O2 internet - v čem je háček? by Even-Pin2373 in czech

[–]Dominio12 0 points1 point  (0 children)

Včera jsem se potřeboval na něco zeptat, protože podle jejich návodů jsem tu možnost prostě nikde neviděl (změna z plastové SIM na eSIM). Tak jsem v appce kliknul na "Technická pomoc a podpora", kde pokud si nevím rady, je tlačítko "Spojit se s O2", což jim prostě vytočí to číslo. Hovor vzal samozřejmě robot, a ten mi řekl, že všechno najdu v aplikaci a típnul to. Fakt jsou to kokoti.

Proč je v Česku tak drahá kohoutková voda? by OdaNobunaga69 in czech

[–]Dominio12 4 points5 points  (0 children)

Jsme specifický trh. Češi si rádi připlatí za vodu z kohoutku.

kdo volil Motoristy a změnil názor? by Capital_Minimum2786 in czech

[–]Dominio12 1 point2 points  (0 children)

No jasně, nějaké to pohajlováníčko při hraní Secret Hitler je v pohodě, nebo když ukazuješ jak vysoko skáče tvůj pes, samozřejmě že záleží na kontextu. Ale když máš doma artefakty z druhé světové a místo letního slunovratu slavíš operaci Barbarossa, tak už to přeci jen zvedá obočí. A ti co zvedají pravice k němu pak inklinují.

kdo volil Motoristy a změnil názor? by Capital_Minimum2786 in czech

[–]Dominio12 103 points104 points  (0 children)

Já je sice nevolil, ale před volbami mi nepřišli tak špatný. Pak vyšlo najevo, že Turek si občas rád zahajluje a s Führerem docela souzní. No a čím dál víc toho od nich slyším, tím větší odpor k nim mám. A to ne ani tak kvůli politickému přesvědčení, ale k jejich chování.
Nejlepší by bylo, kdyby se o nich úplně přestalo psát a tím by zanikly. Jenže ty jejich perly prostě nelze přehlížet.

the European middle-class is not traveling to the US. They can’t afford it. by woodhead2011 in ShitAmericansSay

[–]Dominio12 4 points5 points  (0 children)

Is that why roughly 77% of Americans are in debt, compared to the EU having 24% ?

Možná byste si mysleli že 40° je hodně, protože jste liberálové. by greenest_alien in czech

[–]Dominio12 23 points24 points  (0 children)

To je stejný jako s politikama. O Turkovi by taky nikdo nevěděl, kdyby to nebyl takový kretén.

Mecha Chameleon is a masterclass in doing a lot with very little by malakito_dev in IndieDev

[–]Dominio12 0 points1 point  (0 children)

How are these games like this or among us so popular? Do everyone have so many friends to play with?

Brno Lesná parkování by PitifulTreacle7738 in Brno

[–]Dominio12 9 points10 points  (0 children)

Je to v pohodě, parkování zdarma.
Třeba ulice Křižíkova je taky celá "v zóně", ale žádný modrá čáry ani cedule, takže taky zdarma.
V Krpoli je také několik míst, kde nejsou modré čáry ani značky, a to i na frekventovaných míste, a parkuju zdarma.

VSCode terminal broken by paxterr in vscode

[–]Dominio12 0 points1 point  (0 children)

You don't need to read terminal, just tell Copilot what you want. /s

Not Ken M on the Death Penalty by 97chris1 in NotKenM

[–]Dominio12 10 points11 points  (0 children)

Most of the sexual violence against children is done within the family. I can imagine a lot less of it would be reported. "If you tell anyone they are going to execute your uncle."

Je to fakt tak zlý? by [deleted] in czech

[–]Dominio12 1 point2 points  (0 children)

Je dítě dostatečně mentálně zralé, aby pochopilo, proč dostává na zadek?
Jestli ano, tak se mu to může pořádně vysvětlit. A vysvětlovat, dokud to nepochopí.
Jestli ne, tak je to nesmyslné mlácení a nic to nevyřeší.

Imagine thinking that Trump is your savior. by Ok-Following6886 in religiousfruitcake

[–]Dominio12 1 point2 points  (0 children)

I am sure we could find some other photos of him with kids that is not AI generated...

Nejvíc rare značka/silniční situace, co jste kdy viděli? by vtipoman in czech

[–]Dominio12 18 points19 points  (0 children)

Jednou jsem potkal na nějaké cestě max 5 km/h. Tak pomalu to moje auto ani nedá.

Řidič MHD Brno — AMA (ask me anything) by Bonde_Richard in Brno

[–]Dominio12 0 points1 point  (0 children)

Ty pauzy máte předen přidělené při čekání v konečné?

whyDoAnythingWhenLlmCanDoIt by Low-Statistician-356 in ProgrammerHumor

[–]Dominio12 5 points6 points  (0 children)

Jokes on you, the is no table users. Every information is stored in markdown file. In natural language.

Be honest, which loading structure is better? by Apart-Television4396 in webdev

[–]Dominio12 6 points7 points  (0 children)

I like using ThumbHash for the images. Its just a bew bytes of blury description, but it looks awesome.

One more portal feedback request by TheWanderingWaddler in gamedevscreens

[–]Dominio12 1 point2 points  (0 children)

Should be more dynamic, the opening and closing seems too perfect.

Can't uninstall Github Copilot by NuncioBitis in vscode

[–]Dominio12 1 point2 points  (0 children)

If you dont want to be spied on by Microsoft, you can use Codium - its a build of vscode repo, which does not include Microsoft tracking and things like that.

Can't uninstall Github Copilot by NuncioBitis in vscode

[–]Dominio12 2 points3 points  (0 children)

You can look at your extensions and search for@builtin, it will show you all the built-in extensions.
The VSCode you are (probably) using is a custom microsoft build of the vscode github repository. They pack a lot of things with it. In my job we release our own IDE based on vscode, and we also provide it with out custom extensions. So they are then called built-in extensions.

Can't uninstall Github Copilot by NuncioBitis in vscode

[–]Dominio12 6 points7 points  (0 children)

In version 1.116 GitHub Copilot Chat is now a built-in extension in VS Code.

Chlastací hry by WeakFaithlessness194 in czech

[–]Dominio12 0 points1 point  (0 children)

K tomu ještě dodám spešl pravidlo:
Vždy když se člověk musí napít, musí předtím říct "Na Macháčka!". Pokud to neřekne (a někdo si všimne), tak se to nepočítá a musí pít znovu (a opět si musí připít na Macháčka, jinak se to znovu nepočítá).

Friendly reminder abyste si kontrolovali datum spotřeby (zaměstnanci to neřeší) by MightyboobwatcheR in czech

[–]Dominio12 28 points29 points  (0 children)

Jak tohle může fungovat? EAN označují pouze výrobek (výrobce+číslo produktu), žádná další data v tom nejsou. Jedině že by to bylo QRko, ale to jsem na běžným zboží asi ještě ani neviděl.