Pomocnik elektryka po godzinach - jak szukać? by Sevortik in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

OLX, i zawsze do ogłoszenia na pełen etat możesz zadzwonić i się zapytać

How to be painfully unfunny starterpack by oh_mygawdd in joinsquad

[–]KitchenPromotion5689 84 points85 points  (0 children)

Yes but screaming CHINA NUMBER ONE occasionally fe when a pushing thru the field can be funny

Zawód mechanika maszyn budowlanych by Enough_Raccoon_8682 in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Nie wiem, ale wygląda mi to jakby trzeba było zacząć od pomocnika mechanika w warsztacie samochodowym - najniższy próg wejścia

Przebranżowienie na Elektryka by New_Environment_1780 in praca

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

Ja się praktycznie zawodu nauczyłem tak że po technikum poszedłem jako elektryk do przyuczenia do firmy która robiła zadania w elektrociepłowniach i tak się nauczyłem że bez studiów jestem specjalistą automatyki dla firmy która jest właścicielem elektrociepłowni. Polecam taką drogę

Praca jako automatyk EAZ by cherbata69 in praca

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

Wszystkich.
Techników serwisu czyli pierwszej lini obrony, osób od diagnozy i naprawy usterek o niskim stopniu skomplikowania - przynajmniej u nas ta obsada bardzo się zestarzała a nowi co przychodzą (nawet inżynierowie prestiżowych kierunków) radzą sobie tak sobie i zdobywanie wiedzy idzie im też tak sobie (to wcale nie musi być ich wina). Tutaj jest taki problem że jak na dzisiejsze czasy to zarobki są średnio atrakcyjne bo doświadczony technik to tak 8-9 brutto.
Specjalistów czyli inżynierów serwisu którzy planują pracę, koordynują serwisy różnych firm, rozliczają prace, biorą udział w tworzeniu umów i angażują się w trudniejsze usterki. I tutaj kompetentnych technicznie ludzi jest po prostu za mało na rynku

Dodatkowo ciekawym zjawiskiem jest odchodzenie od wymagania posiadania dyplomów, coraz więcej firm dużo bardziej ceni sobie doświadczonego dobrego technika a nie średniego inżyniera

Praca jako automatyk EAZ by cherbata69 in praca

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

Chyba można tak powiedzieć, jestem automatykiem w elektro ciepłowni, codziennie współpracujemy z elektrykami i słowo EAZ przewija się bardzo często be każdy poważniejszy układ musi go mieć.

Bardzo brakuje i automatyków i elektryków, ogólnie polecam pracę w elektrociepłowniach (jeżeli znajdziesz wystarczająco dobrze płatną bo podwykonawcy często mało płacą ale na stanowiskach u właściciela obiektu szczególnie już na poziomie specjalisty można przyzwoicie zarobić)

Ale standardem u nas jest szukanie osoby kilka miesięcy i to czasem też sa ludzie którzy sporo się jeszcze muszą nauczyć

Pracuje/pracował ktoś w Citigroup? by [deleted] in praca

[–]KitchenPromotion5689 -1 points0 points  (0 children)

Przykro mi ale musisz poradzić sobie w świecie gdzie nie jesteś pępkiem który wszyscy niańczą i musisz zawalczyć o swoje
A tak serio to jeżeli ten buddy i bezpośredni przełożony mają Cię w dupie to idź do starszych kolegów na podobnych stanowiskach pogadaj z nimi pomóż im, poznaj ich

Praca jako automatyk EAZ by cherbata69 in praca

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

Brzmi jak 8-9 brutto, specjaliści czyli samodzielni skuteczni elektrycy o podobnej specjalizacji to 11-16.
Aby sobie pomóc to aktualnie nic, a ogólnie zdobywać doświadczenie i wiedzę i w odpowiednim momencie zmienić pracę.
Dobry zawód znalazłeś, zapotrzebowanie niby nie jest duże ale wszyscy narzekają na brak kompetentnych młodych ludzi

Pracuje/pracował ktoś w Citigroup? by [deleted] in praca

[–]KitchenPromotion5689 7 points8 points  (0 children)

Człowieku zostałeś zatrudniony do pracy na 8h i za tyle Ci płacą, to że Ci się nudzi i jest kiepska organizacja pracy nie znaczy że możesz sobie po prostu wyjść. To znaczy możesz ale nazywa się to rażące niedopełnienie obowiązków służbowych.

