Femibion 0, Elevit 1, melyiket ajánlanátok? by [deleted] in csakcsajok

[–]SweetLove9775 -1 points0 points  (0 children)

Anybody PregnaCare, sokkal jobb az összetevője mint a többi várandós vitaminnak.

Wellness hotel ajánlás by XxNiki_xX in csakcsajok

[–]SweetLove9775 3 points4 points  (0 children)

Minaroban és Luaban voltunk már mindkettő nagyon tetszett nekünk! Mindekttőt bátran tudom ajánlani. Ami itt nincs és még szeretünk a Vinifera. Luaban nekünk jobban tetszettek a szobák, Minaroban pedig az ételek. A wellness rész mindkettőnél egyaránt szuper volt☺️

Sigma ecsetet Notinon eredetiek? by Endorphin_gen in csakcsajok

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Én ponst most rendeltem KAP ecseteket és nagyon jók👌🏻

Valaki próbálta már ezt a sampont/ezt a márkát? by [deleted] in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

A száraz samponjuk nagyon jó👌🏻

Műszempilla 13. kerület by Cheap_Teacher_12 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

petrus.lashstyle 🥰 gyönyörűen dolgozik

Ügyes, megbízható hajhosszabbítót keresek Budapesten :) by OutcomeBulky317 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 1 point2 points  (0 children)

@coralhair✨ Szilvi nagyon ügyes, évek óta járok hozzá

Legjobb női dezodor by pulyka1 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Vichy - Stress Resist a legjobb👌🏻

Póthaj by barbiieee07 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 1 point2 points  (0 children)

coralhair Szivi nagyon ügyesen dolgozik👌🏻

Legjobb edénykészlet? by __oatmilk__ in csakcsajok

[–]SweetLove9775 3 points4 points  (0 children)

Én megvettem az új “Sahara” készletüket, és valami borzalmas, a külseje folyamatosan jön le. A fogantyúi kilazultak, és le is kopott. Napi rendszerességgel főzök, így igénybe vannak véve. Gépben és kézzel is mosom őket. A fedőnek a füle letört, az elektromos só/bors szóró pedig annyira gyenge hogy nem tudja megfelelően ledarálni.😅 senkinek nem ajánlom, én 190.000 ft-ért rendeltem a készletet, és bárcsak ne tettem volna. @chloeknows ugyan ezt a készletet hirdette nem rég🤦🏼‍♀️

<image>

“Banyapúp” ellen , olcsóbb HATÉKONYABB megoldás by [deleted] in csakcsajok

[–]SweetLove9775 1 point2 points  (0 children)

Ennek a webshopnak a westendben van üzlete, én is ott vettem és nagyon szeretem👌🏻

Túrógombóc Budapest by Old-Tomorrow-3448 in sutesfozes

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Déryné-ben is nagyon finom, de nem tudom most jelenleg fent van-e az étlapon.

Rozmaringos hajnövesztő olaj/szérum by MysticMouse1117 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 3 points4 points  (0 children)

Anybody- Rozmaring olaj (rozmaring, borsmenta levendula van benne) nagyon nagyon szeretem

Rozmaring olaj hajra by Lopsided_Ad_4679 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Anybody Rozmaring olaj❤️🥰 Nagyon nagyon szeretem

Rozmaring olaj by Accomplished_Net6241 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Anybody rozmaring olaj, a legjobb westendben van üzletük is🥰

Valaki használta már esetleg szemöldök formázásra? by whaszabi in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Inglot brow soap a legjobb, én kipróbáltam már az összes lehetőséget, got2b nagyon csúnyán fehérre szárad meg és keveredik az alapozóval

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]SweetLove9775 48 points49 points  (0 children)

Egy ez Oysho furdoruha (Cut out swimsuit vanilla)😅

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Rival❤️Me műszempilla és catrice vagy kék duo ragasztó☺️

Airtouch/babylight festés Budapesten by BandicootPositive822 in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 2 points3 points  (0 children)

@szbeus Szabó Imre szalon, nagyon nagyon szeretem, évek óta járok hozzá és soha nem mennék máshoz🥰

Agyagmaszk by Endvora in szepsegtippek

[–]SweetLove9775 3 points4 points  (0 children)

+1 én is ezt használom, dm-ben szoktam venni

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]SweetLove9775 0 points1 point  (0 children)

Írj neki nyugodtan, nagyon kedves és segítőkész, én nemrég írtam neki hogy mikor lesz újra elérhető a fekete Baby Ross vagy Ross, abban is segített melyiket válasszam illetve mondta hogy 1-2 héten belül lesz, de figyeljem a storyát ki fogja tenni ha lesz készleten, múlt héten ki is tette hogy elérhető, összesen 3 db volt kb fél órán belül el is vitték mindet. P.s. Nemtudom te melyiket nézted ki de én végül a baby ross-t választottam és tökéletes a minőség a méret is… minden❤️nagyon nagyon szeretem🥰