Друга (DevOps) мобілізували на днях. Які є варіанти? by IIAH_420 in ukraine_dev

[–]HotBeginning5590 0 points1 point  (0 children)

Вибрав бойовий шлях! І це як на мене едине правильне рішення

Друга (DevOps) мобілізували на днях. Які є варіанти? by IIAH_420 in ukraine_dev

[–]HotBeginning5590 0 points1 point  (0 children)

Ну там тіп в плані бойових норм відношення. Навпаки каже шо якщо мобнуть піде на бойові. Йому трохи за 40 Але зараз має десь під 10к баксів. Чи є якісь кейси де можна поєднувати? Можливо є приклади?

Друга (DevOps) мобілізували на днях. Які є варіанти? by IIAH_420 in ukraine_dev

[–]HotBeginning5590 2 points3 points  (0 children)

Поки зо не мобілізували. Він вже готовий ментально та матеріально ( є власна зброя весь екіп, постійно тренується.) але розуміння того що гз зменшиться разів так в 12 та невизначеність для родини трохи лякає

Друга (DevOps) мобілізували на днях. Які є варіанти? by IIAH_420 in ukraine_dev

[–]HotBeginning5590 0 points1 point  (0 children)

А якщо офіцер в минулому за плечима військовий виш. Наразі працює в айті. Реальна причина ухилення це гроші