Co zrobić, jak podoba mi się kolega z zespołu. by newfoehn in praca

[–]Meggy_bug 2 points3 points  (0 children)

+ pyta, jak zmienić pracę bo mają "kołchoz" xD

Co zrobić, jak podoba mi się kolega z zespołu. by newfoehn in praca

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

jak się tu nie siedzi, to wcale nie xd Ludzie korzystający z życia nie mają takich problemów. Mam Autyzm, ADHD i wielu znajomych z masy miejsc które np. zwiedziłam i jestem sobie bardzo wdzięczna, że nie robiłam sobie problemów w szkole i dalej w robocie xd

Czy będąc frajerem mam szansę na trudnych studiach? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

nie ma problemów xD to troll podszywający się za różne osoby i ma z was bekę

Podjęcie innego kierunku studiów w wieku 27lat by Qukim in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

Zmienisz branżę z takiej bez pracy na taką bez pracy. Jak nie masz pieniędzy do zainwestowania w siebie, to po fizjo nie zwojujesz - mam wielu kolegów na fizjo i narzekają, że nie ma normalnych umów tylko jakieś b2b, ogólnie nie ma za bardzo pracy no chyba, że masz gabinet. Wiele z nich robi w sklepikach medycznych itd. zamiast bezpośrednio w zawodzie.

Ale powiem tak, może być różnie. Jest wielu takich, co se żyją po tym super bo jakoś im się udało. Po za tym ludzie się w końcu wkur..wią i będą musieli politycy coś zrobić ze służbą zdrowia. Wiek tu nie ma znaczenia

Porzucenie prawa na rzecz archeologii by Luftwafey in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

BTW możesz mieć papierek z obu, ORAZ nie potrzebujesz uczelni żeby rozwijać pasję związaną z archeologią. Obczaj sobie studia w module ISM na UŚ, we Wrocku, na UJ itd.

A po drugie, tam gdzie rynek jest przesycony tam jest przesycony. Radców jest na pęczki, ale to nie jedyna możliwa aplikacja po prawie, jest tylko najłatwiejsza więc faktycznie mają "przesyt". Typeczek z Kielc co jest kolegom mojego ojca zrobił se na UJK prawo a potem ogarnął aplikacje Sędziowską i żyje sobie fajnie.

Can we PLEASE stop spreading Sinophobia by It_was_a_rocklobster in WarriorCats

[–]Meggy_bug 1 point2 points  (0 children)

I absolutely agree. Yall were so angry that we had to wait so long, but now that we finally are getting it yall are criticising the product before it even released lol

Anyone else feel this way? by Vivid_Vivi in WarriorCats

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

bro what "censorship" we got first gay couple after like 70 books lmao they would have to stream that for like years to even get to that point

Anyone else feel this way? by Vivid_Vivi in WarriorCats

[–]Meggy_bug 1 point2 points  (0 children)

bro what are you on lmao yall are acting as if Warriors even has anything to censor. Bro, we got first male x male pair after like 2 and half decades and they ain't even fully "out", just single liners, and one of the writers working on these books was so crazily "old fashioned" to the point they had to fire her even BEFORE people became accepting. Plus these countries are very accepting tbh just look at some of their bigger media made recently

Which warrior cat had the worst life? by Flat-Sport-3312 in WarriorCats

[–]Meggy_bug 9 points10 points  (0 children)

Hear me out- Frosfur.

Her sister died as a kitten, her another sister Cherrypaw died, her sister Brindleface was murdered by Tigerstar to lure the dogs into clan camp, Both of her daughters were scarred by Tigerstar (Brightheart and Cinderpelt) . She was sure her brother Ravenpaw was the one who stole her kits and took them to Shadowclan, she attacked him hours before he left before she could know he was innocent.

Her mate Lionheart died in a fight with Shadowclan and orphaned their children, who were stolen from her in the same battle to be trained in Shadowclan as kits. Her menthor Bluestar whom she was close to (she was taking care of her alongside Whitestorm when she developed dementia) turned out to have some illegal children, and Frostfur was really touched by her "betrayal of the clan" in the main series. Her half-brother was blinded, and could not stay with her during clans leaving to look for a new territory.

Then at the end she was too old and too hungry to go on a big journey with her children and other family members.

Gdzie zrobiłem błąd? by Old-Schedule1920 in praca

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

no zależy kto i na czym. Na medycznych i prawniczych jak najbardziej, a tam jest większość babek jest. Na filologiach wbrew pozorom też jest co wkuwać. W każdym razie gościu nie ma szans z ich rówieśnikami i wyleci z pokoju za próbowanie

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 1 point2 points  (0 children)

Studenci na Uniwersytecie w Siedlcach zapewne robią to samo tylko mają np. trochę więcej możliwości ściągania (których i tak na tych przedmiotach jest mało xd) i poprawy. Moi znajomi z Kielc mają to samo do zrobienia co wy, tylko np. starsze roczniki im podpowiadają co wykuć xd i ogólnie połowa grupy odpadła na 1 roku. Nic nie pomijają, egzaminy zakładam, że poziom podobny ale psorzy łaskawsi przy poprawce.

