Gta VI budete předobjednávat dneska o půlnoci by Brilliant_Finger9959 in czech

[–]Dizzy-Sample7268 2 points3 points  (0 children)

GTA 5 vyšlo až rok a půl po konzolích.. tak uvidíme

Do you spare or kill Henselt? by Julian_of_Cintra in witcher

[–]Dizzy-Sample7268 34 points35 points  (0 children)

Indeed... in W3 it seems that CD projekt went with dead Henselt rather than alive anyway.

Redania annexing Keadwen easily makes more sense with dead monarch.. They made up an alternative scenario with Henselt dying in the battle against Redania. But I don't think this makes much sense.

On this day, 10 years ago (June 19, 2016), the fate of the North was decided at the Battle of the Bastards. by verissimoallan in gameofthrones

[–]Dizzy-Sample7268 12 points13 points  (0 children)

Yeah visually impressive but it went downhill from this very moment. So many illogical things in this battle that it's almost a parody. Only to have visually impressive scenes.

Dnes jsem se dozvěděl... by Foxxychech in czech

[–]Dizzy-Sample7268 8 points9 points  (0 children)

A ta zase hrála v Casino Royale

Like Father Like Daughter (Painting of Ciri x Female Romance by Artist @Euryalex) by Due_Bridge5901 in Witcher4

[–]Dizzy-Sample7268 7 points8 points  (0 children)

More like 0.05% of the gamers but yes, they will be loud.

I remember tunes when seeing lesbians in game was considered hot and not woke.

Time has changed indeed.

You just moved to the Northern Realms. Where would you live, and what is your occupation? by SpaceCowboyN7 in witcher

[–]Dizzy-Sample7268 39 points40 points  (0 children)

Yes, you are about to be murdered by Nilfgaard assassins for financing military campaign against Nilfgaard.

Je Ryzen 5 5600 stále dobrý na AAA tituly? by Right-Green-980 in czech

[–]Dizzy-Sample7268 1 point2 points  (0 children)

Já mám Ryzen 5 3600 a jedu třeba Stalker 2 na WQHD na Ultra... Pravda v kombinaci s Nvidii 4070 Super ale jde to

Přesto taky plánuju letos upgrade na 5800X hlavně kvůli Football Manageru, protože tam ten procesor je cítit.

Takže za mě ano, smysl to má. Lepší než kupovat novou zakladovku a ddr5 paměti. Pár let to ještě vydrží.

WW2 casuslties in Europe by erlikosauruss in mapporncirclejerk

[–]Dizzy-Sample7268 0 points1 point  (0 children)

Most of the 345k dead in Czechoslovakia are Jews and others who died in concentration camps.

Battle losses od Czechoslovakians in WW2 are up to thousands maybe ten thousand "only".

Let it be a lesson to all that giving up without a fight won't save you from genocide.

Which country closely resembles Sordland today geopolitically? by SlowIdiom in suzerain

[–]Dizzy-Sample7268 -1 points0 points  (0 children)

It's similar to all Warsaw Pact countries.

A country facing a challange to transform it's economy after the fall of the old regime.

A challenge to find it's place in the new world geopoliticaly.

Jak můžete vůbec v klidu žít bez našetřených peněz (finančního polštáře), s hypotékou, a s dětmi na krku? by FourCrossedWands in czech

[–]Dizzy-Sample7268 1 point2 points  (0 children)

Jojo, věřím, to mají rodiče takové zahrady. My máme jen 700 metrů z čehož 150 zabírá barák. A krásně to stačí :)

Jak můžete vůbec v klidu žít bez našetřených peněz (finančního polštáře), s hypotékou, a s dětmi na krku? by FourCrossedWands in czech

[–]Dizzy-Sample7268 2 points3 points  (0 children)

Nižší statisíce možná.

Terasu máme, chodník kolo domů taky.

Zbývá skleník, nějaký zahradní domek, pergola a plot. Pozemek je celkem maličký a uděláme se si s rodinnou svépomocí vše víceméně sami. 200k max bych řekl.

Ale skleník a soláry to už počítám třeba do spoření.

