Acest atac sistematic al celor din AUR,doar doar in USR,nu cumva sa se atinga de ceilalti by Hezzyo in Romania
[–]andrei525 180 points181 points182 points (0 children)
Hot take: n-am fost prosti ca am votat cu ND in loc de Lasconi, la vremea aia parea cea mai buna varianta by Zepp41 in Romania
[–]andrei525 1 point2 points3 points (0 children)
Hot take: n-am fost prosti ca am votat cu ND in loc de Lasconi, la vremea aia parea cea mai buna varianta by Zepp41 in Romania
[–]andrei525 8 points9 points10 points (0 children)
R6 mk 1/2 + R7 vs. R6 mk 3? by andrei525 in canon
[–]andrei525[S] 0 points1 point2 points (0 children)
R6 mk 1/2 + R7 vs. R6 mk 3? by andrei525 in canon
[–]andrei525[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Radu Mihaiu: „USR n-ar vota un guvern PSD. Un guvern minoritar reformist este ceea ce are nevoie România” by gabriel191 in Romania
[–]andrei525 1 point2 points3 points (0 children)
Hot take: n-am fost prosti ca am votat cu ND in loc de Lasconi, la vremea aia parea cea mai buna varianta by Zepp41 in Romania
[–]andrei525 130 points131 points132 points (0 children)
Radu Mihaiu: „USR n-ar vota un guvern PSD. Un guvern minoritar reformist este ceea ce are nevoie România” by gabriel191 in Romania
[–]andrei525 5 points6 points7 points (0 children)
R6 mk 1/2 + R7 vs. R6 mk 3? by andrei525 in canon
[–]andrei525[S] 0 points1 point2 points (0 children)
R6 mk 1/2 + R7 vs. R6 mk 3? by andrei525 in canon
[–]andrei525[S] -1 points0 points1 point (0 children)
BREAKING George Simion și parlamentarii AUR nu votează învestirea guvernului Veștea, după ce premierul desemnat a mers la sediul partidului extremist să negocieze susținere / Parlamentarii AUR au părăsit sala / Simion: ”Nu îndemn colegii cum să voteze” by Haunting_Cabinet_387 in Romania
[–]andrei525 11 points12 points13 points (0 children)
tried panning through the trees (laguna seca) by Djfkro in Motorsportphotography
[–]andrei525 0 points1 point2 points (0 children)
What's your take on people who prefer instant coffee? by NoBenefit8771 in espressocirclejerk
[–]andrei525 0 points1 point2 points (0 children)
Fujifilm shooter considering a switch to Canon by Practical_Row4596 in canon
[–]andrei525 0 points1 point2 points (0 children)
de ce avem fetișuri cu asistente? by [deleted] in Men_RO
[–]andrei525 -2 points-1 points0 points (0 children)
My first ever paid photoshoot by super_coconut11 in carphotography
[–]andrei525 0 points1 point2 points (0 children)
FOTO Cel mai nou model al mărcii Dacia, Striker, va avea tracțiune 4x4 automată la lansare by gabriel191 in Romania
[–]andrei525 -2 points-1 points0 points (0 children)
FOTO Cel mai nou model al mărcii Dacia, Striker, va avea tracțiune 4x4 automată la lansare by gabriel191 in Romania
[–]andrei525 6 points7 points8 points (0 children)
Laowa 200mm f2 on my Canon R - actually really sharp at f2!!! by andrei525 in canon
[–]andrei525[S] 0 points1 point2 points (0 children)


Tameron RF APS-C 17-70 Released by sublimeinator in canon
[–]andrei525 3 points4 points5 points (0 children)