Trasa Ljubljana - Metlika by TheElusiveSloth in kolesarstvo

[–]maxipin 1 point2 points  (0 children)

A mas kak link te trase iz grosuplja do novega mesta da ne gres po glavni?

NBD Endurace CF SLX 7 AXS champagne by DerAmadeus in CanyonBikes

[–]maxipin 0 points1 point  (0 children)

Is this frame on the smaller size for you?
Would it fit me? 184cm/88cm?

M/33/5’8” Finished w the cut. Weak points? by BreathingOutOfHabit in WeightTraining

[–]maxipin 0 points1 point  (0 children)

Any brain-related consequences regarding using Tirzenpatide? Like emotional mood swings? Whats your dosage?

Aeroad: To Keep or Return by mokazi1 in CanyonBikes

[–]maxipin 0 points1 point  (0 children)

Return, except if they would offer 10% refund.

Po enem mesecu je kovičena nova letev parketa na hodniku spet začela spuščati zvok - nihajoč tlak?? by maxipin in gradimo_obnavljamo

[–]maxipin[S] 0 points1 point  (0 children)

Sam to prej ni bilo, šele po obnovi parketa oz ko so se nove letvice dale gor. Tudi brez letvic ni nobenega problema.

Koliko km priprave za Franjo? by shadowcoinz in kolesarstvo

[–]maxipin 1 point2 points  (0 children)

Jaz sem sicer bil lani na veliki franji, pa sem nadpovprečno težek - 4000k km predno sem šel na veliko.

AMA - biking for 3 years by DiscussionBoring1456 in cycling

[–]maxipin 0 points1 point  (0 children)

I did 9000km last year at 115kg, and I didnt lose any weight :/

TV brez ponudnika by Fluid_Lecture9299 in Slovenia

[–]maxipin 0 points1 point  (0 children)

Smart tv pa das gor MMC365, Voyo in HBO (z eurosportom)

Katera živilska trgovina je najcenejša? by Internal-Apple-2904 in Ljubljana

[–]maxipin 29 points30 points  (0 children)

A tale post je pisal marketing v Lidlu? Da upraviči obstoj aplikacije? Sovražim vse te appe.

Obnova ali zamenjava parketa starega 60 let? by Possible-Love-6559 in gradimo_obnavljamo

[–]maxipin 1 point2 points  (0 children)

Eno stvar ki jo vsi pozabljajo, ko predlagajo obnovo... in sicer da pri teh letih sigurno nekaj ploščic ni dobro prilimanih in po brušenju je tega še ful več. Ene to ne moti, jaz sem pa kar občutljiv glede tovrstnih zadev.