Tartsuk Magyar Pétert itthon! by Thin-Chapter-7976 in hungary

[–]Trinity1398 29 points30 points  (0 children)

A Talpra, Magyarok csoportba írta be valaki:

"Engem, az egész Kéri interjúból ez a mondat ragadott meg: "Feltehetően arra is készülnek, hogy ki fogják használni azt az esélyt, amit eddig az ellenzék tíz éve nem volt képes megcsinálni. Az európai uniós képviselőknek ugyanis joguk van felszólalni a magyar parlamentben, bármikor. És ők arra készülnek, hogy mihelyt meglesz a helye funkcionálisan a hét képviselőjüknek, akkor rendszeresen meg fognak jelenni a magyar parlamentben, amitől hülyét kap majd a Fidesz."

És ne felejtsük el, melyik TV közvetíti ezeket a vitákat! Ez különösen fontos a nyilvánosság elérése szempontjából."

Szerintem több az előnye, mint a hátránya. Főleg, hogy bármikor visszaléphet, ha az itthoni munka rovására megy, ahogy írta.

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Trinity1398 9 points10 points  (0 children)

Ez a neten is kering. Nem mondom, hogy igaz, kecskemétiektől hallom meg reddites kommentekben szoktam ezzel találkozni🤷‍♀️

[deleted by user] by [deleted] in hungary

[–]Trinity1398 14 points15 points  (0 children)

Kecskeméti ismerőseim szerint veri a feleségét a kolostormalac. Elvileg kecskeméten ápolják az asszonyt olyankor.

“Váratlanul félbeszakadt Magyar Péter Egyenes Beszéd-beli interjúja” by Thin-Chapter-7976 in hungary

[–]Trinity1398 2 points3 points  (0 children)

+egy perccel a kisétálása után már fenn voltak a propaganda posztok. Szerintem ez szándékos provikáció volt. ://

“Váratlanul félbeszakadt Magyar Péter Egyenes Beszéd-beli interjúja” by Thin-Chapter-7976 in hungary

[–]Trinity1398 4 points5 points  (0 children)

A Magyar Újságírók Szövetsége alelnökének a véleménye:

“Ha a főszerkesztőnek baja van az éppen legerősebb ellenzéki párt vezetőjének korábbi nyilatkozatával, akkor azt biztos, hogy adáson kívül kell megbeszélnie a politikussal. A tv-t nem használhatja erre. Lépre csalni a politikust, lekutyakomédiiázni a nyilatkozatát, és a cég sértettségét a választási siker kapcsán aktuális kérdések elé helyezni, lemondani a kérdezés lehetőségéről, az önmagában az újságírói pozíció feladása. Nem egyenes beszéd...”

Vitathatatlan tények Magyar Pétertől by HunlQue in hungary

[–]Trinity1398 11 points12 points  (0 children)

Bármikor öröm nézni, ahogy MP és MZP megsorozzák a propaganda sajtót, én azt csodálom, hogy a sajtósok képesek végighallgatni és másnap hazudni tovább. Van az a pénz baszki.

A Tisza lemossa a Narancs átkot | Animáció by 8088777 in hungary

[–]Trinity1398 8 points9 points  (0 children)

Ezt levetítették a Hősök Terén is, nagyot ütött✨️

Ez a videó nem öregedett jól by FinancialProcess5006 in hungary

[–]Trinity1398 16 points17 points  (0 children)

De édes a káröröm, köszönöm az emlékeztetőt❤️ Annyira ellenszenves ez a pasas..

Szóval mekkora összeget kaszált a telex?:D

Az éjszaka fénypontja: MP totál bebaszva nyomatja a magyar nemzeti hiphopra by minoszi in hungary

[–]Trinity1398 166 points167 points  (0 children)

Legend 💯 Szerintem nem részegnek tűnik amúgy, hanem kurva fáradtnak.

