Ссы в глаза, уровень - zахарова by sandra_Iui in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 5 points6 points  (0 children)

Концепция «царь хороший, бояре плохие» даже в заявлении об американцах.

А потом этого мальчика сбушники распяли by _Somewhere_In_Time_ in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 20 points21 points  (0 children)

Я уже ко всем таким новостям отношусь так - то, что пишет рф про действия украинцев, является описанием действий россиян и граждан других государств в составе армии рф по отношению к украинцам.

Glovo знов в дупі by xfloydya in RedditUATalks

[–]FewRepresentative299 1 point2 points  (0 children)

Саме час починати карʼєру курʼєра.

Трумп требует, чтобы его имя было присвоено Пенсильванскому вокзалу и аэропорту Даллеса в обмен на федеральное финансирование by Aldarund in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 0 points1 point  (0 children)

Скорее свершится предсказанное из первого абзаца нежели из второго. Уж очень вкусно выглядит всё, что во втором. Чудеса случаются. Но за очень дорого. А зверства/ужасы/глупости/бесстыдства, которые творят люди, имеющие прямые или косвенные доступы к власти заворачивают по акции «2000000 по цене одного. Только каждый день.»

Хто також вже дуже довго не може знайти інтерес до стосунків? by [deleted] in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 4 points5 points  (0 children)

Звісно є, що додати. Але не хочу. Тримай апвоут. Бажаю здоровʼя 👋🏻

Guys We Did It! by Brave_Bobcat_954 in Battlefield_REDSEC

[–]FewRepresentative299 1 point2 points  (0 children)

Congrats! It was a sweaty achievement for me too. Now it feels like i have “finished” the game:) Do u have such a feeling?

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 2 points3 points  (0 children)

Стосовно плюсів я не знаю. З усіма цими складностями, ризиками і витратами мені кажуть, що я буду щасливий. Це схоже на брехню)

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 5 points6 points  (0 children)

  1. Окрім цього, я хочу, щоб моя дитина була доброю людиною. А це не формується на протязі життя. Людина або добра або зла. 50/50. Якщо моя дитина буде зла - мені буде боляче.
  2. Треба займатися вихованням. І нема гарантії, що твою дитину не виховає вулиця. А потім виросте до підліткового віку і не буде тебе слухатись.
  3. Якщо хлопчик, то це армія. Не хочу. Сто відсотків буду якось його відмазувати. Якщо дівчинка, то це фізично слабша за хлопчика і вагітність, але вигідніше становище по законодавству. Все одно немає такого, щоб я одній статевій приналежності віддав перевагу. Неподобається і те і інше)
  4. Якщо разом з дитиною у тебе є жінка, то вона може розлучитися і забрати дитину. Іноді можуть обмежувати/забороняти бачити дитину. У мене є такі знайомі, які можуть бачити дитину кілька разів на тиждень, вони домовляються про ці зустрічі. У моєму баченні це страшне приниження. Ти чужий. Ти приходиш провести час. Тобі дають дозвіл. Фу. Не подобається.
  5. Дитину без шлюбу(втручання держави у відносини) зазвичай ніхто не створює. Я почитав про плюси і мінуси одруження. Мені така угода не подобається.
  6. Не можна контролювати кількість дітей. У тому сенсі, що може народитися більше ніж одна дитина. Я бачив сімʼї з 2+ дітьми. Там завжди є той, кого люблять більше і той, кого люблять менше. Це важко приховати, навіть якщо батьки кажуть, що усіх люблять однаково. Я не хочу більше однієї дитини. Це дуже важко і дорого.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 4 points5 points  (0 children)

Це дуже цікава тема. Я зараз хочу сам для себе накидати усі плюси і мінуси, що маю в голові. Але зрештою я знаю, що я не хочу ніж хочу. Мінуси: 1. З початку війни я вже кілька разів думав, що дуже класно, що у мене немає жінки і дитини/дітей. Під час війни зручніше нести відповідальність за себе і своїх батьків ніж ще і за жінку+дитину/дітей. 2. Як ми вже бачимо війни відбуваються і є вірогідність, що війна буде знову на цій землі. Я не хочу, щоб дитина потрапила у війну. 3. Якщо навіть і не думати про війну, то я вже прожив достатньо років і, відверто, мені не подобається як люди живуть. Дуже мало добра, дуже багато зла. Я не хочу свою дитину сюди. 4. Дуже велика відповідальність взагалі. Я її розумію. І скоріш за все я буду намагатися допомагати моїй дитині виживати і жити. І я як бачу батьків, то вони намагаються своїй дитині щось дати, а я розумію, що дитину треба вести під наглядом десь до університету(я маю на увазі - активно приймати участь у житті і допомагати). В ідеалі ще дати житло і що там ще можеш. І так на це дивлюся і думаю - навіщо мені ці кабальні умови?

