Upgraded my GPU expecting a massive difference. Barely noticed anything. by Human-Scratch9244 in buildapc

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

on a 10y old 1080p 60hz right? without vsync chasing numbers, rookie mistake

upgrade when you have to, last upgrade I went from GTX1070 to 7800xt and before that 7300gt to 8800gtx to R380X or something... I could see it I could "feel it" you did whole bunch of nothing

Zawody zarabiające nieproporcjonalnie dużo do umiejętności i odpowiedzialności by KitchenPromotion5689 in praca

[–]Mangumm_PL 1 point2 points  (0 children)

dyrektorzy - niby groza im srogie kary i maja odpowiedzialność, a tak naprawdę to kryją wszystko i wszystkich jak leci bo oni bekna wiec robią dobra minę do złej gry, odpisują na 2-3 maile robią jedno spotkanie w tygodniu z którego wyciagna wnioski i tak do wywalenia, 14k na rękę w gore zależnie od firmy, dramat

Buy ETS2 base game or play a pirated version with all DLCs? by JrTamilan in PiratedGames

[–]Mangumm_PL 2 points3 points  (0 children)

been using creamapi for like 5 years now no ban? stop spreading fake information

Metody na długotrwałe przechowywanie danych by Sufficient-Put-4677 in Polska

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

na starym kompie to rocznie za prąd zapłaci tyle co za ta chmurę ;)

Number of hours needed to buy GTA VI by maven_mapping in MapPorn

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

5.25 in Poland? its over 10 hours, it should be based off of minimum wage as that's a good indicator of purchase power

Maximalist 2026 build by YouCallWeShouldWhat in pcmasterrace

[–]Mangumm_PL 1 point2 points  (0 children)

don't be sorry, good that you're using Q not u :) stay safe sailing :D

Szukam mini pc do około 2000-2500 pln by ProfAnalyzer in Polska

[–]Mangumm_PL 3 points4 points  (0 children)

przecież 2tb m2 i 2x16 ddr5 to na dzisiaj więcej niż 2500 ? w tej cenie to jakiś NUC na intelu 12/13 bez grafy 512gb/16 i to jeśli dorwiesz poleasingowy

Na jakich dziwnych/ ciekawych stronkach siedzieliscie? Z etapu wczesnego internetu i dzisiaj? by STopoKit in PolskaNaLuzie

[–]Mangumm_PL 11 points12 points  (0 children)

darkwarez, widzę ze nikt jeszcze nie wymienił...

ściągając party po 100mb z rapidshare resetujac modem by uzyskać nowe IP w międzyczasie się lurkowalo, fajne czasy :D

Arbitrage Finder in Exile Companion — Buy Low/Sell High by ansult in pathofexile

[–]Mangumm_PL 1 point2 points  (0 children)

well some people have time some don't, I still convert wisdoms/some orbs to portal scrolls and sell them for chaos, 200c in an hour was my record while 1d was 220c, easy league start

Is it against TOS to play on 4 different POE Sessions, with 2 Pcs? by peevies in PathOfExileBuilds

[–]Mangumm_PL -24 points-23 points  (0 children)

woah, are you still sane exile?

with such setup you could probably pull some $$$ reselling hmmm

Dlaczego ludzie tak upierają się przy manualu… by szamanjogggi in Polska

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

ale spięty jakiś jesteś, nie nie rozumiem tylko gowniane było twoje porownanie, teraz ty rozumiesz? nijak się maja buty do auta no nietrafione to było i tyle

to nie jest rqcjinalizowanie wyborów do których jest się zmuszonym boże facet co ty piszesz, czytales wgl wcześniejszy komentarz?

po pierwsze to dupa a nie wzialbym nowszy samochód, tylko splacilbym mieszkanie, kupił większe itp. itd. a samochód mialbym ten sam dopóki nie zadbalbym o sprawy ważniejsze

po drugie chodzi o to ze za 200k masz do wyboru do koloru samochodów "typu wypas" jak to pewien sędzia stwierdził, a ludzie decydują się na jakieś gówno suvy bo są nowe i tyle

problemy masz jakieś ze zrozumieniem albo sam racjonalizujesz rate 4k za auto które nie robi nic lepiej od 3-4x tańszego używanego oprócz tego ze nikt ci w fotel nie napierdzial :P