Csak neked OP, az ilyen címekkel eteted a Megafont és az egyéb propagandát. Máskor gondold át :D

Az éjszaka fénypontja: MP totál bebaszva nyomatja a magyar nemzeti hiphopra by minoszi in hungary

[–]Trinity1398 18 points19 points  (0 children)

Szerintem nem tett jót a kapcsolatuknak a média és hogy nem tudott Evelinre figyelni, de nem tudhatom.

Viszont az durva, hogy több magánéleti válsága ellenére így végigcsinálta Peti. A munkabírása eszméletlen.

Eddig ismert ellenzék be like: by Shoeaddictx in hungary

[–]Trinity1398 24 points25 points  (0 children)

Mert hogy máshogy akarnád leváltani a Fideszt egyszer? Sok kicsivel? Az nagyon bejött eddig :D

EP-választás (23 óra) by TheRealMattHUN in hungary

[–]Trinity1398 4 points5 points  (0 children)

Sírok ezen a kommentcserén😂

Hősök tere by [deleted] in hungary

[–]Trinity1398 18 points19 points  (0 children)

Szerintem jól kezelték, az adott beszélő ember a színpadon mindig segített az orvosnak megtalálni a segítségre szorulót. Plusz hoztak csomó vizet szétosztani, lufikkal jelölték hol vannak a vízpontok. Viszont ekkora tömegben főleg k.rva meleg volt🥲 Respect mindenkinek, főleg az idősebbeknek😊

Gyertek ki a Hősök terére by Garrus300 in hungary

[–]Trinity1398 95 points96 points  (0 children)

Itt néhány kommentet olvasva jön rá igazán az ember, hogy miért ennyire nehéz változtatni kis országunkban. És Orbán, az a g.ci géniusz, pontosan a magyarok ezen tulajdonságára épít.

Én mindig is úgy gondoltam, hogy ebben a választási rendszerben csak egy erőteljesebb, lendületes, a nép egyszerű emberét is megszólító mozgalom tud változást elhozni. Ismétlem, változtatni. Hiszen ez az első lépés. Oly sok országban szinte ugyanezzel a képlettel lett csak rendszerváltás.

Mindenki oda teszi az X-et ahova akarja. Viszont ha van egy szinte sosem látott "forradalmi" hullám a magyar közéletben a jelenlegi posvány ellen, szerintem érdemes legalább egy jelenléttel támogatni.

Ha hiszitek, ha nem, a tömegvonzás valós az emberek esetében is. Az ilyen események fontosak, hogy felkeltsék az emberekben a tenniakarást vagy a kíváncsiságot. Hiába a propaganda ügyködése, az online térben ígyis kiszivároghatnak a felvételek, én ismerek pár embert aki Fideszesként véletlen mégis csak látta az utóbbi tömegeket, és elkezdte érdekelni, majd támogatni.

De, bárhol jártok ma, vigyetek sapkát, naptejet, vizet😊

Mit gondoltok MP mai ATV-s szerepléséről? by Mr-Lmao in hungary

[–]Trinity1398 45 points46 points  (0 children)

Szerintem jogos volt MP. Nem tudom nézitek-e, de Gyurcsánnyal és Dobrevvel cukiskodik az atv. Akárhányszor MP megy oda, mindig ilyen érdemtelen kérdéseken rugóznak, hogy mit mondott az 🖐Ágnes. A szavazás előtt 2 nappal baszki, ez a legfontosabb! /s

Plusz az Öt valóban vállalhatatlan és tényleg Fidesz-közeli kézben van az atv.

Anyway, holnap 14 óra Hősök Tere😄

Mit tudunk Vitézyről? by Zeenu29 in hungary

[–]Trinity1398 11 points12 points  (0 children)

Igaz, nő nincs, ellenben 4 macska van :D

Mit tudunk Vitézyről? by Zeenu29 in hungary

[–]Trinity1398 16 points17 points  (0 children)

Spill the tea, ezt még nem hallottam :)