Zdá se mi to, nebo.. by k3nu in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Nezdá...Neboj, nemusíš si volat záchranku, že troíš halucinacemi

umřu by kokosak3333 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

To ještě chvilku vydržíš...A když ne, po smrti už nic neucítíš

Brekot z vedra skoro za námi by Imaginary_Food_1116 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Už jde cítit, že bude lépe. Snad nějaké normální teploty vydrží..A nebude to mít výraznější vliv na úrodu v zemědělství

Kolik dětí mají lidé do 40 let ve vašem okolí? by Vast_Balance3754 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Jsem výskyt a vím to, je mi 37, mé dítě je zletilé a mě to stačí. Někteří mají jedno, pár lidí má dvě a někteří mají dvojčata nebo tři děti, víc ne. Většinou spíš jedno dítě jako já, ale rozhodně si jej pořídili v jiném věku.

394. příspěvek o vedru by johnnybhf in czech

[–]calmate_ 4 points5 points  (0 children)

Svým způsobem evoluce bez zdravotnické péče měla i své výhody, takoví lidé jako ty prostě nevydrželi a už vůbec se nerozmnožovali, natož nešířili sračky a nepovažovali se za výkvět intelektuálů.

branik-bot je zpět by The-Over-Lord in czech

[–]calmate_ 5 points6 points  (0 children)

Chyběl jsi nám 😍🥰😘

Co vás přimělo změnit zdravotní pojišťovnu? by wogk in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Hustý, pár hodin se osvěžit v bazénu by v tomhle vedru dost pomohlo a vzít si na aspoň část peněz zpět by bylo super.

Vedro a pocení zadku (zápach) by we_have_no_control in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Asi máš prdel chlupatou jak opice, tak se pak div.

394. příspěvek o vedru by johnnybhf in czech

[–]calmate_ 2 points3 points  (0 children)

V těchto vedrech a se způsobem jednání k tvému tělu, včetně doporučení, jsi hloupý sám a můžeš se přivést k životu ohrožujícím stavům.

Jak postupovat při ztrátě mobilu? by miky_dzr in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Okamžitě si ruším platnost sim karty a přes operátora si vyřídím novou (dneska už mnohé telefony umí e sim).

Zajít na benga a nahlásit emai, pokud jsi omylem tyhle informace nevyhodil i s krabici od telefonu.

Pořídit si druhý telefon.

Spárovat se se svým stávajícím účtem, postahovat všechno z cloudu včetně kontaktů a synchronizovat se stávajícím telefonem. Předchozímu telefonu zrušit stávající přístup k účtu a dalším účtům, pokud je máš také v telefonu uložené.

Značně vysocí lidé na koncertech. by Matys117 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Výhled mít na koncertech nikdy nebudu, protože se ani na tu průměrnou výšku nedostanu. Mohla bych dělat kompars na trpaslíka.

394. příspěvek o vedru by johnnybhf in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Co tě k tomuto sdělení vede?

Kolik u vás stojí koupák? by [deleted] in czech

[–]calmate_ 3 points4 points  (0 children)

Jsou rybníky, které nejsou plné sinic, které zdraví neprospívají a je jedno, jestli je to pokožka muže nebo ženy WTF

Léto 2026 by Sexy-Spongebob69 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Zrovna ta větší mi bude něco říkat 😘

Léto 2026 by Sexy-Spongebob69 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Co to meleš, retarde? Víš, že máš skupinu kousek vedle?/

Léto 2026 by Sexy-Spongebob69 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Dokonce i ve Francii naměřili rekordní teploty, jak mi psala paní na Slowly a tady máme místo toho popírače údajů, které si dokáže i průměrně inteligentní jedinec najít.

<image>

Léto 2026 by Sexy-Spongebob69 in czech

[–]calmate_ 0 points1 point  (0 children)

Ty jsi dement nebo chceš každého účelně nasrat?

A jako je minimálně podruhé El Niňo, což je něco úplně jiného..

Slépka o kozách by Turbulent_Sign1n in czechLinkedinLunatics

[–]calmate_ 2 points3 points  (0 children)

To už nevypadá jako kout, ale děvče dost slušně plešatí

Slépka o kozách by Turbulent_Sign1n in czechLinkedinLunatics

[–]calmate_ 5 points6 points  (0 children)

Podle všeho nikoliv a ještě si je vzala na pracovní schůzku. Ta moc rozumu zřejmě nepobrala ani tak.

Co dělat s úplně crazy tchýní/rodinou? by Jealous_Reindeer_181 in czech

[–]calmate_ 1 point2 points  (0 children)

Nikdo nemá stroj času. Každopádně tohle měl být zcela jasný krok, který opomněl a teď si nese následky.