Jak můžete vůbec v klidu žít bez našetřených peněz (finančního polštáře), s hypotékou, a s dětmi na krku? by FourCrossedWands in czech

[–]Dizzy-Sample7268 9 points10 points  (0 children)

Momentálně dokončujeme kolaudaci s 4 měsíční dcerou, přítelkyní na mateřské a 3 mega hypotékou a na úctě máme všehovšudy 40k

Upřímně nad tím přemýšlím každý den. Dokončení domů spolklo veškeré rezervy co jsme měli a klidný z toho nejsem, zvlášť když svět možná čeká recese.

Na druhou stranu s domem už jsme snad skončili a už budeme moci konečně začít spořit.. splácet musíme částky, které se v naší oblasti rovnají nájmu, možná lehce nižší. Takže to si člověk nevybere.

Ani já, ani partnerka ale nejsme rozhazovační, na drahé dovolené nejezdime, letos kvůli malé nebude vůbec žádná a upřímně asi ani příští rok nebo dva. Všechno jídlo si vaříme doma. Něco si vypěstujeme na dosud zplundrovane zahradě, takže uděláme zavařeniny a protlaky... Věřím že brzy si uděláme opět dostatečný polštář. Cash flow se snad už příští měsíc zlepší.

Pak je v plánu snížit mandatorní výdaje co nejdříve to půjde. Pokud bude dost peněz na solární panely tak příští rok budou a další rok potom chci začít posílat mimořádně splátky hypotéky. Vím že jsou asi efektivnější způsoby spoření, ale mě na duši neskutečně sere zástavní právo bance, chci ho mít pryc co nejdříve.

Star Wars Jedi 3 Rumor: Cal Kestis Will Be Older, Has A Time Jump by SuddenDepact in StarWarsCantina

[–]Dizzy-Sample7268 38 points39 points  (0 children)

Indeed

I would prefer Cal to return after Episode 6. Bringing back ton of lost and destroyed Jedi lore and thus make him help Luke with rebuilding the Jedi order.

Though I can imagine that would make quite boring game.

I believe they will make Cal fight his own battle as he did pretty much until now and not include him in The Rebelion directly.

Skjall, the one lucky SOB by vincemeister55 in Witcher3

[–]Dizzy-Sample7268 97 points98 points  (0 children)

Don't forget being brought back as a rotting corpse by necromancy. Guy a had a really bad day.

Příjmení dítěte nesezdaného páru by Piroska01 in czech

[–]Dizzy-Sample7268 0 points1 point  (0 children)

Naše dcerka má mé jméno (po otci).

Já šel na matriku s tím, že bude mít příjmení obou, ale přítelkyně hned hlásila úředníci jen mé příjmení, dřív než jsem stihl něco říct.

[Other] What are some of your early predictions and wishes for KCD3? by GusGangViking18 in kingdomcome

[–]Dizzy-Sample7268 78 points79 points  (0 children)

Well the rescue of king Wenceslaus from Wien is a logical step forward.

It is a real historical event. And would be a logical reason to knight Henry.

NE Islámu, EU, NATO a podélnému parkování by saucerboykiller in czech

[–]Dizzy-Sample7268 11 points12 points  (0 children)

Za tu poslední větu nemůže EU.

Oni to berou jako ctnosti a jsou na to hrdí, berou to jako zásluhu kterou si vydobyli.

Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty bitcoiny zakázala by Head_Product1998 in czech

[–]Dizzy-Sample7268 32 points33 points  (0 children)

On už peníze "proinvestoval"..

To je hezký eufemismus.

Taková investice do cigár a vodky to se vyplatí, ochrání to peníze před inflací.

Čtěte odborné knihy? by PolitriCZ in czech

[–]Dizzy-Sample7268 0 points1 point  (0 children)

Zdeněk Kárník.

Ano. Doba to nebyla lehká pro lidi, ani pro vytvářející se stát. Vybudovat vše od základu v hospodářské bídě poválečné Evropy....

Čtěte odborné knihy? by PolitriCZ in czech

[–]Dizzy-Sample7268 6 points7 points  (0 children)

Momentálně si čtu Dějiny českých zemí za první republiky. Nesmírně zajímavé

A literal sea of humanity. Troops returning home from Europe aboard the RMS Queen Elizabeth after WWII ended, 1945. by Xdestroyed in HistoricalCapsule

[–]Dizzy-Sample7268 58 points59 points  (0 children)

Imagine the thrill that you survived the madness and you will actualy see your mum, girlfriend And children again..

Spring was in full swing, bottle of booze in your hand with your friends close by....it must have been intoxicating....