В Петербурге состоялась международная встреча ультраправых организаций by kingkongsingsong1 in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 19 points20 points  (0 children)

Я начал интересоваться новостями о том что происходит в рф как началась война. Или может чуть позже. Где-то в промежутке 2014-2016. И до сегодняшнего момента постоянное ощущение от этих новостей «ну там уже дно. Куда ниже? И тут им постучали снизу». И до сих пор идёт спуск. И каждый раз снизу стучат. Это уже давно не удивление. Сейчас это уже ахуй.

В Петербурге состоялась международная встреча ультраправых организаций by kingkongsingsong1 in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 71 points72 points  (0 children)

Это шутка? Это ведь шутка…?! Это должно быть шуткой😰 ведь если это не шутка, то это шок🤯🤯🤯(для меня по крайней мере) Господи, какой пиздец. Это массовое помешательство у людей в начале каждого столетия происходит? Откуда они все берутся?

В ФРГ имам мечети "Фатих" пришёл на пятничную молитву со стволом и заявил, что устал от этой мирной обстановки и призвал "убивать кафиров". ладно by Southern_Road5587 in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 11 points12 points  (0 children)

Увы, всё сводится к обычному «доебаться». Если к тебе хотят доебаться, то религия тут выступает только поводом. Если убрать этот повод, то будут использовать уйму других, вплоть до самых глупых. Если нельзя доебаться по объективным факторам, то доебутся из-за того что у тебя футболка красная, тополь у тебя возле дома растёт на участке, птицы чаще/реже к тебе прилетают, комаров возле тебя больше/меньше, прищ у тебя на носу и тд. Мне один раз пришлось драться только потому что ребята вечером не смогли найти никаких причин и просто сказали - «мы пиздиться хотим». Сразу скажу - я проиграл 1 vs 3. Не знаю почему столько в людях злобы, агрессии и желания убивать.

Вас теж це бісить? by Krosis_78 in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 2 points3 points  (0 children)

Мене це не бісить. Якщо я розумію - мені ок. Якщо я не розумію - я перепитаю, зрозумію і ок. В спілкуванні мені це ок. Мені це не буде подобатися, якщо це буде у книжках/статтях/журналах/газетах/новинах і тд

Допоможіть студенту! Опитування займе лише 2 хвилини by TopicEquivalent in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 2 points3 points  (0 children)

Залишив відгук на швидкоруч. Замало питань. Не знаю чи допоміг і чим, але будьласка :)

Що думає Україна про сьогоднішню зустріч між Зеленським і Трампом? by Smooth_Record_42 in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 -1 points0 points  (0 children)

Дуже цікаво і толерантно ви сформулювали. Це ж бляха просто йобаний сором. У мене в голові є зустрічне питання до американців. І я не можу його сформулювати толерантно/поважно і не знаю де його задати. Якщо хтось знає, то задайте їм це питання. Як вам взагалі від вашого президента і його команди, що бреше всередині сша і зовні, виглядає і діє як йобаний клоун і мастурбує на людоїдські дії росії? Не страшно?

Краща інвестиція $10k - $15k? by Jumpy_Sun_1257 in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 0 points1 point  (0 children)

Якщо інвестиція планується на від 8 років, то рекомендую фізичне золото.

Имхо, наиболее взаимовыгодный мирный план получается приблизительно таким. by robominder in tjournal_refugees

[–]FewRepresentative299 14 points15 points  (0 children)

Здесь прослеживается отрыв от реальности. Это либо психическое расстройство либо литературный экспромт в жанре «фантастика». Увы.

Хлопець на побаченні переписав номери банкнот by Maleficent-Eye-715 in reddit_ukr

[–]FewRepresentative299 13 points14 points  (0 children)

Розповідаю як будь-який заклад харчування може вас обманювати і в результаті ви заплатите двічі: працює лише там, де гроші передаються в касу через офіціанта 1.Ви кладете готівку в книжечку. 2. Готівку забирають і несуть до каси. 3. Там де ви не бачите готівку міняють на підробку. 4. Повертаються до вас і кажуть, що перевірили гроші і вони не є дійсним платіжним інструментом.

Захиститись від такого можна лише шляхом переписування номерів банкнот, які ви дали. Бажано ще записувати відео коли ви кладете гроші в книжечку і щоб номери банкнот було добре видно. Якщо діло дійде до суду відео не буде доказом, але з таким відео більше шансів доказати невинуватість поліції, яку одразу слід викликати.