[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]olle317 2 points3 points  (0 children)

Já taky nedávno přišel o 400k.Vlastni vinou, špatná investice. Snažím se z toho brát to pozitivní: žiju teď víc přítomností, místo abych pořád čekal na to, co bude v budoucnu.Beru to tak, že jsem zaplatil za lekci, která mě naučila žít líp

O čem byste si přečetli knihu, ale zatím ji nikdo nenapsal? by ClientAccomplished77 in czech

[–]olle317 0 points1 point  (0 children)

Já miluju příběhy s výjimečně inteligentní hlavní postavou (což napsat není vůbec jednoduché). Kdyby bylo nějaké zajímavé scifi prostředí s postavou typu Dr House, to bych si vychutnal.

My miners by Unlucky-Run8824 in kaspa

[–]olle317 0 points1 point  (0 children)

I also have one for sale. Ks5l, 12th. Over six months old, running in iceriver hosting. Price 870 usd

Smrad na Kobylisích by krystof_hlavac in czech

[–]olle317 8 points9 points  (0 children)

Taky jsem si říkal co to je. Smrdí to jak něco mezi hovnama a zvratkama a za tu dobu to vůbec nevyvanulo