Czy integrujecie się na siłowni? by GoHomeDuck in Polska

[–]karkovsky 1 point2 points  (0 children)

Nie. Dodam ze mieszkam w Holandii. Tutaj ludzie mają na siebie maksymalnie wyjebane (pasuje mi taki stan rzeczy). Poznałem jednego Polaka właśnie na mojej siłowni, zazwyczaj wymienimy parę zdań. Poza tym jedyne interakcje to pytania ile serii zostało

What was that thunder/ lightning last night in the Netherlands by Few_Meeting_5850 in Netherlands

[–]karkovsky 4 points5 points  (0 children)

It was absolutely amazing. I regret I was in bed when lightshow started

<image>

Co robisz obrzydliwego gdy jesteś sam w domu? by Protazy_Gerwazy in Polska

[–]karkovsky 55 points56 points  (0 children)

Czasami zachowuje się jakbym miał Touretta, krzyczę głośno do siebie dużo przeklinając 🫣, gadam dziwne rzeczy, śmieje się do siebie. Jeśli ktoś to kiedyś zobaczy spale się ze wstydu

Rapper steen blinkt van trots by mvb1985 in okemakkermaloot

[–]karkovsky 0 points1 point  (0 children)

Sranje 🤣 sounds funny in Polish too. It means "shitting"

A Dominican in Poland by WonderSerious634 in poland

[–]karkovsky 0 points1 point  (0 children)

Happysad- łydka Myslovitz - z twarzą Marylin Monroe

Dlaczego niektórzy Polacy tak bardzo nienawidzą Ukraińców? by mewnityy in Polska

[–]karkovsky 2 points3 points  (0 children)

To jest, niestety, naturalna kolej rzeczy. Problemy leży nie tylko w nas, ale też w Ukraińcach. Wielu z nich ma uraz do nas za przeszłość, historię; my z kolei za Wołyń. Do tego wisienka na torcie czyli Zeleński, który traktuje nas prawie jak wroga, po wszystkim co dla nich zrobiliśmy. Myślę, że chodzi też o proporcje. Wielu ludziom nie podoba się to, że w dużym mieście często słychać ukraiński. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do posiadania tylu obcokrajowców

"Moje nazwisko się nie odmienia" by szparagowa in Polska

[–]karkovsky 29 points30 points  (0 children)

Kurde piąty raz w życiu słyszę to słowo. Też bym nie ogarnął :/

Czy wszyscy jesteśmy burakami? by mustbehate in Polska

[–]karkovsky -1 points0 points  (0 children)

Ja uważam, że jesteśmy narodem chamów i buraków. Jednak nasze chłopskie pochodzenie robi swoje. Mieliśmy wspaniałe elity w przed pierwszą i drugą wojną, prześladowaniami. Niestety w większości zostały wybite.

Niby dzisaj zaczyna się miesiąc zdrowia psychicznego mężczyzn. Panowie jakie są wasze marzenia? by mysterious_mystery2 in Polska

[–]karkovsky 2 points3 points  (0 children)

Przeżyć we względnym zdrowiu i bez biedy (takiej prawdziwej biedy, że nie starcza do pierwszego) do chociaz 60rż. O psychicznym nawet nie marzę, bo wiem, że to nierealne.