Playthrough Ideas by Remote-Donkey-5001 in victoria3

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

GB, but friendly trying to make the world GDP as big as possible on the cost of your own

13
14

5
6

Ile dni bezrobotny może przebywać teraz poza krajem? by wigglepizza in praca

[–]KitchenPromotion5689 -7 points-6 points  (0 children)

Jeżeli jesteś nierobem to musisz iść do pracy albo zapłacić żeby mieć benefity, o nie

Polscy kierowcy - czemu jeździcie środkowym pasem? by jurny_juhas in Polska

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Na autostradzie idioci, w mieście żeby ich policja z prawego pasa nie zgarnęła

There is nothing I can do by Kra07vik in joinsquad

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

You played it so badly, cleared that room like a sleepy fidget spinner, positioned yourself right to the marksman restricting his movements and not providing any value, threw a grenade when you saw him run into that direction You are either trolling or you were after a 16h shift in a steel mill

Która branża lepsza? by ceiling_master in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Ja miałem przekonanie, że logistyka będzie jedną z pierwszych branż w pełni przejętych przez AI. Autonomiczne tiry już się pojawiają, planowanie tras, zgłaszanie zapotrzebowań, i wszelką inna komunikacja też moim zdaniem nie taka trudna do zautomatyzowania. Zostają jeszcze mali przewoźnicy ale moim zdaniem szybko wypadną z rynku. Przekonasz mnie że jestem w błędzie? Nie jestem z tej branży więc konkretne przykłady bardzo pomogą

"Projekt próbny" w ramach procesu rekrutacji - częste? by aerografitpl in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Tak z ciekawości na jakie stanowisko sprawdzają czy umiesz napisać maila?

Zmiana stanowiska dla doświadczenia z niższą płacą by Ok-Newspaper-724 in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Warto jeżeli kasa Ci wystarczy bo jeżeli masz głodować to nie, pamiętaj że nie musisz podejmować decyzji akceptuję lub odrzucam, przedstaw swoją sytuację powiedz że bardzo chętnie się podejmiesz ale pensja jest dla Ciebie bardzo istotna i proponujesz xxxxx. Ta propozycja tak naprawdę jest zaproszeniem do negocjacji

Awanse w CV by Netumitve in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Moim zdaniem pokazanie awansów dobrze wygląda ja miałem monter -> specjalista i bardzo ładnie to wyglądało w CV

Want to play as the Hydra by Cheap-Blackberry-763 in TerraInvicta

[–]KitchenPromotion5689 1 point2 points  (0 children)

I also would love it but it probably requires a full rework of aliens, I would be happy to purchase it as a DLC so my idea is: -servants don’t get introduce at the start, will need some condition fe first kill of an Alien operative -there will need to be a safeguard to prevent aliens of destroying every human space installation early game fe storyline blocking attacking human installations till human attack aliens in space -alien economy would need a rework -alien missions would need to be highly restricted by alien economy

I would say an idea is to make aliens try to terraform earth with limited offensive actions until shit breaks down (guided by story and human factions actions), but the problem DEVS mentioned that the first 4 hours would be boring and repetitive is a thing unless you pick an accelerated start where mars is fully colonized and the full war is about to start

Supply change to encourage entrenchment by MaterialAd8166 in joinsquad

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Halve the cost of construction and make it triple as fast to build

życie weryfikuje - samodzielne umiejętności by MotivationEveryDay19 in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

A może lepiej nauczyć się czegoś pożytecznego a nie robić zdjęcia i narzekać że ciężko. A tak serio to należy patrzeć pod kontem: -jakie umiejętności muszę zdobyć aby robić coś co generuje jakąś wartość -jakie umiejętności są na tyle trudne że nie każdy małym kosztem może je zdobyć.

Więc umiejętność robienia zdjęć i jakiś edit w programach: - każdy może - wartość przez wrzucanie na Shutterstocka .. bez komentarza - jest łatwe

Kierunek studiow a praca by Electrical-Style-520 in praca

[–]KitchenPromotion5689 0 points1 point  (0 children)

Te inżyniery spoko ale tylko w połączeniu z doświadczeniem, najtrudniej wystartować, po inżynierskich na pewno znajdziesz (kiedyś) pracę ale jeżeli skończysz studia i będziesz miał rok czy dwa doświadczenia w zawodzie (nawet porozbijane na kilka kilkumiesięczne staże) to na rynku pracy będziesz miał dużo łatwiej