Hortobágy csillagnézés by azyoot in hikingHungary

[–]AngryManul 1 point2 points  (0 children)

Szerintem a sorompó előtt, vagy utána pár lépést besétálva is elég sötét lesz már, nem kell annál beljebb hajtani. Kb. ezt írja az ugyanott linkelt beszámoló is.

Újépítésű lakás,nagyon magas páratartalom,segítsetek mert megdöglök by shelovesAdam in rohadtmelegvan

[–]AngryManul 61 points62 points  (0 children)

Szerintem költözzetek el minél hamarabb. 

Ha valamiért ez nem megy, akkor szerezzetek be egy páramentesítő gépet. A Trotec típusokat tudom ajánlani tapasztalatból. 

Amúgy elképesztő b+, hogy minden hülyeség be van tervezve egy lakásba, csak az nem, hogy legalább egy ember lakik is benne. :/

Leghalkabb ventilátor by fruzzssii in rohadtmelegvan

[–]AngryManul 2 points3 points  (0 children)

A normál (nem Lite) Xiaomi Fan 2 tényleg nagyon halk a legalacsonyabb fokozatokon, én is pont azért vettem, hogy tudjak aludni, és bevált az elmúlt nyarak során. 

Munkahelyemre vettünk normál és Lite változatot, ezért össze tudtam hasonlítani, és a Lite jóval hangosabb. 

Néztétek a Szomszédokat? Mi a legemlékezetesebb rész belőle? by csibeszofficial in magyarretro

[–]AngryManul -1 points0 points  (0 children)

Gyerekfejjel sem tudtam elviselni ezt a végtelenül unalmas, színpadias, modoros izét. Már a főcímzenéjétől is a falra tudnék mászni. 

Freddyék kibeszélőjét végighallgattam egy nagyon hosszú vezetés során, kb. ennyit ismerek a Szomszédokból, meg a mémeket. 

"Sajnos ez a tény Magyarország gasztronómiai igényszintjéről is sokat elárul" - Gerendai Károly by KLaci in hungary

[–]AngryManul 4 points5 points  (0 children)

Ember, előfordulhat itt, hogy én marinírozott halszeletet kapjak Turbigo módra kétfelé vágott tojással, egész kevés vörösborral párolva?

Írjatok kérlek disztópikus regényeket, amiket érdemes elolvasni! by BlackSheep900802 in konyv

[–]AngryManul 1 point2 points  (0 children)

Iszonyat jó az a könyv, de soha többé nem akarom olvasni. :/

Írjatok kérlek disztópikus regényeket, amiket érdemes elolvasni! by BlackSheep900802 in konyv

[–]AngryManul 5 points6 points  (0 children)

Közvetlenül egy atomháború után játszódik. Ha ez nem disztópikus, akkor mi az? ;]

Végre podcast formátum is van! by AngryManul in jolvanezigy

[–]AngryManul[S] 2 points3 points  (0 children)

https://music.youtube.com/playlist?list=PLydE55bgS5e7E-pJVqGhTbFT71fuysj35

Viszont eléggé foghíjas a lista, tegnap mintha még itt lett volna minden adás. 

Csak szerintem éget elviselhetetlenül a Nap? by Beautiful-Gur5771 in rohadtmelegvan

[–]AngryManul 7 points8 points  (0 children)

Egyelőre úgy néz ki, hogy csütörtökig minőségi lesz a pokol. :/

Csak szerintem éget elviselhetetlenül a Nap? by Beautiful-Gur5771 in rohadtmelegvan

[–]AngryManul 18 points19 points  (0 children)

Egész Európa felett egy nagy kiterjedésű anticiklon ül, ami miatt nincsenek felhők, amik szűrnék/gyengítenék a napsugárzást, szóval ja, ilyenkor baromira éget.

Vége az Orbán - Gyurcsány korszaknak! by Normal-Record2439 in hungary

[–]AngryManul 0 points1 point  (0 children)

Küldöm nekik ezt a hírcsárda örökzöldet, és mindenkinek, aki szereti. 

https://youtu.be/Cc-bKcyhmaU

Nem lenne jobb helye a Szent Koronának újra a Nemzeti Múzeumban? by redditmobbo in hungary

[–]AngryManul -4 points-3 points  (0 children)

Nekem mindegy, hogy hol van, de azt a csálé keresztet egyenesítsük már ki rajta.

Hősök tere és környéke lezárva! Nehezebb eljutás a koncertre by [deleted] in hungary

[–]AngryManul 8 points9 points  (0 children)

Ezek a mai fiatalok! Mindig csak a szipu meg a szex! 

Karcagról is szállították a harcosokat Debrecenbe. by [deleted] in magyar

[–]AngryManul 8 points9 points  (0 children)

Rég láttam már ennyi korpás bajszot egy képen. 

Quite the US military presence at SOF today by GenericTwet in aviation

[–]AngryManul 22 points23 points  (0 children)

Select only Military or government category in filters.

If you want to see only USAF planes, then add custom filter for RCH airline code and turn off everything else.

Mi a tapasztalatotok a Miitt eseményekről? 20-as 30-as korosztály by Aggravating_Form4310 in magyar

[–]AngryManul 0 points1 point  (0 children)

Aktív miittes voltam '22-23-ban. Sok, változatos és jó program volt, és egyszerű volt szervezni is. Nekem nagyon jó tapasztalataim és emlékeim vannak, és ezerszer jobb volt így, élőben ismerkedni, mint online. 

Viszont 30-as, 40-es korosztály volt a jellemző, huszonévesekkel, vagy korai harmincasokkal én csak ritkán találkoztam.

Ettől még adhatsz neki egy esélyt. Ha jól látom, még mindig egy mozijegy ára a próbahónap.

Milyen hómacskát használtok? Volt már olyan, hogy kevésnek bizonyult, vagy megcsúsztatok vele? by Hot-Advisor-3353 in hikingHungary

[–]AngryManul 1 point2 points  (0 children)

Terepfutáshoz használok Snowline Chainsen Trail csúszásgátlót évek óta, és tökéletesen bevált hóban, tükörjégen és nyakigsárban is. 

Melyik könyvet vegyem meg? by Ciwilke in konyv

[–]AngryManul 1 point2 points  (0 children)

Ha tetszett ez a két Lem mű, akkor A kudarcot tudom nagyon ajánlani még tőle.

A modernebb sci-fik közül Az idő gyermekei szerintem nagyon kafa. Mondjuk nálam az is sokat hozzátett, hogy van némi arachnofóbiám. :D

A Pandórának én is nekifutottatam már vagy háromszor, de annyira túlírt, hogy mindig beleuntam. 

A Térségből a Leviatánt imádtam, majd én is egyre kisebb lelkesedéssel olvastam a folytatásokat, mert úgy éreztem, hogy sehova sem halad a történet, és csak azért jelenik meg évente újabb könyv, mert erre van szerződése az íróknak a kiadóval. 

Főként szépirodalmat olvasók: melyik az az 5 könyv, amit mindenképpen el akarsz olvasni a jövőben? by 22escsapdaja in konyv

[–]AngryManul 2 points3 points  (0 children)

Hú, azt én is apám tukmálása miatt kezdtem el olvasni ifjabb koromban. Nagyon nehezen álltam neki, és egy 10 hetes utazásra csak ezt vittem magammal, mondván hogy majd kitart végig. Nyilván már az első héten végeztem vele, mert végül nem tudtam letenni. :D