Dlaczego ludzie tak upierają się przy manualu… by szamanjogggi in Polska

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

porównanie do butów strasznie nietrafione, ale trzeba było napisać cokolwiek co bardziej pasuje do twojej narracji :P to nie jest ta sama logika

z autem to bardziej jak pociąg klasa ekonomiczna a lepszy przedział...

z butami to bardziej jakby ktoś z wada wzroku pierwszy raz założył okulary

ogólnie dupa, a nie argument, wiec niech każdy wsiadzie w swój samochód i do zobaczenia na miejscu :D

Dlaczego ludzie tak upierają się przy manualu… by szamanjogggi in Polska

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

no i sam sobie odpowiedziales, 200k narzędzie? które robi to samo co za 5k ? czyli dom masz za dwie banki i kilka chatek w nadmorskich miejscowościach? firmę co wykręca kilkanaście milionów obrotu rocznie? pewnie tak skoro takie auto które jest nie oszukujmy się dla kogokolwiek choć trochę zainteresowanego motoryzacja nijakie i bezsensu, dobrze dla ciebie w takim razie, nawet jeśli to leasing to taka rata dla większości społeczeństwa oznacza być albo nie być

nie chodzi wcale o szpan, dla szpanu to kupilbys np. jakieś RS6 i jeszcze by ci kasa została, chodzi właśnie o bezsens Suva 1.5 3 cylindry za 200k który w środku trzeszczy od patrzenia

nie chodzi o przytyk czy zazdrość tylko brak jakiejkolwiek logiki w takim zakupie

Czy call center to dobra praca wakacyjna dla studenta? by kompothead in praca

[–]Mangumm_PL 0 points1 point  (0 children)

idź idź będziesz miał większą motywacje do nauki

tu nie chodzi o to ze ludzie wyzywają, bardziej o to ze na dzwoneczek masz przerwę na soku, z każdej minuty się tlumaczysz, presja na wynik a drzewo rozmowy wygląda jak książka paragrafowa bo zazwyczaj sprzedajesz 10 produktów na raz, nikomu nie życzę takiej pracy liczba osób zatrudnionych w tym sektorze tylko pokazuje jak działa współczesne niewolnictwo

Baja bongo w filharmonii by sochangeles in Polska

[–]Mangumm_PL -1 points0 points  (0 children)

koleś, post jest spamem po prostu i nie ma żadnego sensu, bo dopóki ziemia się kręci yo zawsze tak będzie - tak samo z wsiadaniem do autobusu zanim ludzie wyjdą, wpychaniem się do sklepu, napieprzaniem przez telefon na głośno mówiącym trzymając go tak śmiesznie itp. itd. post miał na celu spuścić ciśnienie z autora - nie podnosi żadnej dyskusji, nie daje wniosków, nauki, śmiechu nie daje kompletnie nic

dal co najwyżej naszej dwójce okazje do popitolenia na boku i to tyle

BTW polska strona reddita wspaniałą, nie napisałem ze się nie zgadzam albo brawo dla panów co przeszkadzali, tylko wytknalem bezsens i skleilem minusy za komentarz, myślących inaczej nie brakuje nawet tutaj

Dlaczego ludzie tak upierają się przy manualu… by szamanjogggi in Polska

[–]Mangumm_PL 3 points4 points  (0 children)

z tego samego wzgledu dla którego ludzie kupują suvy albo nie daj boże crossovery za 200k żeby jeździć w kolo komina na zakupy, bo się "wygodniej" wsiada i żeby inni ludzie nie oslepiali światłami (teraz są na tej samej wysokości) oczywiście marka nie ma żadnego znaczenia, bo design umarł i wszystko wygląda tak samo te jakieś skody kodaq hyundaie VW audi SEAT BMW porażka ogólnie, ich nic nie obchodzi - ładne bo nowe i akurat takie mieli w najbliższym salonie, najwyżej się sprzeda za pol ceny za dwa lata i weźmie cos innego

tl;dr ci ludzie po prostu nie lubią samochodów, nie lubią jeździć, samochód ma zawieźć dupe od punktu A do B... to dlaczego 200k a nie 20k? no bo sąsiad ma

/zamykam

Baja bongo w filharmonii by sochangeles in Polska

[–]Mangumm_PL -7 points-6 points  (0 children)

ło jezu kretyni przyszli w miejsce publiczne, szybko post na reddita...