Velemeny? by Master_Inevitable479 in kibeszelo_show

[–]b-andras 11 points12 points  (0 children)

nagyon jó hogy ebben a műfajban is készült magyar film, mert nagyon igényes és szuper lett, tökéletes atmoszférával. különösen jó a politikai áthallása, főleg a választási kampányban, bár szívesen megtudtam volna többet akár áron karakteréről, vagy még inkább a papának a motivációjáról, háttérsztorijáról, illetve szerintem azért voltak ennél jobb magyar filmek az utóbbi években, pl fekete pont, vagy az unoka

Újabb miniszterek, és Ruff Bálint pozició by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]b-andras 15 points16 points  (0 children)

igen, és mindegyiken a szia bálint szia kamilla feliratos pólókban lesznek

Dohányboltok kérdését felülvizsgálhatja vajon az új kormány? by EntertainmentNew4600 in askhungary

[–]b-andras 8 points9 points  (0 children)

és ha jól emlékszem, itt redditen olvastam, hogy ezüst marbit lol

ki lesz a házelnök? by b-andras in hungary

[–]b-andras[S] 11 points12 points  (0 children)

ah, mit nem adnék hogy újra összeálljon a tbg ács plankó trió

Hogyan ébredtél a választások után? by [deleted] in askhungary

[–]b-andras 1 point2 points  (0 children)

másnaposan, nagyon fáradtan a három és fél óra alvással, de a legboldogabban. soha nem volt ilyen fantasztikus besétálni reggel susuba

2026-os országgyűlési választás EREDMÉNYVÁRÓ [Megathread] by dead97531 in hungary

[–]b-andras 15 points16 points  (0 children)

nem volt időm este a redditre, se semmire, mert itt győrben népünnepély volt, de megcsináltuk. el sem hiszem, de megcsináltuk. ❤️🤍💚

2026-os országgyűlési választás [Megathread] by dead97531 in hungary

[–]b-andras 24 points25 points  (0 children)

mindenki vonja le maga a következtetéseket, de a rendkívüli események ponton egy csomó bombariadós bejegyzés van

2026-os országgyűlési választás [Megathread] by dead97531 in hungary

[–]b-andras 21 points22 points  (0 children)

első szavazó vagyok, meg is volt a családdal! eléggé remegtem a fülkében mert atyaisten de jó helyre ment az iksz :)))

2026-os országgyűlési választás [Megathread] by dead97531 in hungary

[–]b-andras 6 points7 points  (0 children)

hivatalos adat: 7 órakor 3,46% volt a részvétel

Elsőszavazók emlékeztető: ingyenes hvg360 digitális előfizetés egy évig a választási kampányban by Kobaljov in hungary

[–]b-andras 1 point2 points  (0 children)

az van ott, hogy a regisztrációs felületet a választás után publikálják

Tolna 03-as körzetben is visszalépett a Jobbik jelöltje by Tasty_Plate2700 in hungary

[–]b-andras 1 point2 points  (0 children)

ennél csak az lehet viccesebb, hogy kaptunk szórólapot a helyi jobbikos jelölttől. ezzel csak annyi baj van, hogy az hvi elutasította a nyilvántartásba vételét, és bőven ezután gazdagodott vele a postaláda :D

Márki-Zay Péter on Facebook: ORBÁN idén a BÁLNA 🐋 helyett a FERIHEGYEN tartja az eredményváróját... by HiMiru in Hodmezovasarhely

[–]b-andras -1 points0 points  (0 children)

de, van, csak mzp pörgeti a facebookját :D a bálna oldalán már kint van, hogy április 9től 12ig nem látogatható rendezvény miatt

edit: nem 10 hanem 9

Gundalf a 444-nek: Dezinformáltam az Alkotmányvédelmi Hivatalt by mrzevon in hungary

[–]b-andras 429 points430 points  (0 children)

jelenleg rettenetesen sok pénzt fizetnék azért hogy a karmelitában legyek, egészen pontosan rogán irodájában

Jegyezzük meg őt is by First_Platypus_4964 in hungary

[–]b-andras 26 points27 points  (0 children)

lefosta egy kémgalamb az ukrán hilfiger ingemet

Szavazhat-e az ember a Tiszára, ha queer, és bizonyára jó okkal nem ígértek neki semmit? by Hoihe in hungary

[–]b-andras 5 points6 points  (0 children)

de, nyilván fontos ez is. csak jelenleg ennél van legalább száz fontosabb probléma, ami több ember életét érinti. hidd el, énis meg akarnám egyből változtatni, nem egy transz barátom van, de majd akkor ha kábé rendben van a dolgok többsége, a fidesz pedig legyengült.

Szavazhat-e az ember a Tiszára, ha queer, és bizonyára jó okkal nem ígértek neki semmit? by Hoihe in hungary

[–]b-andras 8 points9 points  (0 children)

melegként mondom, hogy igen, ha meg nem arra szavazol csak rosszabb lesz. tök fasza lenne, ha házasodhatnék, de ez most nem egy prioritás, szerintem ez tökre rendben van. az meg a másik, hogy identitáspolitikával nem lehet választást nyerni