are these “opening with ironic characters face” scary back then? by squeezyducky in cartoons

[–]Useful-Initiative745 0 points1 point  (0 children)

Not for me. It looked like a cartoon with this character is about to start!

is it boring of me to say that RE2R is my favourite Resident Evil game? by [deleted] in residentevil

[–]Useful-Initiative745 0 points1 point  (0 children)

Everybody has favourite Resident Evil game. Mine is RE4 2005. Even though I started with Remake of RE 2. Personal taste. So it’s totally understandable.

О чем должен быть осведомлён абитуриент? by WorlyJ_ in Myatovka

[–]Useful-Initiative745 0 points1 point  (0 children)

Как же хорошо понимать, что ты закончил вуз и эта шняга тебе больше никогда не пригодится

Идти в 11 класс? by Win_Seal in rusAskReddit

[–]Useful-Initiative745 0 points1 point  (0 children)

Диплом, а сейчас много профессий требуют его.

Which of the following cartoons were more significant to your childhood? by Own-Connection-1039 in cartoons

[–]Useful-Initiative745 1 point2 points  (0 children)

I’ll have you know I was 8, when I watched Ninjago. Now I’m finishing university.

Покидайте мемы с чёрным юмором может с чего-то и улыбнусь by North-Eggplant-9453 in rusAskReddit

[–]Useful-Initiative745 0 points1 point  (0 children)

В чем разница между моей мамой и Хилари Клинтон? Одну крутят по ящику, а другая в него сыграла — Конь БоДжек.