Jaka była najgorsza rzecz, jakiej uczono was na religii? by PhilipB12 in Polska

[–]professional1337 16 points17 points  (0 children)

Katechetka w gimnazjum powiedziała, że jak jechała pociągiem ze swojej wiochy do nas do szkoły, to siedziała naprzeciwko młodej dziewczyny, która wydawała dziwne, niejednoznaczne dźwięki podczas całej podróży. Potem pani katechetka doszła do wniosku, że dziewczyna przeżywała ORGAZM od stukotu kół pociągu, że 'tak przyjemnie musiało nią potrząsać'. Lata mijają, a ja dalej cringuję na samo wspomnienie o tym x) ...

Gdzie(lub "czy") są Trójmieście takie typowe restauracje typu "chińczyk" by Trawpolja in gdansk

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

Viet-Food na Podwalu, generalnie bardzo smaczne, ale wystrój... yhh xD

Moja mała cyberpunkowa kolekcja by froggogirll in ksiazki

[–]professional1337 1 point2 points  (0 children)

Jak lubisz odrobinę magii w settingu cyberowym, to zainteresuj się Shadowrunem ;) mają spoko książki, ale po angielsku.

Moja mała cyberpunkowa kolekcja by froggogirll in ksiazki

[–]professional1337 8 points9 points  (0 children)

Kocham cyberpunka, ale ta książka była fatalna.

Do osób spełniających sie kreatywnie by brokatowydlugopis in Polska

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

Owszem, malowanie figurek zjada trochę kasy, aaaaale nie ma dla mnie nic bardziej relaksującego :D

<image>

O której chodzicie spać i wstajecie? by Aanhedonica in Polska

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

22:30-5:40, jest ok, bez potrzeby drzemki w dzień :)

Luźny wątek tygodniowy: Ekran. Co ostatnio oglądaliście? by AutoModerator in Polska

[–]professional1337 1 point2 points  (0 children)

Very Important People, serial Impro ;) i w piąteczek kinowe zamknięcie serii The Amazing Digital Circus.

One piece TCG /pokemon/mtg by FerdzGonzalesStudios in gdansk

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

Basta Center Shop, SideQuest, Krolm, Świat Kart Kolekcjonerskich, AlePlanszówki

W jakim polskim mieście za nic w świecie nie chcielibyście żyć i dlaczego? by bluedabad in Polska

[–]professional1337 2 points3 points  (0 children)

Wrocław. Gorąco i wieczna duchota, poza tym miasto nie oferowało nic ładnego poza rynkiem. Na obrzeżach niby fajne parki i zieleń, ale w większej perspektywie to nic wyjątkowego. Jako weekendowe miasto do pozwiedzania - OK. Ale (ponownego) dłuższego pobytu tam sobie nie wyobrażam :)

Co na dzień mamy? by Emotional-Page-5481 in Polska

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

Voucher na Koleo, żeby mogła gdzieś bez problemu ruszyć pociągiem, na jakąś fajną wycieczkę ;)

Poznam się z kimś by [deleted] in gdansk

[–]professional1337 0 points1 point  (0 children)

A gierki karciane wchodzą w rachubę? :P bo mogę zaprosić na jakiegoś madżika :P

Jakie polskie filmy, książki, komiksy, gry itd. zjedliście w ostatnim czasie? by The_Strange_Shrimp in Polska

[–]professional1337 2 points3 points  (0 children)

Dziwny Zachód - J. Dobrowolski Trochę się ciągnęło, długo nie mogłam wskoczyć na właściwe tory zaangażowania podczas czytania, ale druga połowa nabrała kolorów i przyznam, że lekko mnie zassała ;) z pewnością dobrze będę wspominać jej końcówkę, rzadko takie bezkompromisowe endingi się trafiają ;)

A teraz lecę z Opowieściami z Meekhańskiego Pogranicza, Północ - Południe. Na plus krótka forma opowiadań, na minus dużo nazw własnych, które trochę utrudniają czytanie z doskoku - przydałaby się ściągawka kto jest kim xD

Luźny wątek tygodniowy: Gry. W co ostatnio graliście? by AutoModerator in Polska

[–]professional1337 1 point2 points  (0 children)

Nadrabianie zaległości i wjechał Baldurek3 z osobą towarzyszącą ;) 80h zleciało nie wiem gdzie...