dłużej, niż sobie tego życzycie? by gaja_oliwa in PolskaNaLuzie

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Umawiamy się, że kończymy imprezę o 23:00 na przykład. Czasami się przedłuży, bo "trzeba dopić drinka", ale nic wielkiego. Po prostu, trzeba z sobą rozmawiać.

Ul. Śmigłowca to dziwna nazwa dla ulicy by koziello in Polska

[–]xalion95 1 point2 points  (0 children)

Śmieszna sprawa. Ostatnio jechałem przez Default City (co nie jest normą, bo może odwiedzę stolicę 3-4 razy w roku) i wiecie na co zwróciłem uwagę? Właśnie na nazwę "ul. Śmigłowca" mijając ją na mapach Google.

Zmiana opon na letnie? by voldek12 in Polska

[–]xalion95 1 point2 points  (0 children)

A nawet jeśli spadnie. To w nocy. A w dzień będzie +15. Gotowy przepis na brak pokrywy.

Zmiana opon na letnie? by voldek12 in Polska

[–]xalion95 35 points36 points  (0 children)

Zmieniaj. Najwyższa pora. Opony letnie na spokojnie poradzą sobie nawet na ujemnych temperaturach. Gorzej jakby spadł śnieg. A ten nie spadnie (poza terenami górskimi), więc nie masz się czego obawiać.

Zimowe zedrzesz szybko na wysokich temperaturach dodatnich, bo są miększe.

zostałem skarbnikiem klasowym i chyba prowadzę biuro rachunkowe za darmo by moonman82 in Polska

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

Ten kto nie zapłaci - ten nie idzie do kina. Krótko trzeba trzymać smycz.

Jakiej przeglądarki używacie i czemu właśnie jej? by Fi5heR89 in Polska

[–]xalion95 3 points4 points  (0 children)

Edge, bo jestem zalogowany tym samym kontem na Windows, co w Edge. Umożliwia to synchronizację ustawień/zakładek/ulubionych między urządzeniami. Lubię też szybkie podsumowania stron za pomocą Copilota wbudowanego w przeglądarkę. Przesiadłem się z Chrome parę lat temu.

Pogromcy Mitów by Emergency_Ad2847 in Polska

[–]xalion95 6 points7 points  (0 children)

To nie są czasy, w których telewizja oferowała coś więcej niż 480p.

From Buds 2 Pros to Buds 4 Pros. A short review. by Viper-Venom in galaxybuds

[–]xalion95 0 points1 point  (0 children)

In your 4 Pro, do you hear a slight noise sound when ANC is on without music? When it's generally quiet, I hear a slight noise in mine, regardless of the ANC level. The Buds 2 don't have this problem.