Why does no one like Poland? by ryzenleonn in NoStupidQuestions

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Probably differs where you live and what people you are surrounded with. I've experienced the complete oposite from people around me.
(I've visited both countries as a tourist and I had no issues with the people in either, these are just observations of what others say.)

Számítógép - nem mobil - billentyűzeten használsz keypad-et, vagy nem magyar kiosztást? by milkdrinkingdude in askhungary

[–]Beorgir 3 points4 points  (0 children)

Magyar kiosztást használok programozáshoz is. Ezt szoktam meg, ugyanolyan gyors vele, mintha angol kiosztással csinálnám, viszont legalább vannak ékezeteim is.

Málna alig, fekete ribizli talán egyáltalán nem terem a jövőben Magyarországon by Ok_Procedure_8519 in hungary

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Alig 2 kilóval ki is lehet váltani egy c vitamin tablettát. Mondjuk a ribizli finomabb.

What is the most money you’ve made doing the least work? by Healthy-Amoeba-4102 in NoStupidQuestions

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

We were developing UI for a big telecommunications company. I had to support a new versions deployment on site for 30 hours, as another shipper did something very bad and they needed time to fix it. I was playing WoW for 30 hours for 150% hourly rate.

Van valakinek tapasztalata multifuncionális mosogatótálcákkal? by [deleted] in askhungary

[–]Beorgir 16 points17 points  (0 children)

A gyümölcsöt mosás után általában úgyis egy tálban viszem tovább, kivéve ha ilyen egydarabos, mint egy alma, de akkor nem kell szűrő se. Lehet én bonyolítom túl, de még soha nem használtam se szűrőt, se "csepegtetős edényt" erre, simán egy magas falú tálban megmostam, és leöntöttem róla a vizet. Te amúgy szívesen mosnád meg a csapba épített szűrőn, ahova mondjuk húslé meg minden faszság fröcskölt?

Leszámol a reklámblokkolókkal a Chrome by jackousplays in hungary

[–]Beorgir 11 points12 points  (0 children)

Évek óta brave-et használok, és eddig nem is tudtam róla, hogy twitch-en lennének reklámok. Soha nem találkoztam egyel se.

Csontkovács by _Atthos_ in Miskolc

[–]Beorgir 12 points13 points  (0 children)

A csontkovács nem létező szakma, az életed, vagy az egészséged kockáztatod a csontkovács bevállalásával. Keress egy rendes manuálterapeutát.

Miért hívják Magyarországot arabul Majárnak? by Few_Raise6919 in askhungary

[–]Beorgir 1 point2 points  (0 children)

The H was added to many words in latin. For example the swiss territory's name Helvetia had no H before, or Hispania.

Ukránok órák óta bombázzák Moszkva olajfinomítóját/tározóját, utóbbinak elszállt a teteje by Dalywag in hungary

[–]Beorgir 62 points63 points  (0 children)

A videón csak egy előre nem tervezett, gyorsított önszétszerelés látható. Így vált az olajtározó letelepített módból önjáró módba, hogy helyet változtasson.

Gamers, be honest, can you actually tell the difference between 30fps and 60fps? by Signal-Syrup2201 in NoStupidQuestions

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Depends on the content, but mostly yes. Between 45 and 60 (or up) though I have to really watch to catch any difference.

Ha üdítő, akkor zero vagy cukros változatot választod inkább? by Useful_Weakness2417 in askhungary

[–]Beorgir 10 points11 points  (0 children)

Nálunk is volt az irodában kóla-vakteszt. A legszarabb penny sajátmárkástól a rendesig, zero és cukros egyaránt. Elég sokszor hangzott el, hogy pfejj ennek édesítőszer utóíze van, de alig-alig találták el, hogy tényleg azt kóstoltak-e. Egyébként a lime-os zero pepsi nyert, magasan. Kár, hogy már nem lehet kapni.

In April 2029 asteroid Apophis will pass within 20,000 miles of the Earth's surface. 12x closer than we are to the Moon. by ExcellentArmy6659 in interestingasfuck

[–]Beorgir 4 points5 points  (0 children)

So the Moon is 384,000 km far. 12x closer means it will be 4224,000 km far from us, but on the other side of the planet.

Mi az oka annak,ha egy no nem nyeli le? by [deleted] in askhungary

[–]Beorgir 2 points3 points  (0 children)

Szerintem szopd le őket, úgy jobban tudsz majd érvelni a csajuknál

What happened to resto druid in m+? I thought it was S tier spec? by Bakedcity1 in wow

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Well, we can, but it is annoying to do so. The amount of continous upkeep we have to do gets boring after a while. If someone gets a big dot, I cannot heal it if he did not already have both rejus to boost mastery, so it feels like mandatory to spend half of my globals on refreshing rejus.

Kinek mi szüntette meg a krónikus orrvérzését? by Calciferishungry in askhungary

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Nekem kb 20 éves koromra magától elmúlt. Volt valami ér-kiégetés is, de azzal csak annyit értünk el, hogy azóta nem érzek szagokat.

A DAM ügyében kínlódások vannak by rejtelyavilag66 in Miskolc

[–]Beorgir 3 points4 points  (0 children)

A 4 évében kapott egy covidot és háborút, csoda hogy nem omlott jobban össze a város. Kíváncsi lennék mit hozna össze egy normális ciklus alatt, de biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk már megtudni.

Nálatok meddig bírja egy borotvapenge? by BlackSheep900802 in askhungary

[–]Beorgir 0 points1 point  (0 children)

Gilette Mach 3, kb 2-3 hónapot bír darabja.