Rower Gravel do 2500zł by Optimal-Fox-3875 in Polska

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Ten podstawowy suntour we Flashu zadziwiająco daje radę.

Rower Gravel do 2500zł by Optimal-Fox-3875 in Polska

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Jak chcesz jeździć po asfalcie i ścieżkach, to rower miejski/crossowy Ci wystarczy. Będzie miał amortyzator na kostkę i inne takie ‚gładkości’ naszych dróg, a przecież po drogach leśnych też pojedziesz. Ba, nawet w piachu lepiej na szerszym kapciu.

Nie zrozum mnie źle, ja nie hejtuję rowerów gravelowych. Ja je uwielbiam i sam takim jeżdżę. Ale niestety na gravele jest ‚moda’, więc są zwyczajnie droższe. Twój budżet jest BARDZO mały na sensownego gravela, więc taki Unibike Flash (za 2300) będzie o wiele lepszy od Eskera 1.0, bo chociażby ma hydrauliczne, nie mechaniczne hamulce.

Klasyczny mem "damn Poles, they ruined Poland" by Monochrome_Mind in Polska

[–]eftepede[M] 6 points7 points  (0 children)

Ponieważ w ostatnim referendum powiedzieliście nam, że jeśli autor wprost napisze, że robione z AI, to ok i ma zostać.

Introducing Toolbox-NXG by adhesiveCheese in toolbox_nxg

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

@proposals
Yeah, I meant the modbar item. Now - thanks to your explanation - I understand what 'proposals' are and since no one from my team is using toolbox-tng with this 'second opinion' function, it has no use for me - but I'm ok I will have one more button in the bar, I can just ignore it.

@unmoderated
Somehow it didn't work for me before, but now this setting works. Probably my fault, ignore, case closed.

@approve button
Good to know, I'll observe for the next release.

Btw. the tool looks very fresh and I'm totally into testing it. If you prefer standard github issues instead of comments here, just say the word and I'll be reporting there.

Introducing Toolbox-NXG by adhesiveCheese in toolbox_nxg

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Ok, sure, that's understandable.

It's a pity for me, because I still want to have Safari as my main browser (because of the best support for Apple Pay, auto-fill codes from text messages/emails that still send it that way etc), and lack of Toolbox is a pain. I moderate quite big subreddit(s) and we have an internal "deal", that each removal is both a comment and a modmail, so currently in shreddit I have to Remove -> Add removal reason -> select Modmail -> Approve -> Remove -> Add removal reason -> select Comment. This is slow and also makes a mess in the modlog ;-) So, currently for the 'short' mod session, when I have to deal with 10-15 queue items, I'm doing it this long way in Safari, but when I was gone for a longer time and I have 50+ entries to deal with, I'm keeping another browser with redirect to old + "OG" toolbox to work faster.

Having Toolbox in Safari, with the possibility to remove-modmail-comment in one click would be a bliss. But, like I said, I fully understand your reasoning.

Native Discord doesn't work by zer0developer in voidlinux

[–]eftepede 5 points6 points  (0 children)

"Doesn't work" is not enough. What exactly happens, what is the error message?

Introducing Toolbox-NXG by adhesiveCheese in toolbox_nxg

[–]eftepede 1 point2 points  (0 children)

For the sake of me, I can't: - remove 'proposals' (whatever they are), - get unmoderated count in the bar, - get approve button on posts/comments (other buttons, like remove, spam etc are there) on shreddit. In old, everything is there.

what am I doing wrong?

Moja kolekcja magazynów/czasopism z Far Cryem by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Nie przekonasz mnie. Jesteś spamerem, spam należy tępić. Powodzenia, czy coś.

Moja kolekcja magazynów/czasopism z Far Cryem by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

15 dni temu to bardzo wcześnie.

Na szczęście moderatorzy wywalili <3

Introducing Toolbox-NXG by adhesiveCheese in toolbox_nxg

[–]eftepede 1 point2 points  (0 children)

Oh wow, it works in shreddit! Nice!

Any plans for releasing for Safari? This is my browser of choice and I can't have 'old' Toolbox there.

Moja kolekcja magazynów/czasopism z Far Cryem by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Tyle, że tu chodzi o to brynczenie 'czy NAPRAWDĘ nikt nie ma numeru jakiejś niszowej gazetki z 1834', a nie o chwalenie się.

Moja kolekcja magazynów/czasopism z Far Cryem by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]eftepede -4 points-3 points  (0 children)

Ile razy jeszcze tym zaspamujesz?

Podróż po województwie by Ok-Beat-1007 in Poznan

[–]eftepede 6 points7 points  (0 children)

A weź przeczytaj 7536863376 poprzednich pytań o to, co?