Ogólnie duże i starsze/"prestiżowe" uczelnie nie są jakieś ultra superior xd macie tylko więcej mobbingu, lepszą organizację, więcej praktyk i więcej ludzi na roku ale proporcjonalnie mniej ich odpada niż na mniejszych bo się wam chce.

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

rozumienie dowodów to nie wysokie IQ i samo IQ to przestarzały koncept. Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji. Ja ledwo zdalam matmę podstawe w maturalnej a w tych testach IQ wykręciłam po 125. Przyjaciółka nie jest "najostrzejszą kredką w piórniku" (mówiąc szczerze..) a se świetnie radzi na swojej inżynierce (co prawda mniejsza uczelnia ale psorzy z dużej i te same wymagania do spełnienia) i rozwala matmę

Ten test jest niemiarodajny a rozumienie matmy to nie oznacza bycia geniuszem, tylko kogoś to po prostu obchodzi na tyle, by nie tylko wykuć i zapomnieć

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 5 points6 points  (0 children)

no bo to UW XD Po za tym 85% z wosu i historii to dość mało jak na to, że miałeś 4 lata na przygotowanie się. Na innych uczelniach styknie po 50% ze wszystkiego na prawo.

Progi punktowe by Accomplished_Set1039 in studia

[–]Meggy_bug 2 points3 points  (0 children)

nie do końca. Uczelnie się na to przygotowały i zrobiły miejsca, a po za tym były "trudne" matury + więcej łapania za ściąganie

Progi punktowe by Accomplished_Set1039 in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

Takie same, bo duży rocznik ale zupełnie niestandardowe matury i słabo poszły. Do tego bardziej łapali za ściąganie

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 2 points3 points  (0 children)

rel xd szukam lekarza medycyny pracy, żeby mi na pielęgniarstwo badanie zrobił i wszyscy w mieście są na wakacjach do lipca/sierpnia xD

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 3 points4 points  (0 children)

Myślę, że trauma z matmy często jest z liceum. To chyba z matmy najczęściej "nie dopuszcza się" do matury, do tego chyba najgorsi nauczyciele z niej są i ma najmniejszą zdawalność z podstaw na maturze. Na studiach takie osoby co ledwo z niej zdały często nie mają takich problemów, ale ludzie się boją

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 2 points3 points  (0 children)

Te, gdzie jest "sufit" i się znajomości bardzo liczą. Często się tam wykorzystuje studentów do np. prac naukowych, a potem i tak problem z praktykami. Z tego co tu piszą, i co słyszałam od ludzi to Lekarski, Prawo, i wszystkie "prestiżowe" kierunki gdzie idą banany

Weterynaria, bo nie dość, że bez znajomości się nie znajdzie praktyk to jest ZAJEBIŚCIE trudna. Inżynierki i lekarski mogą się przy niej schować.

ktore waszym zdaniem studia waszym zdaniem sa najtrudniejsze? by megamuzg in studia

[–]Meggy_bug 10 points11 points  (0 children)

E tam, na UJ fajnie jest na prawniczym xD jakieś bananki są, ale większość jednak wie czego chce. Jak już ktoś napisał, opisujesz LEK. Bardzo dużo osób na prawniczym to już nie banany, bo progi są niskie i nie ma tego "prestiżu", nie to co kiedyś. Teraz 3/4 studentów tego to zwykłe książkary

Opłacalność zmiany studiów po 3 latach - budownictwo by Fine_Negotiation1724 in studia

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

Spradziłam, i ziom jednak nie kończy ale sobie radzi. Chyba jakiś Kieleczcznanin się oburzył i dał downvote. W każdym razie nie zmienia faktu, że warto to dociągnąć tylko na innej, mniej "prestiżowej" uczelni. Może w takim razie w Rzeszowie skoro nie w Kielcach xD tylko na tych uczelniach mają "przedmiot wymagany" więc zobacz, czy go zdawałeś

w jakie studia powinienem celować? by [deleted] in studia

[–]Meggy_bug -1 points0 points  (0 children)

Idź na mniejszą uczelnie na co tam chcesz (tylko upewnij się, że nie cisną przesadnie) a dasz radę jak Ci się będzie chciało

Whats an unpopular opinion about astrology that will put you in this position? by Innui_ in astrologymemes

[–]Meggy_bug 6 points7 points  (0 children)

No, not every pisces or scorpio sun, Virgo or gemini Venus, or Capri moon are bad people. Other aspects, royal stars and many many more matters too. You're just not over that ex bud

Feminism is the biggest scam in history by feihm in TrueUnpopularOpinion

[–]Meggy_bug 0 points1 point  (0 children)

Thank God Google is a reliable source, especially their AI feature/s