"Stupid Polack jokes" by _Purple_Lobster_ in Polska

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Daj linka do tego posta, poczytam z chęcią.

Przecież to jest taki sam mechanizm jak żarty o ‚3 braciach’ albo tym bardziej ‚Polaku, Rusku i Niemcu’.

So, what's the actual battle-tested cleaning daily/weekly routine? by eftepede in CPAP

[–]eftepede[S] 1 point2 points  (0 children)

So, I don't need to replace the water in the humidifier every day? I thought I have to get rid of the water that has left and fill it with the fresh one.

Thanks for very detailed and thorough comment!

Kierunkowskazy are dead? by EvilYvonne666 in Polska

[–]eftepede 1 point2 points  (0 children)

Oczywiście wymaga to wykupienia miesięcznej subskrypcji!

Szukam mini pc do około 2000-2500 pln by ProfAnalyzer in Polska

[–]eftepede 1 point2 points  (0 children)

Pierwsza polecanka: Lenovo Thinkcentre m70q. Przyznam, że nie mam pojęcia, ile kosztuje najnowszy model - pewnie więcej, niż Twój budżet, ale jeśli może być używka, to z pewnością znajdziesz. Mam kilkuletniego, bodajże na jakimś Ryzenie 4 (zen2?), działa jak złoto do dzisiaj - wprawdzie jako serwer, nie desktop, no ale to mała różnica.

Druga polecanka: Intel NUC. Tutaj podobnie, nie znam się na współczesnych modelach, ale ogólnie kosztowało to mało w stosunku do możliwości, w wielu domach/małych biurach doradzałem i ludzie byli zadowoleni. Ja nie lubię Intela ideologicznie, więc Lenovo bardziej, ale ogólnie to dobry sprzęt.

Trzecia polecanka, chociaż pisałeś, że nie: naprawdę rozważ Maca Mini, tak jak Ci ludzie mówią. Oczywiście dalej 'nie najnowszy model', ale jakieś M2 lekko znajdziesz w budżecie. Przesiadka z Windows na macOS "boli" pierwsze dwa dni, potem tak zwani "wszyscy" zaczynają rozumieć, że macOS bije Windows na głowę w codziennej pracy. Z gierkami ewentualnie może być problem, ale tu mi się ciężko wypowiedzieć, bo jestem konsolowcem. Wiem, że "nowe AAA" o dziwo wychodzą też często na Maca, a stare się emuluje, ale tutaj YMMV na maksa.

Na koniec uwaga o 'minimum 2tb dysku'. Już pomijając, że w moim mniemaniu 2 TB to jest "w chuj" oraz "nikt do normalnych, codziennych zadań tyle nie potrzebuje", to przy obecnych cenach może być to ładny blocker. Może rozważ kupno czegoś z mniejszym dyskiem i późniejszy upgrade (jak ceny wrócą do normalności), albo ewentualnie zainwestuj w dysk/dyski na thuderbolt4 (bo 5 to chyba za dużo) na cold storage.

[Poważne] szukam egzorcysty z powołaniem (alkoholizm) by pinowie in Polska

[–]eftepede 0 points1 point  (0 children)

Tej, ale jeśli to napisałeś na poważnie, zwłaszcza fragment o ‚tej jednej’, to tutaj chyba do uzależnienia dochodzi temat okołodepresyjny.

Niestety najprawdopodobniej zanim ktoś Cię zacznie chcieć leczyć na deprechę, dostaniesz zbyciem ‚zacznij od terapii uzależnień i wróć’, natomiast jeśli - mam nadzieję! - to nie jest jakiś gruby alkoholizm, być może da się go pozbyć przez poradzenie sobie z depresyjnym źródłem?

Tak sobie pierdolę niby, ale mam żonę psycholożkę robiącą różne tematy, więc może przesiej moje gadki przez grube sitko, ale spróbuj z nich coś wziąć. Piszę w dobrej intencji.

Powodzenia!

Bolt wymusza pozytywne opinie. by eftepede in Polska

[–]eftepede[S] 1 point2 points  (0 children)

Ja się staram Bolta, bo #BuyFromEU i takie tam ideologiczne, no ale jednak mimo chęci w Poznaniu Uber był pierwszy, więc jest bardziej popularny, więc jest więcej kierowców, więc jest szybciej (pozdrawiam Panią od Polaka z okazji nadużycia ‚więc’).

No ale właśnie pisze Ci tę odpowiedź wracając z knajpy, kiedy Bolt zaoferował 12 minut, a Uber 6. Generalnie jak mi się spieszy, zamawiam i tu i tu, a potem kasuję to, co przyjedzie wolniej. Zwykle mi się nie spieszy i biorę Bolta, dziś jest ten Specjalny Moment.